Başak Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Başak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası neler bekliyor? Başak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 21 Mart – 27 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başında ayağa kalkıp düşünmelisiniz, ancak durumlar geliştikçe ve bunlarla kolayca başa çıktıkça bu size kolayca gelecektir. Sizi gerçek sorunlardan uzaklaştıran sohbet kutularına dikkat edin. Aile üyelerinizin veya oda arkadaşlarınızın faturaları veya mobilyaları tamir etmek için yardıma ihtiyacı olduğunda, organizasyon becerileriniz hafta ortası evin etrafında kullanışlı olur. Planlarınız bu hafta sonu iyi gitmeli, ancak kötü giden her şeye ayak uydurmak istiyorsanız oldukça esnek olmanız gerekecek.


Başak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Başak, etrafınızdaki havada neşe var.

Hafta 20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcundayken ilişkiler evinizde Jüpiter ile kavuşum yapacak. Partnerinizle veya yakın bir arkadaşınızla özel bir ilişkiyi kutluyor olabilirsiniz. Ya da okuldan bazı arkadaşlarınızla eski günleri konuşmak için bir araya gelebilirsiniz. Bu, şükran içinde ve şimdide yaşamakla ilgilidir. Bugün, uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha mutlu ve daha mutlu hissederek uzaklaşabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, iş evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. Bir iş arkadaşınızla ilişkinizi geliştirme fırsatınız var. Belki bu kişi geçmişte çok sinir bozucu olmuştur, ancak bugün bu kişi hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz. Artık yaptıkları şeyleri neden yaptıklarını daha iyi anlıyorsunuz. Başak, bu takım arkadaşının yeni bir yanını görebilirsin.


Başak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Güneşin 20 Mart’ta Koç burcuna geçişi sizi bilinçaltınıza yaklaştırır, ilişkilerde neyin işe yaramadığını görmenizi sağlar. Ayrıca, dinamikleri anlayabilir ve dinamikleri – iyiyi, kötüyü ve çirkini – anlamak için kalbinizin ve duygularınızın derinliklerine inebilirsiniz. Bu mevcut geçişler sizden imana sahip olmanızı ve karanlıkta net bir şekilde görmenizi istiyor.

Hatta birçoğu bu yönlerin, ruhunuzu içten dışa güçlendirmeyi amaçlayan bir deneyim olan “ruhun karanlık gecesine” neden olduğunu düşünür. Bu aynı zamanda birçok zorluğu da beraberinde getirebilir. Dönülmeyen taş kalmayacak, ama üzülme! Daha büyük bir amaç içindir. Ayrıca, sağlığınıza çok dikkat ettiğinizden emin olmak da sürecin bir parçasıdır. Sevdiklerinizle görüşmek ve bir şükran listesi tutmak, özellikle bu yoğun duyguları içten ateşleyen 25 Mart’ta Oğlak burcundaki son çeyrek ayda, hafta boyunca üstel ilerleme kaydettiğinizi görmenize yardımcı olabilir.


Başak Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Hafta ilerledikçe, profesyonel taahhütlerinizin işi nasıl etkilediğini not edin, Başak.

20 Mart Pazar günü güneş Koç burcuna geçtiğinde kendinizi her zamankinden daha heyecanlı hissedebilirsiniz! Koç enerjisi, içinizdeki ateşi körükler ve sizi finansal olarak daha agresif ve iddialı olmaya teşvik eder. Koç sezonu boyunca aktif olarak karşılıklı finansal ortaklıklar, yatırımlar, varlıklar ve kaynaklar aramaya başlayabilirsiniz. Özellikle enerjinize ve katkılarınıza uyması gereken insanlarla çalışıyorsanız, borcunuzu sormak için bile harika bir zaman olabilir. Önümüzdeki birkaç gün, Balık burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ve Jüpiter ile kavuşum yaptığından, çalışma ilişkilerinizi ve yükümlülüklerinizi vurgulayacak. Umarız bu iki bağlaç, meslektaşlarınızla, müşterilerinizle ve hatta iş yerinizdeki düzenlemelerle ilgili ilham verici konuşmalar yapabileceğiniz için etkili olabilir. Ancak Neptün var olduğundan, kafanız karışmaması için ayrıntılara dikkat edin. Artı, Merkür ayrıca Boğa’daki kuzey ay düğümüne seksen yapar; bu, taahhütlerinizle ilgili bu konuşmaların mesleki gelişiminizde ve iş seyahatinizde yeni fırsatlara yol açabileceğini gösterir. Son olarak, 25 Mart Cuma günü Oğlak burcundaki son dördün, tutku projelerinizi sonuçlandıracak.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.