Balık Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan Haftası)

Balık burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası neler bekliyor? Balık burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 28 Mart – 3 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 28 Mart – 3 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi veya Salı günü şüphelerinizin sizi üzmesine izin vermeyin, çünkü sonuçları hakkında endişelenmeden yaptığınız sürece istediğiniz hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Hafta sonuna yaklaştıkça, daha sonra, çalışanlarınızın kendi tuhaf sorunlarıyla (elbette çoğunlukla romantizmle ilgili) başa çıkmalarına yardımcı olduğunuzda her şeyi anlayacaksınız. Yakışıklılar gelip giderken ve hiç kimse bunu pek anlamıyor gibi göründüğü için bu hafta sonu biraz tuhaf (ama iyi) eğlenmelisiniz.


Balık Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Balık, engellerin etrafında yeni yollar buluyorsun. Önünde açık bir yol var.

28 Mart Pazartesi günü, Venüs’ün Kova burcunda bilinçaltı evinizde Satürn ile kavuşum yapmasıyla hafta başlıyor. Balıklar, artık erteleyemeyeceğiniz okul veya iş için yaklaşan bir son tarih olabilir. Bu, bugün oldukça zorlu bir mücadele olabilir. Venüs arzuyu yönetir, ancak Satürn işleri zor, muhtemelen olduğundan daha zor hissettirir. O yüzden bahçeden büyük bir taş alın ve masanızın üzerine koyun. Bu Satürn’ü temsil ediyor ve belki de bu taş bugün bu sıkışmış enerjinin bir kısmını tüketecek.

Haftanın ortasına doğru, 30 Mart Çarşamba günü Venüs, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapmak üzere ilerliyor. Yeni bir zihniyet benimsemeyi düşünebilirsiniz. Belki de küçük oynamaktan veya aşırı temkinli olmaktan bıktınız. Belki de başınıza gelenlerin değil, olayları nasıl yorumladığınızın tüm farkı yarattığının farkına varırsınız. Zihniyetinizi Büyüme Zihniyetine kaydırmak şu anda gerçekten faydalı olabilir. Bir şeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, onu bir macera olarak görün. Bir şeyler ters gittiğinde, deneyimden öğreneceğinizi bilin. Balık, yakında sınıfının zirvesinde olacaksın.


Balık Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Şu anda bu mevcut gezegen geçişlerinden en büyük darbeleri almaya devam eden iç katmanlarınızda soyulmaktasınız. Bugün bir noktada yoga matını açmanız ve bir çocuk pozu almanız gerekiyorsa, sizin için daha fazla güç. Zaman zaman zaplanmış ve tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu, dayanıklılığınızın ve savaşma gücünüzün çok güçlü bir testidir. İnsanlar, aynı anda bu kadar çok duyguyla baş edebilecek donanıma sahip olmadıkları için etrafınızda aptal gibi davranıyor olabilirler. Birkaç kötü davranış sergilemeye hazır olun ve gözünüzü hayatınızdaki en büyük ödülden ayırmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Bu, kalbin zayıflığının zamanı değil. Herkesin dünyanın ağırlığını hissettiği ve gerçekte yaşadıklarının büyüklüğünü tam olarak algılayamadığı anlayışıyla işinize ve yükümlülüklerinize girmeye çalışın. Her şeyi yavaş ve istikrarlı bir şekilde almak, haftanın sonundaki yeni aya kadar istikrarsızlık anlarında size yardımcı olacaktır.


Balık Burcu 28 Mart – 3 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Balık, finansal yükselişin için hazır mısın?

27 Mart Pazar günü Merkür Koç burcuna geçtiğinde, finansal fırsatlarınızın nereye gidebileceğini ve ekstra para kazanmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Şimdi Koç burcunda, Merkür’ün zihniyeti parasal konularda hızlı ve içgüdüseldir. Bir yan koşuşturma yoluyla daha fazla para kazanmaktan zam istemeye kadar, beklentileriniz konusunda kendinizi gaza gelmiş hissedebilirsiniz. Bir şey olursa, cebinizde bir delik açan Koç’taki Merkür’e dikkat edin. O parayı harcamadan önce potansiyel olarak neye para harcadığınızı düşünün! Neyse ki, ertesi gün Venüs Satürn Kova’da kavuştuğu için finansal duyularınız muhtemelen hava geçirmez. Birleşim, paraya ilişkin bilinçaltı görüşlerinizi buna göre yapılandırır ve kısa vadeli ödüller yerine önemli bir getiri ile uzun vadeli hedeflere zihinsel olarak öncelik vermenizi teşvik eder. Ayrıca, bütçenizi olumsuz etkilemeyen bazı küçük sapmalara izin vererek görüşlerinizi benzersiz kılabilir. Haftanın ilerleyen saatlerinde Koç burcundaki yeni ay bolluğun yeni yollarını başlatacak! 1 Nisan Cuma günü, ay, mali durumunuzda yeni bir döngü başlatıyor ve sizi önümüzdeki altı ay boyunca finansal özgürlüğe ulaşmak için öncü olmaya teşvik ediyor!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.