Aslan Haftalık Burç Yorumları (21 Mart – 27 Mart Haftası)

Aslan burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 21 Mart – 27 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 21 Mart – 27 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 21 Mart – 27 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başında o kadar akıllısın ki birini gerçekten korkutabilirsin, ama ilk şoktan sonra, bu konuda daha uzun süre endişelenmeyecekler. O koca kötü beyninle aşağı in. Çarşamba ve Perşembe günleri evde işler ısınır ve sadece sakin ve sessiz kalarak insanları kazanabilirsiniz, bu sizin için kolay olacaktır. Bu hafta sonu ışıl ışıl parlıyorsunuz ve insanlar büyük bir şekilde size çekiliyorlar, bu yüzden çalışın ve 48 saat içinde kaç rakam toplayabildiğinizi görün.


Aslan Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Leo, gökkuşağının sonunda senin için bir çömlek altın var.

20 Mart Pazar günü, Merkür Balık burcundayken, yatırım ve pasif gelir evinizde Jüpiter ile kavuşum yapacak şekilde hafta başlıyor. Bugün, bir beklenmedik düşüş alabilirsiniz. Hesabınızda fazladan para olabilir. Bu beklediğiniz para olabilir. Ve bu, önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir dizi galibiyete yol açabilir. Birkaç hediye, hediye çeki veya diğer değerli eşyalar alabilirsiniz.

21 Mart Pazartesi günü, ilişkiler evinizdeki Kova burcundaki Mars, Koç burcundaki Kayron ile altmışlık açı yapıyor. İlişkinizin bazı yönlerini iyileştirmek için bir fırsat var. Leo, manevi bir insanla, danışmanla veya daha yaşlı, daha bilge bir akrabayla konuşuyor olabilirsin. Ve bu birey, içinden geçtiğiniz şeyi perspektife sokar. Aniden, her şeyi yeni bir şekilde görürsünüz. İşleri çok daha iyi hale getirmek için neleri değiştireceğinizi görebilirsiniz.


Aslan Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Eşinizle aranızdaki gerçek bağı dünyaya göstermenin zamanı geldi. İkinizin birlikte yaşadıklarını, başka kimse gerçekten anlayamaz. Bu, sizi hem en büyük iyiliğinize doğru çeken hem de bahar ekinoksu boyunca birlikte büyük bir fikir birliğine varan mukadder bir yolu içerir. Bir dönüm noktası sunulacak. Yeni sezonun başlangıcında birbirinizle iletişim kurabileceksiniz, bu da henüz yapmadıysanız onları arkadaş grubunuza sunarak ortaklığınızı hızlandırmanıza olanak tanıyor. Bu sizin için çok önemli bir zaman çünkü başkalarının düşüncelerini ve duygularını gerçekten önemsiyorsunuz.

Eğer kararlıysanız, bu haftaki hislere ve enerjiye güvenmek her şeydir, özellikle de partnerinizin sizi hafife aldığını hissedebileceğiniz için. Kendinizi yalnız hissetseniz veya zaman zaman hafife alınsanız bile, takdir edilecek tonla şey var. Yirmi beşinci, durumu devam ettirmediğinizden emin olmak için dinamiği değiştirme ve enerjiyi canlandırmanın zamanıdır. Bu size, olduğunuz muhteşem yıldız gibi davranılma şansı verecektir.


Aslan Burcu 21 Mart – 27 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İşi yeniden eğlenceli hale getirmeye hazır mısın Leo?

20 Mart Pazar gününden itibaren güneş, burcunuza üçgen yapan ateşli Koç burcunda yükselişine girecek. Koç sezonu heyecan verici! Koç burcunda öğrenme ve keşfetme arzunuz güneşin altında yenileniyor. Şimdi, profesyonel gelişiminizde büyümenize olanak sağlayacak fırsatları içgüdüsel olarak aramanın zamanı geldi. Ancak taahhütlerinizi yerine getirmeniz gerekeceğini unutmayın, bu nedenle bir sonraki profesyonel maceranızın tutkulu kalacağınız bir şey olduğundan emin olun! Balık burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ve Jüpiter ile kavuşum yaptığından, önümüzdeki birkaç gün bu heyecana yardımcı olacaktır. Bu iki sulu, sezgisel bağlaç, idealist ve umut verici olup, kaynaklarınızla başarabileceğiniz her şeyi hayal etmenizi teşvik eder. Paylaşılan varlıklardan veya yatırımlardan bolluk, haftanın başında yolunuza çıkabilir! Herhangi bir şey varsa, Merkür’ün Boğa’daki kuzey ay düğümüne altmışlığı, profesyonel geleceğinizin yörüngesini sağlamlaştıran tesadüfi bir konuşmayı ima edebilir. Daha sonra, 25 Mart Cuma günü Oğlak burcundaki son dördün ay, işteki tüm sorumlulukları tamamlamanız için kozmik teşvikiniz olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.