Aslan Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart Haftası)

Aslan burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 14 Mart – 20 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 14 Mart – 20 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 14 Mart – 20 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Yaratıcı enerjiniz bu hafta başında deli gibi akacak, bu yüzden o sanat projesine dalın ya da zamanınızı harcamak için yeni bir yol bulun. Ne yaparsan yap çılgın bir yeteneğe sahip olacaksın. Perşembe veya Cuma günü, yeni biri hayatınıza estirmeli. Yeni bir şekilde düşünmenizi veya en azından eski varsayımlarınızı sorgulamanızı sağlayabilirler. Hafta sonu, büyük ihtimalle kazanacak olsanız bile, beklemeniz gereken tuhaf statü ve güç oyunlarıyla dolu olacak.


Aslan Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Leo, bu hafta sezgilerin seni bir para fırsatına yönlendirebilir.

Hafta 13 Mart Pazar günü Balık burcunda güneşin yatırım ve pasif gelir kaynakları evinizde Neptün ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Hayalleri gerçeklerden ayırmanın zamanı geldi. Birçok Bitcoin türevinden birinin çılgın spekülasyonları hakkında çok heyecanlanabilirsiniz. Ya da borsa düştükçe fırlayacağını umarak altına sahip olmayı hayal ediyorsunuz. Bugün, hem iyiyi hem de olumsuzu görme kapasitesine sahipsiniz. Şu anda sahip olduğunuz sezgisel enerji ile eğilimleri hissedebilirsiniz ve bu sizi fırsatlarla aynı hizaya getirebilir. Leo, almak için kollarını aç.

Haftanın ortasına doğru, 17 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Merkür, kariyer evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Bugün özellikle harikasınız, herkesten kaçan bir çözüm buluyorsunuz. Yenilikçi hissediyorsunuz ve hayatınızı biraz daha kolaylaştıracak her şeyi otomatikleştirme arzunuz olabilir. Bu, programınız için sistemler, iş akışınız için makrolar veya otomatik yanıtlayıcılar kurmak için iyi bir zamandır, böylece e-postaları yanıtlamak zorunda kalmazsınız.


Aslan Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Birkaç hafta süren bir kalp atışından sonra, eskiye veda etmeye ve yeniden başlamaya hazırsınız. 13 Mart güneşi ve Neptün kavuşumu yolunuza yeni bir romantizm getiriyor. İlişki hızlı bir şekilde başlayacak ve bu sizi bunaltabilir. Önümüzdeki ayın başında sevgilinizin gerçek yüzünü göreceksiniz. Asil olmayan niyetleri, romantizmi daha ciddileşmeden sona erdirebilir, ki bu senin için iyi olacak. Teşekkürler, sonraki! Ama o zamana kadar flörtün tadını çıkarmalısın. Hemen taahhütte bulunmanız ve ilişkideki her ayrıntıyı takıntı haline getirmeniz gerekmez.

Dışarı çıkın ve yaşadığınız şehri heyecan verici ve yeni biriyle keşfedin. Yoğun bir ayda, özellikle de Uranüs ve Venüs’ün karşı karşıya geldiği ondokuzuncu ayda, eğlenceli bir an yaşamanıza izin vereceğinden, doktorun emrettiği şey olduğu kanıtlanabilir. Gümüş astar – eğer bağlıysanız – sonunda sesinizi duyuracaksınız. Partneriniz meseleler hakkında sizden fikir sormaya başlıyor ve siz içsel duygularınızı paylaşmaktan çok mutlusunuz. Kendinizi nasıl ifade edeceğinizi fazla düşünmüyor ve analiz etmiyorsunuz, bunun yerine kendinizin siz olmasına izin veriyorsunuz.


Aslan Burcu 14 Mart – 20 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Mesleki dönüşümünüz ve kaynaklarınız hakkında ne hissediyorsunuz, Leo?

13 Mart Pazar günü Güneş Balık burcundaki Neptün ile kavuşum yaptığında, kaynaklarınız konusunda biraz idealist hissedebilirsiniz. Güvenlik sağlamak için yatırımlar, malzemeler ve diğer profesyonel araçlar umut verici bir bakış açısıyla görülüyor. Neptün’den beri ortak mali fırsatlarınızın ve hatta kiminle çalıştığınızın işinizin bu ilgili yönlerini karıştırabileceğini unutmayın. Devam eden yatırımlarınızı, satışlarınızı ve birleşmelerinizi iki kez kontrol edin! Şans eseri, olan biten her şey profesyonel güvenliğinizde önemli bir rol oynayabilir, çünkü güneş ertesi gün Boğa burcunda geri giden Kuzey Düğümü’ne altmışlık açı yapar. Kaynaklarınızın, varlıklarınızın ve yatırımlarınızın sonunda kariyer yolunuzda kaderinde bir rol oynayacağını görebilirsiniz. Umarım, zamanla dönüştürdüğünüz bir şey, profesyonel mirasınızda bir başarı veya kayda değer bir dönüm noktası haline gelir! Beyin fırtınası yapmak için biraz yardıma ihtiyacınız varsa, o zaman haftanın sonunda Balık burcundaki Uranüs’ün Boğa burcundaki altmışlık derecesini dört gözle bekleyin. Kariyerinizin önemli bir yönünü değiştiren bir şey ortaya çıkabilir. Kısa bir süre sonra, Başak burcundaki dolunay, 18 Mart Cuma günü başlayacak olan, kendine odaklı bir mali bölüme işaret ediyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.