Aslan Burç Yorumları 31 Mart 2022

Aslan burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 31 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

31 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Haklı olduğunu bildiğin halde neden geri çekiliyorsun? Tam olarak istediğinizi elde etmek için o etkileyici irade gücünü kullanın. Peki ya gol her dakika değişirse?


31 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bir şeyler bitti ama bir şeyler de başlıyor. Şimdi yapılması gerekeni yapın.


31 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Tutkunuz nereye gidiyor, Leo? Kariyeriniz veya arzu ettiğiniz iş hakkında inanılmaz derecede heyecanlandığınız bir şeyler olmalı! Ay, Koç burcunda ve burcunuzla üçgen açı yaptığında, profesyonel gelişiminize devam etmek için daha istekli hissedebilirsiniz. İstediğiniz alanda profesyonel gelişiminizi sürdürebilecek farklı yolları, fırsatları ve hatta yerleri araştırmayı düşünebilirsiniz. Bir akıl hocası veya öğretmen bile değerli bir şey önerebilir. Profesyonel tutkularınızı gerçekten takip ettiğinizi anlamak için sıçramadan önce bakmaya çalışın!


31 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, ateşli Koç ve haritanızın kişisel felsefeleri yöneten sektöründen geçerken, evrenle bağlantınız şu anda güçlü ve umut verici hissedecek, tatlı Aslan. Başkalarının göremeyebileceği yerlerde sihir görmeyi seçerek, dünyayı kendi gözlerinizle özür dilemeden kucaklamak için kendinize izin verin. Ay, iletişimsel Merkür’e uyum sağladığında bu akşam bir miktar günlük kaydı veya kehanet yaptığınızdan emin olun. Cadı saati yaklaştıkça, yılın en manevi ve ödüllendirici ay olaylarından biri olarak hareket eden yeni ay tezahür eder, bu yüzden bir dilek tuttuğunuzdan emin olun.


31 Mart 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İçsel bilişini takip et, Leo. Ay bugün anlayışlı Merkür ile çarpışacak, genişleme, inanç sistemleri ve canlandırıcı deneyimlerden oluşan dokuzuncu evinize ivme ve ilham getirecek. Bir sonraki nereye? Bir sevgiliden kurtulmak mı, yoksa belki de uzaktan potansiyel beklentilerle bağlantı kurmak mı? Bekar veya evli, bugün uzun vadeli hedeflerinize ve aşk ve romantizm felsefenize daha yakından bakıyorsunuz. Bununla birlikte, Venüs’ün Kader Düğümleri ile aynı anda kesişeceği gerçeği göz önüne alındığında, yön duygunuzla ilgili olarak ayırt edici olmak önemlidir. Alınması gereken önemli kararlar var.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.