Aslan Burç Yorumları 30 Mart 2022

Aslan burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Aslan burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 30 Mart 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 30 Mart 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün hassas hissediyorsun. Bu tamamen sorun değil. Arkadaşlarınızın havasında olduğunuzu bilmelerini sağlayın ve küçük şeylerden herhangi birinin üzerinde uçup gitmemeyi unutmayın.


30 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Her bulutun gümüş bir astarı vardır ve bugün bir tanesini çok daha net göreceksiniz.


30 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gücün senden nerede alınıyor, Leo? Aşk hayatınızda nereye kesin sınırlar koymanız gerekiyor? Örneğin, haberci Merkür, macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizden geçerek sizi tutkuyla heyecanlandıracak ve ileriye doğru fırlatacak, ancak burada işler zorlaşabilir. Bu arada, Ay, Balık’ta Jüpiter ve Neptün’ün yanında oturacak – birleşmeler, samimi birliktelikler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizi buğulandıracak – bu, neye bulaştığınızı tam olarak bilip bilmediğiniz anlamına geliyor. Aşk bölümünde içgüdülerinizi takip edin ve anlayışlı olun.


30 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bir inanç sıçraması yap, Leo! Eşsiz bir taahhüdü takip etmek sizi profesyonel kaderinize ve kaderinize götürebilir, özellikle de Kova’daki Venüs Boğa’daki kuzey ay düğümü ile kare yaptığında. Kare, ortaklıklarınız ve yükümlülükleriniz üzerinde, özellikle biraz sol alanda olanlar üzerinde biraz gerginlik yaratabilir. Ancak sıra dışı kişilerle ortaklık yapmak ve sıra dışı varlıklarla çalışmak, kariyerinizde daha iyi bir güvenliğe yol açabilir. Taahhüt etmeyi beklediğinizden farklı olsa da, bu anlaşmalar profesyonel mirasınıza inanılmaz değer katabilir.


30 Mart 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık ayı parıldayan Jüpiter ile bağlantı kurarken, tatlı Aslan, sizi engelleyen herhangi bir insan, durum veya alışkanlıkla sonunda bağlarınızı koparmak için ilham alabilirsiniz. Bu kozmik iklim, yeninin gelmesi için eskinin temizlenmesi gerektiğini hatırlatarak sizi daha sağlıklı, daha tatmin edici bir geleceğe ulaşmaya zorlayacak. Bu öğleden sonra, Luna, durumunuza gereksiz bir baskı eklemeden bağlantılarınızı yeni derinliklere taşımanıza yardımcı olarak rüya gibi Neptün’e sığınırken yoğun bir romantizm sizi bulabilir. Son birkaç gün içinde auranızda birikmiş olabilecek stresi atmanıza yardımcı olması için evde dinlendirici bir akşam geçirmeyi planlayın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.