Aslan Burç Yorumları 29 Mart 2022

Aslan burcunun 29 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 29 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Aslan burcunun 29 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 29 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 29 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 29 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Görünüşe göre bunu tek başına yapamayacaksın. Bu görev için yanınızda birkaç askere ihtiyacınız olacak. Onları ara. İhtiyacınız olan her şekilde size yardımcı olmaktan çok mutlu olacaklardır.


29 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İnsanların bugün bir sorunu tespit etmek için yardımınıza ihtiyacı var. Eleştirel gözünüz değerlidir.


29 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Birinin dünyana girmesine izin vermekle sınırlarını tamamen göz ardı etmek arasında ince bir çizgi var Leo. İster bekar, ister aşık olun, ister zaten romantik bir şekilde bağlı olun, ayın, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz olan Balık’taki yolculuğu, ilişkilerinizin temeline vurgu yapar; karşılıklı bir alışveriş değildir. Bu arada, hem Mars hem de Venüs Kova’da – anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci eviniz – her zamanki gibi dinamiksiniz, bu yüzden sihrinize güvenmeyin. Merkür ayrıca liderliği almanız için size ilham veriyor.


29 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Balık burcunda ve haritanızın ölüm ve dönüşümü yöneten sektöründe ilerlerken, bugün size duygusal salıverme getirecek, tatlı Aslan. Bu kozmik iklimi, tutunmakta olduğunuz herhangi bir kederi kabul etmek ve bırakmak için bir fırsat olarak kullanın, çünkü evren onu memnuniyetle ortadan kaldıracaktır. Romantik Venüs’ün kaderin düğümleriyle sert bir t-kare oluşturduğu bu akşam aşk hayatınızdaki gerginliğe dikkat edin. Profesyonel baskıların başkalarını besleme yeteneğinizin önüne geçtiğini hissedebilirsiniz. Ancak, bu duyguları iletmek, bu tür sorunlara bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilir.


29 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Başını suyun üstünde tut, Leo. Bugün Ay, sulu Balık burcuna giriyor. Duygusal dikkatiniz varlıklarınıza, kaynaklarınıza ve karşılıklı finansal anlaşmalarınıza yönelir. Luna sezgiseldir, finansal fırsatlarınıza uyum sağlar. Satmak veya yatırım yapmak gibi farklı bir şey yapmayı düşünüyorsanız, ay enerjisi bu konuda ne hissettiğinizi tam olarak belirleyebilir. Bir şey olursa, içgüdünüzün size söylediklerini dinleyin, ancak potansiyel olarak duygusal olarak yatırılmış bir karar vermekten geri durmayı düşünün. Ne de olsa Balık enerjisi, duygularıyla boğulabileceğinden yanlışlıkla sizi yoldan çıkarabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.