Aslan Burç Yorumları 19 Mart 2022

Aslan burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 19 Mart 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 19 Mart 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu bir ilişki — ya da ilişki olma yolunda — ve her ilişki gibi biraz taviz gerektirecek. Önemli değil.


19 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sahip olduğunuz her ilişki bir ortaklıktır – bugün güç sorunlarının farkında olun.


19 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi ayı gün boyunca Merkür, Jüpiter ve Neptün ile dengesiz bağlantılar kurduğundan, sözlerin bugün fark ettiğinden daha yoğun gelebilir tatlı Aslan. Arkadaşlarınızın ve ailenizin her zamankinden daha kolay incindiğini fark edebilirsiniz, bu da sözlerinize dikkat etmenizi önemli hale getirir. Birini yanlış şekilde çalıştırırsanız, eğiliminizi savunmaya çalışmak yerine eylemleriniz için sorumluluk alırken özür dilediğinizden emin olun. Neyse ki, bu akşam Luna Satürn’ü ve yedinci evinizi öptüğünde telafi etme fırsatınız olacak.


19 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilinle aynı yolda olmak zorunda değilsin ama sonunda ya birlikte büyürsün ya da tamamen uzaklaşırsın Leo. Bu nedenle, ister bekar olun ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın adalet arayan Terazi – üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreci ve yakın çevrenizdeki yolculuğu – kişisel yaşamınızda uyumu veya uyumsuzluğu vurguluyor. Bazılarınız zihniyetinizde belirli bir denge bulmayı özleyebilir. Bu arada, Venüs’ün ilişki sektörünüzdeki yolculuğunun ortasında, aşk gezegeni Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve aşk hayatınıza bir sıra dışılık ve aksama katmanı ekleyecektir.


19 Mart 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aklını tüm seçeneklerine açık tut, olası olmayanlar bile, Leo. Venüs karşı burcunuzdayken, Kova, her türlü alışılmadık taahhütleri yerine getiriyor olabilirsiniz. İster alışılmadık bir düzenleme, ister bir çalışma ilişkisi olsun, her türlü fırsata zihninizi açık tutmalısınız. Venüs bugün Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yaptığından, profesyonel bir taahhütle bir inanç sıçraması yapmanın kariyer yolunuzda uzun vadeli değişikliklerle sonuçlanabileceğini fark edebilirsiniz. Hayal edebileceğiniz son fırsat, istikrarlı, değerli ve değerli bir şeye yol açabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.