Aslan Burç Yorumları 15 Mart 2022

Aslan burcunun 15 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 15 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 15 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 15 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Henüz sonuna gelmemiş olsanız da, bir tasma takmış gibisiniz. Orada olduğunu bilmek seni deli ediyor, o yüzden çok geçmeden kaçmak için elinden geleni yap.


15 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bir şeyi harekete geçirin, o kendi kendine halledecektir. Momentumun işi yapmasına izin verin.


15 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel bakımınıza ayak uyduramıyorsanız, burcunuzdaki ay kısıtlayıcı Satürn ile karşı karşıya geldiğinden bugün size yetişebilir. Bu öğleden sonra, ay, kaderin düğümleriyle sert bir t-kare girdiğinde, ev içi veya profesyonel yaşamınızdaki memnuniyetsizlik tezahür edebilir ve varlığınızın artık sizin yararınıza çalışmayan alanlarında kargaşa yaratabilir. Neyse ki, bu akşam Ay Başak burcuna ve haritanızın güvenliği yöneten sektörüne girdiğinde duygularınızı dengelemek ve düşüncelerinizi toplamak için bir fırsatınız olacak.


15 Mart 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendine ve sevgiline karşı dürüst ol Leo. Kendinizi özgürce ifade etmenizi engelleyen bir şey mi var? Örneğin, Ay burcunuzda parıldamaya devam ederken, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla Kova’daki ciddi Satürn’e doğrudan bir muhalefet yapacak. İster bekar, ister romantik olarak bağlı olun, ilişkinizde, yani duygularınız ve en içteki hislerinizle ilgili olarak, kendinizi kısıtlanmış ve/veya sınırlı hissediyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, gerçeğinize sahip olmanızı ve sevgilinize karşı daha açık olmanızı engelleyen nedir? Bunu kendiniz kontrol edin.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.