Aslan Burç Yorumları 13 Mart 2022

Aslan burcunun 13 Mart 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 13 Mart 2022 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunun 13 Mart 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 13 Mart 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 13 Mart 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 13 Mart 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

13 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Hayatında yeni bir tatlı için biraz zaman ayır. Platonik veya başka türlü, yeni insanlarla tanışmak her zaman iyidir.


13 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün insanlardan fazla bir şey beklememek akıllıca olur. Çok fazla komplo var.


13 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, Yengeç burcu yoğun Plüton’a karşı çıkarken, bu sabah kendini kontrol et, derin duyguları yüzeye çıkar. Ne yazık ki, bu titreşimler sizi sinirli ve belki biraz mantıksız hissettirebilir, bu da gerektiğinde yalnızlık aramanızı önemli hale getirebilir – ya da sonunda sizi önemseyen insanlara kırbaçlayabilirsiniz. Neyse ki, bu öğleden sonra ay burcunuza girdiğinde, sıcak ve dostane tavrınızı geri kazandığında, kendinizi daha çok kendiniz gibi hissetmeye başlayacaksınız. Ancak yine de kendinize biraz yer ayırmanız gerekebilir, bu nedenle günün geri kalanında düşük kalmaya karar verirseniz kendinizi suçlu hissetmeyin.


13 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeyi ait oldukları yerde bırak, Leo. Bu, özellikle Ay’ın Yengeç’teki yolculuğunu ve kapanış, teslimiyet ve bilinçsiz kalıplardan oluşan on ikinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir. Bekar veya alıngan, yas sürecinde veya belki de derin bir iç gözlem içinde olabilirsiniz. Her ne kadar, ayın gezegen yöneticiniz, Güneş ve Balık’taki Neptün ile üçgen açısını göz önünde bulundurduğunuzda – seks, işbirlikleri, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantıları ile ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla – bunun bir bağlantının iyileşmesiyle de ilgisi olabilir. , bu ikinizin de bilinçli olarak bunu yapmak için çaba sarf ettiğiniz anlamına gelse bile.


13 Mart 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Ortak varlıklarınız, kaynaklarınız ve işteki yatırımlarınız hakkında ne hissediyorsunuz Leo? Güneş bugün sulu Balık burcunda Neptün ile kavuşum yaparken, duygularınız artıp azalabilir. Devam etmekte olan bir sözleşme veya potansiyel yatırım gibi belirli finansal girişimler hakkında oldukça güçlü hissedebilirsiniz. Kitapları dengelemek veya envanter çıkarmak gibi önemli bir görevle görevlendirildiyseniz, bağlantı önemli bir şeyi kaçırmayı ima edebilir. Neptün’ün anlaşılması zor enerjisi gerçeği çarpıtabileceğinden, her şeyin hesaba katıldığından emin olmak için ayrıntılarınızı üç kez kontrol etmelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.