Aslan Burç Yorumları 11 Mart 2022

Aslan burcunun 11 Mart 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 11 Mart 2022 Cuma günü neler bekliyor? Aslan burcunun 11 Mart 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 11 Mart 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 11 Mart 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 11 Mart 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

11 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İçgüdünüzü eğlenceye doğru takip edin ve hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Sorumluluklar yarına, gelecek haftaya ve hatta daha sonraya kadar bekleyebilir.


11 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İlerlediğinize dair bir işaret arıyorsanız, aynaya bakmanız yeterli.


11 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç ayı, haritanızın bilinçaltını yöneten bölümünü aydınlatırken, tatlı Aslan, bugün derin düşüncelere dalacaksınız. Ne yazık ki, bu titreşimler, Luna, Venüs ve Mars arasındaki dengesiz bir bağlantı sayesinde, aşk hayatınızda mevcut olma yeteneğinizi ortadan kaldırabilir. Kendinizi ilhamsız, duygusal olarak kapalı hissediyorsanız ya da bu enerji biraz yoğunlaşıp kafa karıştırıcı olabileceğinden biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız varmış gibi hissediyorsanız sorun değil. Neyse ki, ayın vahşi Uranüs ile yararlı bir bağlantı kurduğu ve sizi rutininizi karıştırmaya teşvik ettiği akşamın ilerleyen saatlerinde bu korkudan kurtulma fırsatınız olacak.


11 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şu anda içe dönük hissediyorsan, kendine bu kadar yüklenme, Leo. Ne de olsa, kendini sevmek en iyi aşktır ve zaten romantik olarak bağlı olanlarınız da istisna değildir. Örneğin, aşırı duyarlı Yengeç’te yüzen ay ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile, bu zamanda kendinize daha fazla şefkat geliştirmeye teşvik ediliyorsunuz. Her ne kadar ayın Balık’taki anlayışlı Merkür’e üçgen açısı göz önüne alındığında – seks, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla – bu zamanda açık ve yürekten iletişim kurmalısınız. Sen de bir molayı hak ediyorsun.


11 Mart 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bir an için geri adım atma zamanı, Leo. Ay bugün Yengeç burcuna girerken, bilinçaltınız duygusal doyumunuza ve iş hayatınızdaki rahatlık hissine odaklanır. Şefkatli ay Merkür’ü Balık’ta üçgen yaptığından, düşüncelerinizin kaynaklarınız, varlıklarınız ve yatırımlarınızla uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Rahat üçlü, güvenlik duygunuzla ilgili düşüncelerinizi ve duygularınızı gözden geçirmenize izin verebilir. Düşünürken, düşünce sürecinize ve fikirlerinize duygusal olarak yatırım yapana kadar bunu kendinize saklamayı düşünün.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.