Aslan Burç Yorumları 1 Nisan 2022

Aslan burcunun 1 Nisan 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 1 Nisan 2022 Cuma günü neler bekliyor? Aslan burcunun 1 Nisan 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 1 Nisan 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 1 Nisan 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 1 Nisan 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

1 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Kalbiniz büyümeye ve daha iyi olmaya devam ediyor. Gün boyu bir kral veya kraliçe gibi hissedeceksiniz ve büyük olasılıkla başkaları da bu görüşü paylaşacak.


1 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün mutluluğun tuzaklarından uzaklaşın. Gerçekten neyin işe yarayacağını sadece sen biliyorsun.


1 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Hayatının macerasına hazır mısın Leo? Ateşli Koç burcundaki yeni ayın altında, kariyerinizde yeni bir yolculuk açılıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, profesyonel yolunuzda genişlemeye ve gelişmeye çağrıldığınızı hissedebilirsiniz. Bir beceriyi geliştirme, bir eğitim kursunu tamamlama ve hatta seyahat etme fırsatları ortaya çıkabilir! Her yeni kurs ortaya çıktıkça, tutabileceklerine açık olun. Bir fırsatın sizi nereye götürebileceğini asla bilemezsiniz, özellikle de sizi profesyonel bir trend belirleyici yapabilecek bir şeyse!


1 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, şifalı asteroit Chiron’a bağlanırken, perdenin ötesinden gelen derin mesajlar bu sabah çok erken saatlerde sizi bulabilir. Gececi biriyseniz, bu kozmik iklimden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir meditasyon seansı almak için iyi bir zaman olabilir. Bu öğleden sonra Luna, tutkulu Mars’a bir öpücük üflediğinde, kalple ilgili meseleler söz konusu olduğunda, kendinizi ateşlenmiş hissedeceksiniz. Şu anda özel biriyle ilgileniyorsanız, harekete geçtiğinizden emin olun, çünkü sevgilinizin sıcaklığınıza ve çekiciliğinize direnmesi zor olacaktır.


1 Nisan 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sırada nereye Leo? Bu ilişki nereye gidiyor? Belki bir aşk, hatta bir tür durum, ama bugünün Koç burcundaki yeni ayı, macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinize tutkulu yeni başlangıçlar getirecek. Anlaşmalardan, uzlaşmalardan ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla Kova’daki Satürn ile uyum içinde olan bu inanç sıçraması, potansiyel olarak kişisel yaşamınızda güçlü bir atılımı tetikleyebilir, ancak bir yakalama var: Yaralı şifacı Chiron’u bir araya getirin, yapacaksınız. Bunu gerçekten istiyorsan korkularınla ​​yüzleşmen gerek ama cesaret senin için hiçbir zaman sorun olmadı. Doğru?


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.