Akrep Burç Yorumları 31 Mart 2022

Akrep burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 31 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 31 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

31 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bazen oda arkadaşlarının haklı olmasına izin vermek en iyisidir. Birkaç dolar veya küçük bir angarya meselesiyse, zarafetle pes edin.


31 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İnşa ettiğin duvarların yıkılması gerekiyor, bu yüzden dünyaya gerçek (şaşırtıcı) seni göster.


31 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İşe atlamaya hazır mısın, Akrep? Artık ay cesur Koç burcunda parlıyor, iş konusunda özellikle heyecanlı hissedebilirsiniz. Huzursuz ay enerjisi, iş hayatınızı ateşler ve sizi günlük rutininize her şeyi dahil etmeye teşvik eder. İşyerinde sorumluluk almak istiyorsanız, ay enerjisi bunu yapmak için ilham kaynağınız olabilir. Görevleri devretmek veya bir görev aracılığıyla küçük bir ekibe liderlik etmek gibi bugün işte daha fazla sorumluluk almayı deneyin. İş arkadaşlarınızın güvenebileceği lider olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!


31 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Koç burcunun sağlık ve zindeliği yöneten bölümünü harekete geçirdiği için, bugün daha dikkatli yaşama ihtimaliyle motive hissedeceksiniz. Zihninizi ve bedeninizi beslemek için yapabileceğiniz değişiklikleri düşünmek için biraz zaman ayırın, özellikle de son zamanlarda kendinizi biraz bitkin veya formsuz hissettiyseniz. Büyü saati yaklaştıkça, yeni ay tezahür eder ve gün boyunca üzerinde kafa yorduğunuz yaşam tarzı değişikliklerini resmen taahhüt etmek için mükemmel bir zaman olur ve zaten muhteşem olan benliğinizin daha yüksek bir versiyonu olmaya yemin eder.


31 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem kişisel yaşamınızda hem de ilişkilerinizle ilgili olarak işinize başlıyorsunuz, Akrep. Örneğin, Ay bugün Koç’ta anlayışlı Merkür ile güçlerini birleştirecek ve sorumlu günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerine ilişkin altıncı evinize netlik, ivme ve ilham getirecek. Unutmayın, anlayışlı Merkür sekizinci yakınlık evinizi, paylaşılan kaynakları ve ruh bağlarını yönetir, bu da bağlantınızın temeline daha yakından bakmanız muhtemel olduğu anlamına gelir. Diğerleriniz, durumu iyileştirmenin bir yolu olarak bilinmeyene girmeye bile karar verebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.