Akrep Burç Yorumları 29 Mart 2022

Akrep burcunun 29 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 29 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 29 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 29 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün biri size parası konusunda güvenecek ve bir başkası yerine size gittikleri için gurur duyacaksınız. Ama belli ki güvenilirsin. Bu çok çekici bir kalite.


29 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Şimdi daha fazlasını yapmak isteyebilirsiniz, ancak elleriniz bağlı. Güçsüzlüğünü kabul et.


29 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, bugün ilgi odağının tadını çıkarıyorsun ve kalbinin arzularına düşkünsün. Örneğin, ay bugün mistik Balık burcuna geçerek aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizi aydınlatacak, bu da şu anda arzuladığınız aşk hakkında hayaller kurmaya ve hayaller kurmaya eğilimli olduğunuz anlamına geliyor. Ve Merkür, sorumluluk sahibi ayrıntılar ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı eviniz aracılığıyla Koç burcunda parıldadığında, liderliği ele almakta veya karanlık tarafta kendinizi aşırı derecede genişletmekte sorun yaşamazsınız. Birine aşık olmakta yanlış bir şey yok ama sosun içinde fazla kaybolma. Kendinize bir iyilik yapın ve sağlam kalın.


29 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık ayı, haritanızın kendini ifade etmeyi ve yaratıcılığı yöneten sektörüne zarafet getirirken, tatlı Akrep, bu sabah kendinizi canlı ve özgür hissedeceksiniz. Size uymayan kalıplara girme havasında olmayacaksınız, bu da kendinize istediğiniz kadar özgün olmak için izin vermenizi önemli kılıyor. Ne yazık ki, Venüs kaderin düğümlerine sert bir t-kare oluşturduğundan, vibe bu akşam biraz riskli olabilir. Bu enerji, bir evi diğer önemlinizle paylaşıyorsanız özellikle zorlayıcı hissedecektir, bu nedenle kendinize biraz sessiz zaman ayırmanız gerekebilir.


29 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendini ifade et, Akrep! Gizemli bir burç olarak, kendinizi iş yerinizde veya işinizle ifade etmeyi azaltabilecek bir miktar geri çekebilirsiniz. Artık ay sulu Balık burcunda ve burcunuzla üçgen açı yaptığına göre, kendinizi profesyonel ifadenizle daha rahat hissedebilirsiniz. Luna, yaratıcılığınıza ve mutluluğunuza yatırım yapıyor ve elinizden geldiğince işinizden keyif almanız için sizi cesaretlendiriyor. Bu nedenle, sorumluluklarınızı ve görevlerinizi yerine getirmeyi düşünmelisiniz. Kendi tarzınıza göre bir şey yapmak veya bir projeyi imza dokunuşunuzla bitirmek, profesyonel olarak kendinizi ifade etmenize yardımcı olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.