Akrep Burç Yorumları 28 Mart 2022

Akrep burcunun 28 Mart 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 28 Mart 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Mart 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Mart 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 28 Mart 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 28 Mart 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sırf bu tek arkadaşınızı seviyor olmanız, onlarla birlik olmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu kişiyi pusuya düşürüyormuş gibi görünmesini istemezsin. Dokunaklı bir haberci belirleyin.


28 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Hoş olmayan bir duyguyu sisteminizden çıkarmanın en iyi yolu, onu ifade etmektir.


28 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Kova burcunun Venüs ve Satürn’e bağlanarak dördüncü evinizi harekete geçirdiği için bu sabah evde bazı temel kurallar koymanız gerekebilir. Bu titreşimler, işleri devretmek, kişisel alanınızı geri kazanmak ve yapıları uygulamak için idealdir ve yurtiçinde tekrar yola çıkmanıza yardımcı olur. Bu arada, mistik Neptün, kaderin düğümleriyle destekleyici bir enerji akışını paylaşarak yolunuza bir romantizm ve pozitiflik akışı getiriyor. Bir ilişkiniz varsa, şimdi sevgilinizle büyük hayaller kurmanın tam zamanı, çünkü evren size ve eşinize bu tür hırsları gerçekleştirme konusunda yardım etmeye istekli olacaktır.


28 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, özel hayatınızda şu anda aşk hayatınızı etkileyen veya etkilemeyen bazı şeyler oluyor. Ay Kova burcunda sona ermeden ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hislerinizden önce, ay, taahhütlü yedinci evinizin göksel yöneticisi, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli kişiler – ve görev yöneticisi Satürn ile güçlerini birleştirecek. , bire bir bağlantılarınıza bir kısıtlama ve pragmatizm katmanı ekleyerek. Yine, bu, kişisel meseleler üzerinde çalışmak için içe doğru gitmenizden veya belki de mevcut ilişkinizde ve/veya durumunuzda duygusal bir hıçkırıktan kaynaklanabilir.


28 Mart 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Vahşi tarafta bir yürüyüşe çık Akrep. Bugün Venüs, burcunuzun karesi olan Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yapıyor. Bu geçiş, doğal olarak vahşi çocuk Kova enerjisini sevmeyeceğiniz için gerginliğe neden olabilir. İş alanınızda bildiklerinize bağlı kalmak cazip gelse de, profesyonel dünyayı konfor alanınızın ötesinde kucaklamak ödüllendirici olabilir. Birleşme, kariyeriniz üzerinde uzun vadeli bir etkisi olan değerli bir deneyim veya fırsat için taahhütte bulunmaya ilham verir. İhtiyacınız olan şey olabileceğinden, alışılmadık bir çalışma dinamiği veya finansal anlaşmayı benimsemek için bu geçişi kullanın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.