Akrep Burç Yorumları 24 Mart 2022

Akrep burcunun 24 Mart 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 24 Mart 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunun 24 Mart 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 24 Mart 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 24 Mart 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 24 Mart 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Son zamanlarda biraz soğuk davrandığın ve şimdilik zaman bulman gereken biri var. İşler ısınmadan önce (aldatıcı bir şekilde) ısınabilir, bu yüzden sabırlı olun.


24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Hayal gücünüz bugün ateşlenecek. Fikirleri not edin ve zihninizde kaybolun.


24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Başrolde olmaktan ne hoşlanırsın, Akrep? İster basit bir sohbet, ister önemli bir toplantı olsun, iletişim yetkisine sahip olduğunuzda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Ay bugün kardinal Oğlak burcuna girdiğinden beri, ses tonunuz zaten sorumlulukla aynı seviyeye geldi. İş arkadaşlarınız, özellikle de değerli geri bildirimleriniz veya harika bir fikriniz varsa, iletişimde lider olarak öne çıkmanıza izin verebilir. Bir şey olursa, tonunuza, çimlerinize ve zamanlamanıza dikkat edin. Bazen Oğlak’ın teslimatı biraz küçümseyici gelebilir, bu yüzden delegasyonun farkında olun.


24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Yay burcunda Merkür ile sert bir kare açı oluşturduğundan, bugün kendinizi ikinci kez tahmin etmeye çalışmayın. Bu titreşimler, dikkatli olmazsanız güvensizlik duygularına yol açabilir, bu da olumlu onaylamalar ve destekleyici arkadaşlıklarla güveninizi artırmanızı önemli kılar. Luna, Oğlak burcuna ve haritanızın zihinsel berraklığı yöneten sektörüne girdiğinde, bu öğleden sonra bir değişim kendini gösterecek. Bu kozmik iklim, daha önce karşılaştığınız herhangi bir korkudan kurtulmanıza yardımcı olabilir, ancak kendinizle biraz gerçekçi olmanız ve gücünüzü ve kişisel gücünüzü hatırlamanız gerekebilir.


24 Mart 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Masaya ne getirdiğini ve neye değer verdiğini biliyorsun, öyleyse neden sorgula, Akrep? İster aşka bağlı olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, günümüzün astro-havası güvensizlik duygularını tetiklemeye eğilimlidir. Ve işte nedeni: Ay Yay burcunda gezinmeye devam ederken – istikrar arayan ikinci konfor, finans ve özgüven eviniz – Luna, romantik beşinci aşk eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Merkür ve Neptün ile kafa kafaya gidecek. , tutku ve zevk. Bu nedenle, kendinizi ikinci kez tahmin etmiyorsanız, romantik duygularınızı veya önemli bir kişinin duygularını tamamen sorguluyor olabilirsiniz. Topraklama ritüelleri faydalıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.