Akrep Burç Yorumları 22 Mart 2022

Akrep burcunun 22 Mart 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 22 Mart 2022 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunun 22 Mart 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 22 Mart 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 22 Mart 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 22 Mart 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu sefer kulaktan kulağa oynama. Gittiğiniz yere ulaşmak istiyorsanız, yolun her adımını planlamalısınız. Pes etme, sadece kendini organize et.


22 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kendi kazancın için dışarı çıkmadığını biliyorsun. Başkaları şüpheciyse endişelenmeyin.


22 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzda sona ermeden önce, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve yakın çevreniz aracılığıyla modern hükümdarınız Plüton ile buluşacak ve size, diğer önemli kişiniz olup olmadığına bakılmaksızın gerçeğinizi söylemekten başka seçenek bırakmayacak. gemide. Akrep, bir başkası için gücünü nerede ihmal ediyorsun? Belki de hak etmediği halde birine şüphenin avantajını veriyorsunuzdur. Geleneksel yöneticiniz Mars ve asi Uranüs arasındaki kare, bireysel özgürlük arzunuz ile mevcut ilişkinizde deneyimlediğiniz değişiklikler arasında sürtüşme yaratır.


22 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün sakinleşmeye çalış Akrep. Cesur Yay burcundaki ay para sektörünüzden geçerken, cebinizde bir delik yanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle Kova burcundaki Mars, Boğa burcundaki Uranüs ile kare açı yaptığında, nakit paranıza sahip çıkın. Gergin ancak bir amaca yönelik olan kare, çalışma ilişkilerinizdeki taahhütlerinizi ve sorumluluklarınızı daha sürdürülebilir kılmak için değiştirmeniz gerekebileceğini ima eder. İlgili tüm yükümlülüklerinizi yerine getirebilmeniz için hem profesyonel hem de özel alanlarınızda uygulanan değişiklikler gerekebilir.


22 Mart 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabahki kozmik iklim, modern yöneticiniz Plüton ile tatlı bir bağlantı paylaşan ay burcunuzdan geçerken size duygusal ve zihinsel bir rahatlık duygusu getirecek. Bu göksel ittifakı, size en çok neşe getiren insanları ve durumları kucaklarken kendinizi kutlamak için bir bahane olarak kullanın. Auranız da bu titreşimlerden faydalanacak ve size canlı ve güçlü hissetmenizi sağlayacak çarpıcı bir enerji sağlayacaktır. Luna Yay burcuna geçerken öğleden sonra bir değişim olacak ve önümüzdeki birkaç gün boyunca mali durumunuza şans getirecek.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.