Yengeç Burç Yorumları 28 Şubat 2022

Yengeç burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 28 Şubat 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Şubat 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Gittikçe daha fazla kendinizi kabuğunuzdan çıkarken buluyorsunuz, şimdiye kadar sahip olduğunuzu bile fark etmediğiniz bir şey! Dünya ve kendiniz hakkında bu kadar çok şey öğrenmek harika. Ve dersler sadece daha iyi olacak!


28 Şubat 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Yansıtıcı bir aşamaya giriyorsunuz. Bulacağınız netliğe değer verdiğinizden emin olun.


28 Şubat 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bu sabah kime güvendiğinize dikkat edin, çünkü Kova ayı kaotik Uranüs için sert bir açı oluşturuyor. Kesinlikle daha derin bir bağlantı havasında olacak olsanız da, bu kozmik iklim, sizi tam olarak güvenemeyeceğinizden emin olmadığınız birinin etrafında korumanıza izin vermemeniz konusunda sizi uyarıyor, çünkü o size musallat olmak için geri gelebilir. Neyse ki, bu titreşimler öğleden sonra gelirken dağılmaya ayarlandı ve birkaç saat sonra Luna ile Merkür arasındaki yararlı ittifak, istediğiniz kişiyle kalbinizin arzusuyla sohbet etmeniz için size yeşil ışık yakacak.


28 Şubat 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün kafa boşluğunda çok fazlasın, Yengeç. Bu, özellikle ayın entelektüel Kova ve sekizinci birleşme eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından geçişi düşünüldüğünde doğrudur. Yine de, Luna’nın anlayışlı Merkür’e yakınlığı, bu süreçte gerçeğinizi söylemeniz için sizi cesaretlendiriyor. Başka bir notta, diğerleriniz çevrimiçi biriyle bağlantı kurarken siz ve kişiniz sanal varlıkları bölme sürecinde olabilirsiniz. Bekar? Ay, özgürlüğü seven Uranüs – Kova’nın gezegen hükümdarı – ile karşı karşıya gelecek ve işbirliği yapma arzusu ile onları kesinlikle arkadaş bölgesinde tutma arasında sürtüşme yaratacak.


28 Şubat 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendinizi doğru ortaklar ve kişilerle hizalama zamanı, Yengeç! Oğlak burcundaki hem Mars hem de Venüs, kariyer yolunuzda harika bir şeye yol açabilecek yeni girişimlere hırslı bir şekilde bağlanıyor ve taahhütte bulunuyor. Yeni ortaklar, iş arkadaşlarınızla ve hatta müşterilerle daha güçlü iş ilişkileri alıyor olabilirsiniz. Bu zamanda, bu iki gezegen Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümü ile üçgen açı yaptığında, şu anda kimle daha yoğun çalışıyorsanız aynı hizada olabilir. Taahhütlerinizdeki değişiklikler ağınızı olumlu yönde etkileyebilir ve hatta profesyonel hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.