Yengeç Burç Yorumları 15 Şubat 2022

Yengeç burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 15 Şubat 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Şubat 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Belki de işiniz sizi aşağı çekiyor. Eğer öyleyse, bu konuda ne yapacağınızı bulmaya çalışın. Bazı seçimler yapmalısınız ve herkesi memnun edemezsiniz – bu yüzden kendinizi memnun ettiğinizden emin olun.


15 Şubat 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Eksikler alanında işlerin bitmesine izin vermemeye çalışın – bitirme zamanı.


15 Şubat 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, Aslan Ay’ı kısıtlayıcı Satürn’e karşı bir muhalefet oluşturduğundan, mali sınırlamalarınız bugün normalden daha açık hissedilebilir. Şu anda büyük bir satın alma yapmak için kendinizi çekilmiş hissetseniz de, yüksek faizli haksız ödeme planlarını kabul etmemeye çalışın, aksi takdirde daha sonra pişman olabilirsiniz. Güneş ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare, şu anda verilen herhangi bir büyük karar için kayalık suları çağrıştırabilir ve bu titreşimler netleşene kadar birkaç gün boyunca saklanmanızı önemli hale getirir. Bir ortağa mali olarak bağlıysanız, ondan da harcamalarını hemen şimdi tutmasını isteyebilirsiniz.


15 Şubat 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Paylaşmak önemsemektir ama ne pahasına olursa olsun, Yengeç? Ayın, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizden cesaret verici geçişine rağmen, Luna’nın özel sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla görev yöneticisi Satürn’e doğrudan muhalefeti, sizinki ile sizinki arasında bir gerilim yaratabilir. . duygusal, fiziksel veya ruhsal olarak bir sevgiliyle paylaşmaya istekli olduğunuz şey. Bununla birlikte, ayın isyankar Uranüs’e karesi, aynı anda geniş çevreniz ve sosyal ağlarınız aracılığıyla işleri sarsabilir. Başkalarının iyiliği için ihtiyaçlarınız ve duyusal zevkinizden ödün vermeyin. Ruh ailen seni sen olduğun için seviyor.


15 Şubat 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki ve mali dönüşüm kesinlikle bir süreçtir, Yengeç. Merkür Kova’da bugün Pallas Koç’ta altmışlık açı yaptığında, profesyonel ve mali gelişiminiz için daha iyi bir oyun planı tasarlamanın zamanı gelmiş olabilir. Pallas içgüdüsel olarak kariyer yolunuzda ilerlemek için stratejiler geliştirirken, Mercury varlıklarınız ve kaynaklarınız için yeni fikirler beyin fırtınası yaparak işe koyulmaya hazırdır. Birlikte, her iki gök cismi de profesyonel yolculuğunuzda ilerlemenize yardımcı olmak için birlikte çalışarak birbirini tamamlayabilir. Ancak, dürtüyle değil, hırsla liderliği almalısınız.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.