Yay Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Yay burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Yay burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, daha fazla para kazanmak için planlar oluşturabilirsiniz. Yay, refah enerjisi içeri akıyor.

Hafta, baştan yapmanız gereken bazı işlerle sinir bozucu bir şekilde yavaş başlıyor. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Güney Ay Düğümü ile kavuşuyor. Düzenleme, ince ayar ve rötuşlar yapmaya odaklanılıyor. Bu, her zamanki büyük düşüncenizden ve yapmaktan hoşlandığınız kapsamlı değişikliklerden oldukça farklıdır. Ancak görevleri çabucak bitirmeye odaklanırsanız, küçük bir macera için zamanınız olabilir.

23 Şubat Çarşamba günü, haftanın ortasına doğru, para evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, konut evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Yay, evinize bağlı bir para kazanma fırsatı var. Bir oda arkadaşı edinmeyi veya boş odanızı Airbnb’de yayınlamayı düşünüyor olabilirsiniz. Belki garajınız harika bir atölye çalışması yapar. Veya ünlü yulaf ezmeli kuru üzümlü kurabiyelerinizi ticari olarak üretmek için hayalet mutfağı kurma planlarınız var. Yakında karlar içeri akabilir.


Yay Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında dünyayla hevesli ve meşgul olacaksınız ve neredeyse gittiğiniz her yerde sizinle aynı fikirde olan insanları bulabileceksiniz. Enerjiniz onları bir süre daha ilgilendirecek. Çarşamba günü, gerçekten büyük düşünmeye başlayacaksınız ve gönüllülük fırsatlarını veya dünyayı daha iyi hale getirmenin başka yollarını aramak isteyebilirsiniz. Hafta sonu tamamen seyahatle ilgilidir, bu yüzden mümkünse yola çıkın veya en azından bir sonraki büyük seyahatinizi hayal etmeye başlayın. Bıraktığınızda aklınıza gelenlere şaşıracaksınız.


Yay Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu ay ve özellikle bu hafta kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Tuttuğunuz şirket uzun vadede size yardımcı olacağından, takım oyuncularınızı akıllıca seçin. Yirmi üçüncüde şans senden yana. Yatırım yapmak veya nihayet kripto para birimiyle ilgili tüm telaşın ne olduğunu araştırmaya başlamak için iyi bir gün. Zenginlik oluşturmanın yeni bir yolunu incelemek sizin için daha da ilginç olacak, bu nedenle çevrimiçi bir sınıfa kaydolun veya orada ne tür kitaplar olduğunu görün. Yirmi altıncısında, ilginç bulduğunuz veya bir şeyler öğrenebileceğiniz insanlarla bağlantı kurmanız doğru olacak. Yakın bir arkadaşınız veya meslektaşınız size karşı gizli duygularını bile açığa çıkarabilir.

Tepki vermeden önce, bunun neleri gerektirebileceğini ve bunun için giderseniz çizgileri aşıp aşmayacağını düşünün. Belki de düşündüğünüzden daha fazla ortak noktanız var ya da parmağınızı tam olarak koyamadığınız özel bir şeyleri var. Sadece kurallarına göre oynamaya çalışın ve işinizi veya ilgili diğer kişileri tehdit edecek herhangi bir yaramazlık yapmayın. Diğer burçlar bu hafta oldukça huysuz olsa da, iyimser kişiliğinizi insanları hafif yürekli tutmak için kullanın. Dünyanın bu hafta pozitif bir Sag’a ihtiyacı var. Yaptığınız iyilikler dikkatlerden kaçmayacak ve hak ettiğiniz karşılığı alacaksınız.


Yay Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Haftaya yavaş bir başlangıç ​​olabilir, ancak Yay burcunu harekete geçirecek!

Burcunuzdaki son çeyrek ay 23 Şubat Çarşamba günü parlıyor. Güçlü Luna altında, profesyonelliğinizin durgun olan yönlerini bırakabilirsiniz. Olgun bir profesyonel kimliği benimsemeye hazır hissedebilirsiniz! Daha sonra Oğlak burcundaki Mars, Neptün Balık burcundaki sekstilleri ile ideal özel hayatınızı sürdürebilecek mali bir umut ışığını gösterir. Altmışlık, finansal görüşlerinizi de kolayca bulanıklaştırabilir, bu nedenle paranızı veya bir tür şartla gelen teklifleri nasıl harcadığınıza dikkat edin. Ancak ertesi gün Oğlak burcundaki Venüs’ün Balık burcundaki Neptün ile sekstil yapması nedeniyle yukarı bakabilir. Bu iki geçiş arasında finansal sıçramalara karşı dikkatli olmalısınız. Herhangi bir şey varsa, neye yatırım yapabileceğinizi veya hangi fırsatın değerli olacağını görmek için seçeneklerinizi araştırmak daha iyi olabilir. Bunun yanı sıra, Kova’daki Merkür, Boğa’daki Uranüs’le kare açı yapar ve bu, ilk olarak iş yerinde iletişimsel bir gerilim olarak ortaya çıkabilir. Siz ve bir meslektaşınızın göz göze gelmediğini görebilirsiniz. Şans eseri, özellikle uzlaşmaya istekliyseniz veya iş arkadaşlarınızla yarı yolda buluşuyorsanız, bir atılım olabilir!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.