Yay Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

Yay burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası neler bekliyor? Yay burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 14 Şubat – 20 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinizi başarıya giden yola koyabilirsiniz. Yay, bir aydınlanma tezahür etmenize yardımcı olur.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, finansal başarı evinizde, günlük rutinler evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Bugün, kişisel başarınızın, programınızı ve rutinlerinizi nasıl boğduğunuza bağlı olduğunu fark edebilirsiniz. Yay, kendiliğindenliği seversiniz, ancak başarı tutarlı bir eylem gerektirir. Düzenli bir rutin, olağanüstü bir hayata yol açabilir.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş iletişim evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. Başkalarının sizi farklı görmesine neden olabileceğini bilerek, bir sırrı ifşa edip etmemeye karar veriyor olabilirsiniz. Kendiniz hakkında bir sır saklamaya çalışmak çok iştir. Suyun altında bir plaj topunu tutmaya çalışmak gibi. Uzun bir süre için yapmak oldukça imkansız. Şimdi seçme şansın var. Yay, eskiden olduğu gibi devam edebilir veya gerçek ve otantik bir hayat yaşamak için yeni bir yola girebilirsiniz.


Yay Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Şu anda aşk hakkında uzun uzun düşünüyorsun. Venüs ve Mars, değerler ve finans sektörünüzde yan yana oturuyorlar ve neyin gelip neyin içeride kalacağı hakkında çok düşünüyorsunuz. Uzun vadeli yaşam hedefleriniz için geçerli olan kontroller ve dengeler arıyorsunuz. . Ay ve Neptün karşıt konumda, size en yakınlarınızla bütün ve eksiksiz hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri inkar etmenize gerek olmadığını söylüyor. Aynı zamanda günlük rutininiz ve vardiyalarınız sizi evinize doğru daha fazla hareket etme pozisyonuna sokar. Bu arada, Kova’ya giren Merkür, kendiniz için konuşmanızı teşvik eder. Bağlantınıza daha fazla içgörü kazandırabilecek, sevgililerinizle paylaşabileceğiniz benzersiz ve önemli bir bakış açınız var. Gelecekte büyük resminizi oluşturmaya kendinizi kaptırıp aşkın duygusal ve fiziksel yönlerini ihmal etmeyin. Cinsellik, eşinizle yakınlaşmanın bir yolu olabilir. Bunun yerine, yakınlığın yaşamınız ve ortaklığınız içinde sahip olduğu bağlantıdaki ufku genişletmek için kullanılabilir.


Yay Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kariyer yolunda ne keşfedebilirsin, Yay?

14 Şubat Pazartesi günü Merkür ilginç Kova burcuna girerken, aklınız olasılıklarla yarışmaya başlayabilir. Konuşmalar, iş yerinde fütürist bir ton alabilir ve bu, yaklaşan hedefler ve planlar tasarlamak için mükemmeldir. Konuşmalarınızı, konuşmalarınızı ve yazılarınızı farklı bir tarzla ele almak için ilham alabilirsiniz. Konfor alanından çık! Mercurial varlıklarınızı iş yerinde denemeye başladığınızda, 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda dolunay altında eğitim çabalarınızdan alacağınız bir şeyler olabilir. Cesur Luna, üzerinde düşünürken altı aylık bir büyüme yolculuğunu tamamlıyor. ilerlemenize yardımcı olabilecek kariyer yolunuzda öğrendikleriniz veya honladığınız şeyler. Mars, Oğlak burcundaki Venüs ile aynı gün kavuşum yaptığından, her deneyimin mesleki gelişiminizde ne kadar değerli olduğunu görebilirsiniz. Hatta deneyimlerinizden bir çeşit ödeme bile görebilirsiniz! Daha sonra Jüpiter Balık’ta, ertesi gün Uranüs Boğa’da altmışlık açı yapıyor, bu da bazı beklenmedik eğriliklere rağmen iş-yaşam dengeniz konusunda olumlu hissedebileceğinizi ima ediyor! 18 Şubat Cuma günü güneş Balık burcuna girdikten sonra iş-yaşam dengenize aracılık etmeye devam edin.


Yay Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Ne tür yaratıcı arayışlar sizi etkiliyorsa, Pazartesi günü sihirlerini çalıştırmalı, bu yüzden sanatsal yönünüzü keşfedin. Sosyal enerjiniz haftanın büyük bir bölümünde tuhaf olacak, ancak yine de çok fazla çaba harcamadan yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Kendinizi bunaltmayın, çünkü enerjiniz perşembe ve cuma günleri olabildiğince sıcak olacak ve oraya çıkıp tatlılarla karıştırmak isteyeceksiniz. Hafta sonunun geri kalanı düşük anahtar olmalıdır.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.