Yay Burç Yorumları 7 Şubat 2022

Yay burcunun 7 Şubat 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 7 Şubat 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Yay burcunun 7 Şubat 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 7 Şubat 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 7 Şubat 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 7 Şubat 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

7 Şubat 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Günümüzün gezegensel konfigürasyonu, çok kısıtlayıcı görünen bir durumdan kaçma isteğini getiriyor. Belli bir ilişkiyi karakterize eden enerjiye yeterince sahip oldunuz ve bir sonraki adımınızı düşünmek için farklı bir şey yapma şansını dilediniz. Bu mutlaka son anlamına gelmez, ancak bir ara verme zamanının geldiğini gösteriyor gibi görünüyor.


7 Şubat 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Kazmak ve tüm gerçekleri almak için bugün erken zaman ayırın. Neyle uğraştığınızı tam olarak biliyorsanız, birçok şeyi çabucak halledeceksiniz. Daha sonra, bu kopukluk hissini iyileştirmek için uzaktaki bir arkadaşınızı aramayı düşünün.


7 Şubat 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş yerinde farklı olarak ne yapabilirsin, Yay? Balık burcundaki asteroid Pallas burcunuza kare olduğundan, sürecinizden biraz emin olabilirsiniz. Pallas, işinizde size rehberlik etmesi için sezgisel bilgeliğinizin kuyusundan yararlanmanız için sizi konfor alanınızdan çıkmaya teşvik ediyor. Asteroit Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümüne altmışlık açı yaptığından, işteki iç pusulanızı takip etmenin zamanı geldi. İş gününüzü farklı şekilde geçirmek için kendinize meydan okuyun. İlk başta biraz garip olacak, ancak yeni bir şey denemenin ne kadar değerli olduğunu anlayabilirsiniz!


7 Şubat 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Eski seçimler akla geri geliyor, ama onları bırakabilirsin – evet, yapabilirsin!


7 Şubat 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burcunun parlak Jüpiter’le yumuşak bir yönü paylaştığı için, işe biraz daha geç başlamak anlamına gelse bile, kendinizi beslemek için bu sabah biraz daha zaman ayırın. Bu titreşimler, auranıza bir canlılık ve ruhunuza ilham vererek günü fırtınalı geçirmenize yardımcı olacak. Luna, Mars’a ve ardından Venüs’e bir öpücük üflerken, bu öğleden sonra iş yerindeki çabalarınız habersiz gitmeyecek ve bu da ekstra paraya yol açabilir. Hizmet sektöründe çalışıyorsanız, bazı ekstra ipuçları almak için harika bir zaman. Ek olarak, komisyon veya sözleşme çalışması da güzel bir tesadüfi faaliyet akışı görecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.