Terazi Haftalık Burç Yorumları (7 Şubat – 13 Şubat Haftası)

Terazi burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Terazi burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Terazi burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Astroloji çizelgesi bu hafta bir demet şeklinde sıralanıyor. Terazi, iç sarkacınız bir tarafa doğru sallanıyor ve denge hiçbir yerde görünmüyor.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, konut evinizde, Kayron ile Koç’ta bir kare oluşturmasıyla başlıyor, ilişkiler evinizde Terazi, siz ve bir ev arkadaşınız son zamanlarda kafa kafaya çarpışıyor olabilirsiniz. Farklı ev temizliği tanımlarınız veya bulaşıkları yıkamak için farklı bir zaman çizelgeniz var. Ve alanınızı onlarınkinden ayırmak için evin içinden büyük bir çizgi çizmeye hazır olabilirsiniz. Ama bugün iyileşmek için. Öncelikleriniz ve mikrop fobileriniz hakkında konuşarak bir araya gelebilir ve birbirinizi anlayabilirsiniz. Bu, sizi rahatsız eden biriyle tartışmak için harika bir gün.

8 Şubat Salı günü Mars, maddi kazanç evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Bir aile üyesine veya aile şirketine bağlı bir beklenmedik kazanç alabilirsiniz. Sahip olduğunuz mülk, bir ihale savaşının ardından satılarak size beklediğinizden fazlasını getirir. Ya da büyükbaban, seni bir gecede nümismatist yapan nadir madeni para koleksiyonunu verir. Bugün, Evrenin bolluğuna doğrudan bir çizginiz var. Refah titreşimiyle uyum içindesiniz.


Terazi Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta titreme bekliyoruz. Korkma, sevgili Terazi! Herhangi bir durumdan çıkış yolunuzu çekmek için diplomatik hassasiyetlerinizi kullanabilirsiniz. Bu haftanın odak noktası tamamen yeniden doğuşla ilgili. Ölü ağırlığı atıyorsunuz, artık sizin iyiliğinize hizmet etmeyen insanlardan ve şeylerden kurtuluyorsunuz. Onbirinde, Merkür ve Plüton kişisel gelişimi vurgularken, onunla sohbet ediyor ve içsel arzularınızı nasıl değiştireceğiniz konusunda bazı notlar alıyorsunuz. Siz ve ortaklıklarınız için değişim oluyor. İyi haber şu ki, Mars ve Uranüs, son zamanlarda duvardan biraz uzaklaşan sekizinci ayda, aşk söz konusu olduğunda size umut verecek. Şimdi, biraz daha az düzensiz olacak. Görüşlerinizi değiştiriyorsunuz, daha az bağımsız ve daha taahhüt odaklı hale geliyorsunuz. Ortaklıklar daha ağır bir görev üstleniyor. Sekizincisinde Uranüs Mars’a eşlik ederken verdiğimiz ve aldığımız şeyler, sizi aşk konusunda zor kararlar almaya zorluyor. Kalmanız veya gitmeniz, dönüşünüze bağlıdır. Tıpkı diğer yatırımlar gibi, zaman ayırmaya değer olup olmadığını düşünmeye değer. Ayrıca, ortaklıklarda bile, herhangi bir oyunda kazanmak için azim ve kararlılığa sahip olacaksınız. Zafer şu anda bir zorunluluktur.


Terazi Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Terazi, otoriter olmadan nasıl patron olabilirsin?

Profesyonel ve finansal dönüşümünüzdeki değeri görmek, 8 Şubat Salı günü Boğa burcundaki ilk dördün Ay’da ortaya çıkıyor. Ancak, aynı gün Mars’ın Oğlak burcundaki Uranüs’ü Boğa’da üçgen açı yapmasıyla konfor bölgenize meydan okunuyor. Bu iki geçiş sırasında, algılanabilir güvenliğine dayanarak neyin öne çıkmaya değer olduğunu düşünmelisiniz. Popüler bir karar olmasa bile, bir karar verme yeteneğinizi göstermekten korkmayın. Mali güvenliğinizi, haftanın başındaki profesyonel popülerlik yarışmasını kazanmanın üstüne koyun! Daha sonra Merkür Oğlak burcunda Plüton ile kavuşum yaptığında konuşmalarınızda önemli bir değişiklik fark edebilirsiniz. Dünyevi birleşim, iş başındaki kontrol eden otorite figürlerine meydan okuyarak, ortaklıklar içinde gerçek barışı yeniden sağlama zamanınızın geldiğini gösterir. Ancak barış, üretken çatışma pahasına gelebilir, bu nedenle rahatsız olsalar bile gerekli konuşmaları yapmaya açık olun. 12 Şubat Cumartesi günü Oğlak burcundaki Merkür geri giden kuzey düğümü Boğa burcunda üçgen açı yaptığından, konuşmalarınız ve yükümlülükleriniz aracılığıyla profesyonel ilişkilerinizdeki değişiklikler kadere bağlıdır.


Terazi Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü hala kendi ihtiyaçlarınıza takılıp kalabilirsiniz, ancak bu duygulardan sıyrılıp hayata devam etmeniz çok uzun sürmemelidir. Tüm çalışanlarınız ve hafta ortası projeleriniz arasında, yolunuzu kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacak harika bir denge bulacaksınız. Özellikle sorumluluklarını yerine getirmeyen oda arkadaşlarınız varsa, ev hayatınız bu hafta sonu birkaç kırmızı bayrak çıkarabilir. Pazar günü güzel zamanlar intikamla geri geliyor, o yüzden eğlenmeye hazır olun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.