Terazi Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Terazi burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta romantizmi kendine çekiyorsun. Terazi, gizli bir hayranınız olabilir.

Hafta, sosyalleşmek için daha az zaman ve iş için daha fazla yükümlülük ile durgun bir başlangıç ​​yapıyor. 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Ay, Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Terazi, çek defterinizi dengeliyor, vergi memuru için makbuzlarınızı düzenliyor veya ofiste işlerinizi hallediyor olabilirsiniz. Bu hafta öğütme taşına burun burun ve sorunsuz bir şekilde bir görevden diğerine geçiyorsunuz.

23 Şubat Çarşamba günü, haftanın ortasına doğru, aile evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, temizlik bölgenizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Evin şeklini almak için aile ile birlikte çekiyor olabilirsiniz. Bazı tadilatlardan sonra temizlik yapıyor veya onarım işini kendiniz yapıyor olabilirsiniz. İyi bir planlama enerjisi var ve boya, duvar kağıdı ve renk açısından düşünüyor olabilirsiniz.


Terazi Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesiden çarşambaya kadar hemen hemen her konuda ikilemde kalacaksınız ve bu, daha sınırlı arkadaşlarınızdan bazılarını hayal kırıklığına uğratabilir. Kararları onlar versin. Neden? Haftanın ilerleyen saatlerinde, özellikle aşk ve güzellik söz konusu olduğunda, insanların kendilerinden biraz daha az emin olduklarını görebilir ve onların yaşamları için tam olarak neyin doğru olduğunu anlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Bu hafta sonu küçük şeyler için çok fazla endişelenme. Gelecekle ilgili büyük bir ipucu alacaksınız.


Terazi Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, sizi diken üstünde tutacak sürprizlerle dolu bir hafta. Son birkaç aydır seviye atlamak için çok çalıştınız ve bu gerçekten meyvelerini vermeye başladı. Ortaya çıkan herhangi bir değişiklik uzun vadede lehinize olacaktır, ancak şu anda neyin işe yaradığına odaklanmaya çalışın.

Dikkat süreniz özellikle hafta ortasında test edilecek, bu nedenle bu süre zarfında sizi sorumlu tutan insanlarla kendinizi kuşatın. 24’ünde, aşk hayatınızda daha ciddi bir ton almak istediğinizi hissedebilirsiniz. Mükemmel partnerinizi bulma hayalleri gerçek olabilir veya partnerinizle bir sonraki adımı atmaya hazır olabilirsiniz.

Sağlam temeller inşa etmek bu yıl daha çok ilginizi çekiyor, şimdi gerçekten ne istediğinizi sormanın zamanı geldi ve belki de onu elde edebilirsiniz. Yaratıcı doğanız yirmidördüncüde yükselecek ve ellerinizi kullanmak için harika bir gün olacak. İş yerinde sahip olduğunuz her yeni fikir takdir edilecektir, özellikle de çekiciliğinizi maksimuma çıkarırsanız. O Terazi cazibesi ve yeteneğinden birazcık asla zarar gelmez! İnsanlar bu hafta sizinle aynı heyecanı paylaşmayabileceğinden, herhangi bir iş dramasından uzak durun.


Terazi Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Hafta ilerledikçe, farklı bir liderlik tarzına açık olmanız gerekebilir, Terazi.

23 Şubat Çarşamba günü, Oğlak burcundaki Mars, Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaptığında, yeni bir eylem ve planlama tarzı benimsemenin zamanı gelecek. Altmışlık, konfor alanınızdan çıkmak anlamına gelse bile, iş yerinizde lider olarak bir adım atmanızı teşvik eder. Neyse ki, yöntemlerinizi ve süreçlerinizi uygulamanın yeni bir yolunu denerken çalışma ortamınız tarafından desteklenebilirsiniz. Aynı gün, Yay burcundaki son dördün ay, yakın topluluklarınızda devam eden konuşmaları cesurca tamamlar. İş arkadaşlarınızla (hatta müşterilerle) baş etmek için bazı tartışmalar yapıyor olabilirsiniz. Ertesi gün Oğlak burcundaki Venüs, ardından Neptün Balık burcunda altmışlık açı yapar, bu da çalışma ortamınızda oldukça iyi karşılanabileceğinizi gösterir. Liderliği farklı bir şekilde üstlenirken veya yeni otorite yöntemleri uygularken sizi destekleyecek destekleyici meslektaşlarınız olduğunu görebilirsiniz. Ancak, Kova’daki Merkür’ün Boğa’daki Uranüs’le kare açı yapması nedeniyle fikir ayrılıkları olabilir. Kare, iş arkadaşlarınızdan gelen bazı iletişimsel tepkileri gösterebilir, ancak farklılıklarınıza aracılık edilebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.