Kova Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat – 6 Mart Haftası)

Kova burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası neler bekliyor? Kova burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 28 Şubat – 6 Mart haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 28 Şubat – 6 Mart haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında hiçbir şeyi gerçek değerinden almadığınızdan emin olmalısınız, çünkü biraz derinlemesine araştırma yapmadan gerçekte neler olup bittiğini anlamanın hiçbir yolu yoktur. Yine de bu göreve fazlasıyla hazırsın. Perşembe ve Cuma günleri uzun süredir devam eden bagajınızla ilgilenmeye hazır ve istekli olacaksınız ve göründüğünden çok daha eğlenceli ve ilginç olacak. Sevimli biri bu hafta sonu sizi rahatsız edebilir, bu yüzden utanç ve neşe karışımına hazır olun.


Kova Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzde yoğun bir hafta var. Mumu her iki ucundan da yakabilirsiniz. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, Venüs ve Mars’ın Oğlak burcunda, maneviyat evinizde, haritanızın tabanında Boğa’daki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlar. Bugün, atalarınızla konuşmak ve onların bilgi ve güçlerini ortaya çıkarmak için geçmişe dönebilirsiniz. Kova, fotoğraflara bakıyor, bir soy ağacı kuruyor ya da tıpkı büyük büyük anneannenizin yaptığı gibi ekmek yapıyor olabilirsiniz.

1 Mart Salı günü, para evinizdeki güneş, aile evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile 60’lık açı yapıyor. Bugün, bir aile üyesiyle mali bir anlaşma olabilir ve elinizde bir miktar nakit parayla dönebilirsiniz. Bu akraba, parasını genel olarak aile üyelerine dağıtıyor olabilir ve bu sayede beklenmedik bir kazanç elde edersiniz. Ve bu, hiçbir ip bağlı olmadan geliyor gibi görünüyor.

2 Mart Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, kendi burcunuzda olan Merkür, güven evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün kararlılığınız ve sabrınız test ediliyor. Birisi yeteneklerinizi sorgulayabilir, ancak kendinizden şüphe duymanız için hiçbir neden yok. Kova, bu ne kadar ilerlediğinizi fark etmenize yardımcı olmak için Evren tarafından gönderilen bir meydan okumadır. İçinizdeki gücün farkına varın ve bunda kanatlarınız varmış gibi süzüleceksiniz.


Kova Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta, güçlü kişisel bağımsızlık çizginizi, bağlantı için içsel bir özleme karşı test ediyor. 2 Mart’taki Balık yeniayı, kendiliğinden doğanızı araştırıyor ve hatta otoriteye karşı bazı asi eylemlerde bulunmanızı sağlıyor! Kader manyetizması hissi, Ay’ın Jüpiter ile olan bağlantısından gelen nihai cazibe duygusunu güçlendirir. Sanki burada bulunmuş ve bunu daha önce yapmış gibisin! Zaman ve mekan dışında eterik bir gelişme olabilen birkaç déjà vu anından geçiyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Sanki kozmosta süzülüyorsunuz ve uzanıp onları almaya hazır olduğunuzda evrenin sizi bekleyen bazı armağanları var. Bu kadar kolay olacağını kim bilebilirdi? Dünyada bu kadar çok çılgın şey olurken, dışarıda biri ya da bir şey sizin için çok harika bir sürpriz hazırlıyor! Bu, vahşi tarafınıza doğru bir adım atmak için bir fırsat. Harekete geçirici bir mesaj hissettiyseniz ve bunun nereye varacağını bilmiyorsanız, bu mevcut geçişlerin sizi daha uyumlu bir varoluş durumuna getirmesine izin verin. Kozmos sizin tarafınızda ve gerçek doğanızı işlemeniz için size baskı yapıyor.


Kova Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kova, bu hafta boyunca bolca davet ederken, olumlu bir bilinçaltı çalışma algısına sahip olmaya odaklanın.

Mars ve Venüs Oğlak burcunda 28 Şubat Pazartesi günü Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümü ile üçgen açı yaptığında, hayatınıza daha iyi bakmanın zamanının geldiğini görebilirsiniz. İşinizin özel hayatınızı nasıl etkileyebileceğini düşünürken daha olumlu bir zihniyet benimsemek için dünyevi üçgene yaslanın. İşinizin sınırlamaları veya eksiklikleri konusunda hala gerçekçi olabilirsiniz, ancak profesyonelliğinizin günlük yaşamınızı nasıl etkileyebileceğini düşünürken iyimser olabilirsiniz. Haftanız devam ederken, Balık burcundaki yeni ay, parayı tezahür ettirmek için mükemmel bir zaman olacak! Mistik ay, mali durumunuzda altı aylık yeni bir bölüm açıyor. Ne kadar para getireceğinizi, onu nasıl kazanabileceğinizi ve onunla ne yapacağınızı gözünüzde canlandırarak hayal gücünüzün en iyi şekilde yararlanın. Ancak mali hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlemek için bir tür oyun planını sağlamlaştırmayı unutmayın. Haftanın sonuna doğru güneş, 5 Mart Cumartesi günü Balık burcunda Jüpiter ile kavuşum yapacak ve yeni ay hedeflerinizle bağlantılı fırsatlar getirecek!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.