Kova Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Kova burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Kova burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harika bir iş fikriniz olabilir. Kova, sen yenilikçi bir düşünürsün.

Kesintiler, küçük rahatsızlıklar ve tekrarlayan görevlerle boğuştuğunuz için hafta inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapar. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Bu enerji, hayatınızın düzenli olduğundan ve harekete hazır olduğunuzdan emin olmak için yavaşlamakla ilgili. Ancak arabanın anahtarını kaybetmek, beyaz gömleğinizin üzerine kahve dökmek, kedi kumu almayı unutmak gibi küçük rahatsızlıklar vardır. Kova, soğukkanlılığınızı korumaya çalışın.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, Mars Oğlak burcunda, sınırı olmayan evde, finans evinizde Balık burcunda Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Parlak bir para kazanma fikriniz olabilir. Bunu bir peçeteye özetleyebilir, tartışmak için bir arkadaşınızı arayabilir, hatta bir patent vekili aramaya başlayabilirsiniz. Şu anda, bu sadece planlama aşamasında. Henüz programında hiçbir şey yok. Bugün, fırsatları getirmek için Evrene olumlu titreşimler gönderme günü.


Kova Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısının büyük bir bölümünde serbest stil yapacak ve sözlerinizle rahat tarzınızla insanlarınızı etkileyeceksiniz. O kişinin nasıl hissettiğini çok da büyütmeden söylemenin bir yolunu bulabilirsin. Duygusal hayatınız Çarşamba günü geç saatlerde üzerinize kapanmaya başlayabilir ve bir veya iki gün için işler oldukça garipleşebilir, ancak bunun sadece bir aşama olduğunu unutmayın. Bu hafta sonu size her şeyin harika olabileceğini hatırlatacak yenilenmiş bir özgürlük duygusuna kapılacaksınız.


Kova Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Güneş birkaç gün önce burcunuza girdiğinde parlamanın ve kendinize olan güveninizi artırmanın ve adımlarınıza moral vermenin zamanı geldi. Merkür de burcunuzdan geçerken beğenseniz de beğenmeseniz de ilgi odağı olacaksınız. Geçmişte sizi geride tutmuş olabilecek tüm engelleri aşmak için harika bir zaman. Diğer insanlar ilk başta sizin bakış açınızı görmeyebilir, ancak nazik bir yaklaşım sergilerseniz zamanla alışacaklar.

Merkür kare Uranüs geçişi, günlük akışınızda heyecan ve değişiklikler getirir, ancak aynı zamanda biraz gerginliğe de neden olabilir. 24’ünde gününüze biraz boşluk bırakın ve bazı gecikmeler veya yanlış iletişimler bekleyin. Seni yıkmasına izin verme; Bunu kendi yararınıza kullanın ve olayları gerçekleşmeden önce yakalamaya çalışın. Sorumluluk listenizin başında olmayabilir, bu nedenle önemli olan her şeyi haftanın sonuna erteleyin. En yakın arkadaşlarınızla bir araya gelin ve kaygısız bir şekilde bir araya gelin. Yirmi altıncısında şanslı bir mola verebilirsiniz, bunu uzun vadeli hedeflerinizin tüm yönlerinde ilerlemek için bir gün yapın.


Kova Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Hafta ortasına kadar, güvenliğiniz hakkında farklı bir algı ve düşünceye sahip olabilirsiniz, Kova.

Bazı hayaller veya topluluk bağlantıları 23 Şubat Çarşamba günü Yay burcundaki son çeyrek ayın altında tam bir daire çizebilir. Artık profesyonel yolunuza uymayan bağlantılardan, gruplardan veya özlemlerden uzaklaşma zamanının geldiğini görebilirsiniz. Aynı gün Oğlak burcundaki Mars ve Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açıyla, mali durumunuzla ilgili zihinsel algınızı ve güvenlik duygunuzu değiştirme zamanının geldiğini görebilirsiniz. Ancak, Neptün zihniyetinizi bulandırabileceğinden, doğru aramayı yapmak biraz zor olabilir. Ancak ertesi gün Oğlak burcundaki Venüs, Neptün Balık burcunda altmışlık açı yaptığında, çantayı güvenceye alma beceriniz konusunda özellikle umutlu olabilirsiniz! İkinci altmışlık, tesadüfi ilişkiler ve taahhütler oluşturma konusunda özellikle iyimser olabilir. Ancak, yeni profesyonel fırsatlara girmeden önce, Kova’daki Merkür’ün Uranüs’ü Boğa’da karelemesi, mali durumunuz veya güvenlik duygunuzla ilgili bazı gergin konuşmaları kışkırtabilir. Özellikle ödeme pazarlığı yapıyorsanız, dürüst ama rahatsız edici konuşmalar yapmanız gerekebilir. Neyse ki, kare, orta bir zemin üzerinde anlaşmak için radikal bir atılıma yol açabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.