Kova Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

Kova burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası neler bekliyor? Kova burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 14 Şubat – 20 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, daha manevi bir yolda yürüyor olabilirsiniz. Kova, doğru yoldasın.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, maneviyat evinizdeki Oğlak burcundaki Plüton ile, temeller evinizde Boğa burcundaki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen ender bir durum. Evrenle bağlantınız, evde yaptığınız ruhsal rutinlerle güçleniyor. Kova, ruhsal uygulamaları günlük yaşamınıza katmak akıllıca olacaktır. Bu, dua etmek, meditasyon yapmak veya manevi metinleri okumak için iyi bir gün. Ve bunu yaptığınızda, günün geri kalanının ölçülebilir şekilde daha iyi olduğunu görürsünüz.

15 Şubat Salı günü, Kova burcundaki güneş (doğum günün kutlu olsun!), fiziksel benliğinizin evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapar. Şimdi, ileride birden fazla yol görüyorsunuz. Hayatınız için bir aşk ilişkisinde ilerlemeyi veya başka birine geçmeyi içerebilecek farklı seçenekler görüyorsunuz. Mevcut şirketinizde kalabilir veya daha iyi bir pozisyon arayabilirsiniz. Mevcut mesleğinize devam edebilir veya kendi işinizi kurmak için şube açabilirsiniz. Bugün, bundan beş yıl sonra olmak istediğiniz yere bakın. Aklınıza gelebilecek en heyecan verici hayatı hayal edin, sonra oraya nasıl geldiğinizi görmek için geriye gidin.


Kova Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta kendini sevme konusunda birçok ders sunuyor. Bu kötü bir şey değil! Ortak olsun ya da olmasın, hepimiz kendi kişiliğimize en iyi şekilde sahip olmak için daha fazla takviye kullanabiliriz, bu da başkalarına daha iyi insanlar olmamızı sağlayacaktır. Şu anda derinlemesine içsel bir düzeyde ihtiyaçlarınızın ne olduğuna dair daha fazla stok alıyorsunuz. Bu, kendinize verdiğiniz tedavi ve başkalarından kabul ettiğiniz şeyler açısından çok şey getirecektir. Bu, aşık olduğunuz kişilerle nasıl bağlantı kurduğunuzu değiştirebilir, ancak herhangi bir farklılık varsa bunları konuşma şansı da sunar. Kendinizi ve özgünlüğünüzü (kendiniz hakkında en sevdiğiniz şey) dış ortamlarınıza iletmeye odaklanmaya ihtiyaç vardır. Hayatınızda istikrar oluşturan daha iyi alışkanlık yöntemleriyle zihniyetinizi güçlendirmeyi düşünmenin bile zamanı geldi. Kendiniz için daha fazla istikrar yarattığınız zaman, bolluğunuz iç ve dış yaşamınıza ışık tutar.


Kova Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İşte şimdi kendinizi ifade etmenin tam zamanı Kova!

14 Şubat Pazartesi günü Merkür, fütürist zihniyetinizi yükselterek fermuarlı burcunuza giriyor. Merkür, konuşmanızı ve işte öne çıkmanızı teşvik edecek. Fikirlerinizi açıkça tartışmak veya ilginç Mercurial varlıklarınızı sergilemek harika bir geçiş olabilir. İş arkadaşlarınızla fikrinizi paylaşmaktan korkmayın! Bireyselliğinizi ifade etme konusunda adım atarken, 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcunda dolunay altında taahhütlerinizin tam bir daire çizdiği yaratıcı bir bölüm görebilirsiniz. Cesur Luna, profesyonel ilişkilerinizde ve yükümlülüklerinizde altı aylık bir yolculuğu tamamlıyor. Uzun vadeli bir projeyi veya hedefi yaratıcı bir şekilde bitirebilirsiniz. Bir ortaklıktaki tüm yükümlülükleri yerine getirmek veya yeni bir ilişkiyi sonuçlandırmak gibi bazı ilişkilerin zirvesini de görebilirsiniz. Aynı gün Oğlak burcundaki Mars ve Venüs kavuşumu ile, başarılarınız hakkında nispeten temelli ancak iddialı bir bakış açısına sahip olmalısınız. Daha sonra Jüpiter Balık’ta, ertesi gün Uranüs Boğa’da sekstil yapar, bu da özel hayatınızı etkileyebilecek potansiyel olarak olumlu bir parasal kaymaya işaret eder. 18 Şubat Cuma günü Balık sezonu başlarken emeğinizin meyveleri açılmaya devam ediyor.


Kova Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü zarfı zorlamaya devam et. Hâlâ hızlı bir şekilde yakalarsanız iyi gidecek birçok iyi fikriniz var. Arkadaşlarınızın hafta ortası kendi işlerini halletmesine izin verin. Dikkat gerektiren kalıcı sorunlara dikkat etmelisiniz. Perşembe ve Cuma, sizi tuhaf, neredeyse manik bir enerjiyle doldurur, ancak gergin olan tek kişi siz olmayacaksınız. Bir arkadaşınızın yardıma ihtiyacı olup olmadığına bakın. Bu sakin bir hafta sonu olmalı ve geçmişinizden insanlarla yeniden bağlantı kurmak için harika olurdu.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.