Haftalık Burç Yorumları (7 Şubat – 13 Şubat Haftası)

Haftalık burç yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi,Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu

Koç Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, astroloji tablosunda sıkı bir demet paterni var. Koç, her zamankinden daha fazla aksiyon odaklısın.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda yükselmesi ve kendi Koç burcunuzda Kayron ile kare yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir bloğu iyileştirme fırsatınız var. Yıllar önce almış olabileceğiniz bir yara sizi kariyerinizde geri tutuyor. Ancak bugün, kendiliğinden iyileşmeyi deneyimleyebilirsiniz. Bunu kendinize “Beni gerçekten engelleyen nedir?” gibi sorular sorarak bulur ve iyileştirirsiniz. ve “Başarısız olmayacağımı bilseydim ne yapardım?”

8 Şubat Salı günü Mars, mali evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Bugün, gerçek nakit şeklinde bir beklenmedik kazancınız olabilir. Koç, sana bir miktar para geldiğinde şaşırabilirsin. Bu, küçük işletme kredisi veya Patreon hesabınıza kaydolan ilk kullanıcınız olabilir. Belki küçük bir eşya satmak, hatıraları bir kâr için çevirebileceğinizi fark etmenize neden olur. Veya Etsy mağazanız aracılığıyla yapacağınız bir satış, size tüm bir ürün yelpazesini yapmak için ani bir coşku patlaması yaşatır. Küçük bir miktar nakit almak bile taşkın kapaklarını açabilir.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Gezegenler bu hafta sıkı bir şekilde bir araya toplanmış durumda. Boğa, her zamankinden daha inatçısın.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, yasal meseleler ve hükümet evrakları evinizde, geleceğin evinizde Chiron’un Koç’ta kare yapmasıyla başlıyor. Bu, evrakları düzene sokmak için iyi bir zaman. Bu, güvenli veya yanmaz bir çanta satın almak ve Sosyal Güvenlik kartınız ve doğum belgeniz gibi önemli belgeleri bir araya getirmek anlamına gelebilir. Ya da kimliğinizi güncelliyor, pasaportunuzu yeniliyor veya gayrimenkul satmak için profesyonel bir lisans almayı düşünüyorsunuz. Bugün işleri resmileştirmek güzel.

8 Şubat Salı günü Mars, kendi Boğa burcunuzda ve güven evinizde Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Bugün, spot ışığı doğrudan size çevrildi. Boğa, bir toplantıda sesini yükseltmen, bir ekibe liderlik etmen istenebilir ya da az önce yayınladığın video algoritma tarafından alındı ​​ve şu anda birçok kişi tarafından görülüyor. Muhtemelen korkusuzca ilerliyorsunuz, bildikleriniz hakkında konuşmak için podyuma ve mikrofona çıkıyorsunuz. Ama dürüst olmaya dikkat et. Bugün konuşulan bir yalan sizi ısırmak için geri gelecek.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Grafik, bu hafta bir paket modeli ortaya koyuyor. İkizler, tek odaklı bir odağınız var (ki bu sizin için alışılmadık bir durum).

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, kişisel güç evinizde, Chiron ile Koç’ta bir kare yaparak geleceğin evinde başlıyor. Geçmiş geleceği öngörmez. Bugün, hayatınızın önünüzde uzandığını gördüğünüz bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Şimdi önünüzde önemli bir seçim var. Yazı tura atmak yerine, bundan beş yıl veya on yıl sonra nerede olmak istediğinizi düşünün. Gelecekteki benliğinizin rehberiniz olmasına izin verin.

8 Şubat Salı günü Mars, gizli yetenekler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. İkizler, kendinizi asenkron öğrenmeye giden yola koyabilirsiniz. Videoları nasıl düzenleyeceğinizi, karizmanızı nasıl artıracağınızı veya bir Bitcoin sıcak cüzdanı oluşturmayı öğretmek için çevrimiçi bir kurs indirebilirsiniz. Olağanüstü bir zihnin olduğu iyi biliniyor. Bugün, konuyla ilgilendiğinizde malzemeyi parlatabileceğinizi keşfediyorsunuz.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Gezegenler bu hafta bir demet şeklinde sıralanıyor. Yengeç, kararlılığın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyor.

Hafta 6 Şubat Pazar günü, ilişkiler evinizdeki Oğlak burcundaki Mars ile, itibar evinizdeki Kayron ile Koç burcundaki bir kare yaparak başlıyor. Bir arkadaş veya aile üyesi, bir ilişki durumunda size yardım etmeye isteklidir. Yeni biriyle tanışmak istiyorsan, geçmişinden birini bırakmalısın. Ve bunu entelektüel olarak anlayabilirken, kalbinizde hala bu kişiye bağlı enerji kabloları olabilir. Bu yön iyileşmekle ilgilidir, böylece ilerleyebilirsiniz, bu yüzden bir çift manevi makas alın ve o ipleri kesmeye başlayın.

8 Şubat Salı günü Mars, topluluk grupları ve benzer düşünen insanlardan oluşan evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapacak. Yengeç burcu, yeni insanlarla tanışabileceğiniz sosyal bir etkinliğe davet edilebilirsiniz. Bu, tiyatroya veya bir doğaçlama grubuna bağlı olabilir. Bu, kasaba için karbon ayak izini azaltmak isteyen sosyal açıdan bilinçli bir grup olabilir. Veya bu, pozitif enerjiyi çekmek için büyüyen ayda bir araya gelen manevi bir grup olabilir. Bugün, birçok ilginç insanla tanışabilirsiniz.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gezegenler bir demet düzeninde bir araya geliyor. Leo, hiçbir şey seni hedeflerinden alıkoyamaz.

6 Şubat Pazar günü, iş evinizde Mars Oğlak burcunda, Chiron ile Koç burcunda kare açı yaparak hafta başlıyor. Üniversiteye geri dönüp dönmemeyi düşünüyor olabilirsiniz. Veya özel bir beceride sertifika almak için hızlandırılmış bir kurs düşünebilirsiniz. İşin içinde Chiron varken geçmişten gelen bir acı sizi geride tutuyor. Okul zor olabilir veya öğrenci kredisi borcunuz var ve daha fazla üstlenmek istemiyorsunuz. Bu yönüyle, geçmişte neyin yanlış gittiğinin farkında olun ve kendinizi farklı bir yöne yönlendirin. Leo, iyileşme zamanı.

8 Şubat Salı günü Mars, kariyer evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Yöneticinizle hızlı bir konuşma, daha iyi bir pozisyon için yolda olduğunuzu ortaya çıkarabilir. Bu kişi sizi terfi ettirmek veya kendi takımınızı yönetmek için hazırlıyor olabilir. Veya bir kelle avcısı, rakip bir şirketteki bir iş hakkında sizinle iletişime geçebilir. Ayrıca arkadaşlarınızdan kendi başınıza dışarı çıkma, sözleşmeli iş yapma veya kendi işinizi kurma konusunda biraz teşvik alabilirsiniz. Bugün, birkaç ilginç fırsat olabilir.


Başak Burcu

Başak Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sıkı bir gezegen paketi var. Başak, artık derin işlerle meşgul olabilirsin.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, romantizm evinizde, Chiron ile Koç burcunda bir kare oluşturmasıyla başlıyor. Siz ve sevgiliniz yakın zamanda bir tartışmadan sonra tekrar bir araya gelebilirsiniz. Size nasıl davranılmasını istediğinizi ve eşinizin ihtiyaçlarını daha tam olarak anladığınızı ana hatlarıyla anlatan derin bir tartışmanız olabilir. İyileşme, bir çiftin masajı ve birlikte oturup gelecek hakkında konuşmak için el ele tutuşmasıyla devam edebilir. Ve bundan sonrası oldukça keyifli olabilir.

8 Şubat Salı günü Mars, bilgi ve maneviyat evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Bugün, ruhsal yaşamınızda tamamen yeni bir yöne gitmek için bir aydınlanma ve arzu duyabilirsiniz. Başak, bu inanca alışılmadık bir şekilde baktığınız anlamına gelebilir. Bu, bitkisel büyüye, Budizm’e ilgi duymak veya manevi kitaplar ve öğretiler yoluyla yolunuzu bulmak anlamına gelebilir. Yoga öğretmeni eğitimi, aşkın meditasyon yapmak veya bir ashramı ziyaret etmek istiyor olabilirsiniz. Kendinizi daha büyük Evrenin bir parçası olarak görüyorsunuz.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Astroloji çizelgesi bu hafta bir demet şeklinde sıralanıyor. Terazi, iç sarkacınız bir tarafa doğru sallanıyor ve denge hiçbir yerde görünmüyor.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, konut evinizde, Kayron ile Koç’ta bir kare oluşturmasıyla başlıyor, ilişkiler evinizde Terazi, siz ve bir ev arkadaşınız son zamanlarda kafa kafaya çarpışıyor olabilirsiniz. Farklı ev temizliği tanımlarınız veya bulaşıkları yıkamak için farklı bir zaman çizelgeniz var. Ve alanınızı onlarınkinden ayırmak için evin içinden büyük bir çizgi çizmeye hazır olabilirsiniz. Ama bugün iyileşmek için. Öncelikleriniz ve mikrop fobileriniz hakkında konuşarak bir araya gelebilir ve birbirinizi anlayabilirsiniz. Bu, sizi rahatsız eden biriyle tartışmak için harika bir gün.

8 Şubat Salı günü Mars, maddi kazanç evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Bir aile üyesine veya aile şirketine bağlı bir beklenmedik kazanç alabilirsiniz. Sahip olduğunuz mülk, bir ihale savaşının ardından satılarak size beklediğinizden fazlasını getirir. Ya da büyükbaban, seni bir gecede nümismatist yapan nadir madeni para koleksiyonunu verir. Bugün, Evrenin bolluğuna doğrudan bir çizginiz var. Refah titreşimiyle uyum içindesiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Gezegenler bu hafta bir demet düzeninde bir araya geliyor. Şimdi, Akrep, sende bir tazının ısrarı var.

Hafta 6 Şubat Pazar günü, Mars Oğlak burcunda, iletişim evinizde, Chiron ile Koç burcunda ve iş arkadaşlarınızda kare açı yaparak başlıyor. Bir ekibe liderlik ediyorsanız, birlikte çalıştığınız kişilerle nasıl daha etkili iletişim kurabileceğinizi araştırmak için harika bir zaman. Bir öğrenci olarak veya başkalarına talimat vererek beş iletişim tarzı etrafında bazı profesyonel eğitimlere katılabilirsiniz. Bugün, geçmiş acıları iyileştirmek ve insanları duyulduklarını ve anlaşıldıklarını hissedebilecekleri bir yerde bir araya getirmekle ilgili. Aynı zamanda düşüncelerinizi ve duygularınızı daha verimli bir şekilde iletebilirsiniz.

8 Şubat Salı günü Mars, ilişkiler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Akrep, biri size çıkma teklif ettiğinde oldukça şaşırabilirsiniz. Bu duygusal ipuçlarını genellikle kaçırmadığınız için ilgilendiklerini ve şaşırdıklarını bilmediğiniz için şok olabilirsiniz. Ancak bu, şimdiye kadar çıktığınız herhangi birinden çok farklı biri olabilir veya daha önce başka birine bağlı olduğunu düşünmüş olabilirsiniz (ve hala olabilirler, bu yüzden dikkatli olun).


Yay Burcu

Yay Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gezegenler bir demet düzeninde bir araya geliyor. Yay, ağ olsa da olmasa da sıçramaya hazırsın.

Hafta 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, para evinizde, Kiron’un Koç’ta risk alma evinizde kare yapmasıyla başlıyor. Biraz analiz ve iç gözlem ile finansal bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu, geçmiş finansal kararları otopsi yapmak için iyi bir zaman. Bunlar, büyük emlak kararları olabilir veya portakalı sevmediğinizde bile o turuncu Lulu Limon tozlukları satın almanıza neden olan gibi küçük seçimler olabilir. Karar verme sürecinize derinlemesine daldıkça, nasıl daha iyi harcama seçimleri yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

8 Şubat Salı günü Mars, iş evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Maaş çekinde daha fazla para kazanabilirsiniz. Yay, patronunuzla zam almak veya daha fazla satış ve daha büyük bir komisyon kontrolü elde etmenin yollarını bulmak hakkında konuşmak için harika bir zaman. Karlı olmaya başlayan bir yan işiniz olabilir veya Twitch kanalınızdan para kazanılmış olabilir. Hâlâ yapılması gereken işler var, ancak şimdi küçük miktarların nasıl büyük parçalara dönüştüğünü görebilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Gezegenler bu hafta haritada bir demet oluşturacak şekilde hizalandı. Oğlak, hedefine bağlısın ve bunu herkes biliyor.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, kendi Oğlak burcunuzdaki Mars ile, ailenizin evinde Koç’ta Kayron ile kare açı yaparak başlıyor. Bir çatlağı iyileştirmek için bir aile üyesiyle bir araya geliyor olabilirsiniz. Asi bir akrabayı sürüye geri getirmek için güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Oğlak burcu, akşam yemeği gibi birlikte bir şeyler yaptığınızda veya bir odayı yeniden boyamak gibi bir ev projesinde çalışırken iyileşmeyi deneyimlersiniz. Yan yana çalışırken, konuşma şifa yönünde akabilir.

8 Şubat Salı günü Mars, romantizm ve macera dolu evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Bir şans toplantısı sizi canlı yayında dans ettirebilir. Geçmişte hayran olduğunuz biriyle yeniden tanışabilirsiniz. Bu, sosyal medya veya bir flört sitesinde biriyle bağlantı kurmak için harika bir zaman. Veya bir çöpçatanla çalışmayı düşünüyorsanız, şimdi başvurunuzu gönderme zamanı.


Kova Burcu

Kova Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gezegenler bir demet deseni oluşturmak için bir araya geliyor. Kova, önceliklere odaklanıyorsun.

Hafta, 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, dinlenme ve iyileşme evinizde, öz-düşünce evinizde Chiron ile Koç’ta bir kare yapmasıyla başlıyor. En derindeki düşüncelerinizi kağıda dökmeye başlayabilirsiniz (ve sır olarak kalmalarını istiyorsanız daha sonra yakmaya başlayabilirsiniz). Bu düşünceleri yazdığınızda, artık kafanızda veya kalbinizde değildirler. Kova, kendini geçmişin acılarından kurtarıyor ve kendini iyileştiriyorsun.

8 Şubat Salı günü Mars, evlerinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapmak üzere ilerliyor. Kutuları paketleyerek ve vücut geliştirme kuzenlerinizi kamyonu yüklemenize yardım etmeleri için görevlendirerek taşınmaya hazırlanıyor olabilirsiniz. Bazı ev tadilatları yapıyor, bir evi kâr için çeviriyor veya gayrimenkulde bir kariyer keşfediyor olabilirsiniz. Ve hayaliniz güzel bir mülk üzerinde küçük bir ev sahibi olmaksa, gerçekten ne kadar küçük olduklarını görmek için küçük ev showroomunu ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Heyecan verici enerji değişimleri bugün gerçekleşebilir.


Balık Burcu

Balık Burcu 7 Şubat-13 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Gezegenler bu hafta bir demet düzeninde bir araya geliyor. Balık, başladığınız işi bitirmeye hazırsınız.

Hafta 6 Şubat Pazar günü, Mars’ın Oğlak burcunda, arkadaşlık evinizde, Chiron ile Koç burcunda bir kare yaparak iletişim evinizde başlıyor. Kendinizi kötü hissettiğinizde, arkadaşlarınız her zaman yanınızdadır. Bugün, yardım, duygusal destek ve ağlayacak bir omuz arayan bir arkadaşınız sizi arıyor olabilir. Balık, harika bir dinleyicisiniz ve doğal olarak başkalarını iyileştiriyorsunuz çünkü onların duygularını kolayca kabul ediyorsunuz. Bu senin hediyelerinden biri ve bugün bir arkadaşın buna çok ihtiyacı var.

8 Şubat Salı günü Mars, yazı, öğretim ve yayın evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bir ders veriyor, ders veriyor veya bir kitap yayınlıyor olabilirsiniz. Belki dekoratif bir günlük oluşturdunuz ve şimdi onu Amazon’a yükleyebilirsiniz. Bir öğrenci sınıfının veya iş arkadaşlarınızın önünde durup bir şeyi çok ayrıntılı bir şekilde açıklıyor olabilirsiniz. Ya da belki de büyük sahnede, kalbinize yakın ve sevgili bir konu hakkında Ted Talk yapıyorsunuz. Bu, bilginizi paylaşmak için iyi bir gün.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.