Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat – 6 Mart Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 28 Şubat – 6 Mart Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 28 Şubat – 6 Mart haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 28 Şubat – 6 Mart haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzde pek çok yönü olan yoğun bir hafta var. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs ve Mars ile, para evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün kesinlikle çekicisiniz ve duygusal olarak tatmin edici ve finansal olarak ödüllendirici bir fırsatı kendinize çekebilirsiniz. Ne istediğinize odaklanmak ve sonra birisine bir toplantı istediğinizi bildirmekle başlar. Bu aynı zamanda bir iş görüşmesi yapmak veya bir iş arama web sitesinde özgeçmişinizi yayınlamak için harika bir gün. Bunun üzerine atlayın çünkü böyle bir özellik her gün ortaya çıkmaz.

1 Mart Salı günü güneş, değerler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Artık kendinizi yeniden keşfetme fırsatınız var. Bu, yeni bölgeleri keşfetmek ve hareket etme, meslek değiştirme veya kişiliğinizin özü olan yönleri geliştirme olasılıklarını düşünmekle ilgilidir. Koç, çekmek istediğiniz ilişki türünü değiştirebilirsiniz. Bu, bir inanç veya din değişikliğinin başlangıcı olabilir. Ancak tüm bunlar, kişisel bir devrimi düşünmek için sadece bir fırsat ve zaman.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, teknoloji evinizdeki Satürn ile kavuşuyor. Bugün hiçbir şey çalışmıyor. Önünde bir tuğla duvar var. Bu, telefonla ulaşamayacağınız, arabanızın çalışmadığı veya kendinizi yataktan kaldıramayacağınız anlamına gelir. Bugün her şey yokuş yukarı bir tırmanış.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Şapkanı tut. Önümüzde yoğun bir hafta var. 28 Şubat Pazartesi günü, eğitim evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs ve Mars ile kendi Boğa burcunuzda Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yapmasıyla hafta başlıyor. Bugün, ne istediğiniz konusunda kesinlikle eminsiniz. Ek olarak, önünüzdeki planı, atmanız gereken her adımı ve bu yolda alabileceğiniz yardımı görürsünüz. Bu, bozulmamış netlik anlarından biri olabilir. Ne öğrenmen gerektiğini, nasıl çalışacağını ve kimden öğrenmek istediğini biliyorsun. Boğa, sanki önünüze sarı tuğlalı bir yol çizilmiş gibi.

1 Mart Salı günü güneş, güven evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Artık kendinizi özgürleştirme, sıkışmış, sıkıcı ve genel olarak istikrarsız bir durumdan kendinizi kurtarma yeteneğine sahipsiniz. Bu, bir ilişkiden ayrıldığınız, kötü bir daireden taşındığınız veya işinizden vals yaparken o eski Johnny Paycheck şarkısını söylediğiniz anlamına gelebilir. Tabii ki, tüm süreç bir günden uzun sürecek. Ama şimdi başlayabilirsin.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü Kova burcundaki Merkür, kariyer evinizde Satürn ile kavuşuyor. Süpervizör bugün üzerinize sert bir şekilde inebilir. Boğa, ofiste yeterli yardım olmayabilir, bilgisayar sistemleri arızalı olabilir veya patronunuz sadece kötü bir gün geçiriyor olabilir. İmkanınız varsa, bugün işe gitmekten kaçının.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu yoğun hafta boyunca hokkabazlık alıştırması yapmanız gerekecek. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü Venüs ve Mars Oğlak’ta, gelir ve pasif gelir kaynakları evinizde, sezgi evinizde Boğa’da Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. İkizler, bir yatırım kategorisi hakkında güçlü bir his veya işiniz için bir yön hakkında bir önseziye sahip olabilirsiniz. Sanki tüm olasılıklar ve eğilimler tek bir olası sonuca işaret ediyor. Tıpkı bir satranç ustasının Benko Gambit’i veya Sicilya Savunmasını kullanması gibi, planlarınızı yapmak için iyi bir gün.

1 Mart Salı günü güneş, gizli ilişkiler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Planlanmış gizli bir toplantınız olabilir. Rakip bir şirketle röportaj yapmak için izin gününün bir bölümünü alabilirsin. Ya da siz ve bir iş arkadaşınız biraz sokulmak için açıklanmayan bir yere gizlice kaçabilirsiniz. İkizler, bölümler arası iletişimi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor olabilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü Kova burcundaki Merkür, yasalar ve kurallar evinizde Satürn ile kavuşuyor. Dur işareti “dur” dediğinde tam durun. Bugün yasalara aykırı davranmak çok kolay. İkizler, yanlış yere park etmek veya uygunsuz bir U dönüşü yapmak için pahalı bir bilet alabilirsin. Yasanın sağ tarafında kalın veya otobüse binin.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Derin bir nefes al. Çok yoğun bir haftaya girmek üzeresiniz. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, ilişkiler evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs ve Mars ile topluluk evinizde Boğa’daki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Yengeç burcu, eğer aşkı arıyorsanız, özellikle bir çevrimiçi flört uygulaması aracılığıyla tüm topluluğu size yardımcı olması için görevlendirebilirsiniz. Burada Evren, aradığınız kişiyle sizi eşleştirebilir. Bu konuda çitin üzerindeyseniz, atlama zamanı.

1 Mart Salı günü, maneviyat evinizdeki güneş, dostluk evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Bugün bir dilek şaşırtıcı bir şekilde yerine getirilebilir. Yengeç burcu, sizi şu anda tam olarak ihtiyacınız olan kişiyle bir araya getiren sihir ve fiziğin bir karışımını görebilirsiniz. Bu kişi, eğitim, sertifikalandırma veya bir otorite olarak tanınmanız konusunda bir fırsata kapı açabilir.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, diğerlerinden kaynak evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün “hayır” kelimesini duyacaksınız. Kapılar suratınıza kapanır, biri geri döner ve almayı umduğunuz şey orada değildir. Hayal kırıklığı üzerinde durmayın, bunun şu anda çalmak için doğru kapı olmadığının bir işareti olarak kabul edin. Devam et ve yakında daha iyi hissedeceksin.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Şansın, fırsatın hazırlıkla buluştuğu yerde olduğu söylenir. Bu hafta planlarınızı uygulama zamanı. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, günlük rutinler evinizde, Venüs ve Mars Oğlak burcunda, kariyer evinizde Boğa burcunda Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Leo, başarının sırrına rastlayabilirsin. Bu, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak, tek bir hedefe odaklanmak veya kurbağayı yeme felsefesini benimsemek (yani önce zor olanı yapmak) olabilir. Bugün hepsi, üzerinde bir fiyonk bulunan zarif bir pakette bir araya geliyor. Ve şimdi hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz.

1 Mart Salı günü, kaynaklar evinizdeki güneş, şöhret evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Bugün, ihtiyacınız olanı size vermeleri için insanları cezbedebilirsiniz. İyi itibarınızı, karizmanızı ve çekiciliğinizi fon kazanmak, bilgili başkalarından destek almak veya CEO ile bir toplantı yapmak için kullanabilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, ilişkiler evinizde Satürn ile kavuşuyor. Hayatınızdaki özel bir kişi sizden bir plandan vazgeçmenizi ve bir fikri rafa kaldırmanızı istiyor. Leo, yolunuzdaki ani engel karşısında inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Ama kükremeden önce, bunun geçici bir enerji olduğunu anlayın. Yarın daha güzel bir gün olacak.


Başak Burcu

Başak Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu yoğun haftaya ayak uydurmak sizin gibi bir ana tabak döndürücünün aklını alabilir. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, Venüs ve Mars’ın Oğlak burcunda, bağlılık evinizde Boğa’da Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Siz ve partneriniz, halka açık bir beyanda bulunmayı düşünüyor olabilirsiniz. Başak, ailenize ve arkadaşlarınıza bir duyuru yapabilirsiniz. Bu, şampanya bardaklarının tıkırdamasına ve planlarınızla ilgili sorulara yol açabilir.

1 Mart Salı günü iş/yaşam dengesi evinizdeki güneş, seyahat evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. Her zaman ziyaret etmek istediğiniz bir varış noktasına olağanüstü bir uçak bileti fırsatı görebilirsiniz. Başak, bir macera için can atıyorsun. Yeni yerler görmek, ilginç insanlarla tanışmak ve bir kese kağıdında gelmeyen yiyecekler yemek istiyorsunuz. Bazı planlar yapın ve paketlemeye başlayın.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, iş evinizde Satürn ile kavuşuyor. Tüm planlarınız aniden durur. Vakit ayıramıyorsunuz ya da iş arkadaşlarınızdan biri izne çıkıyor ve sizin doldurmanız gerekiyor. Artık özgürlük yok, sadece bir masaya zincirlenmişsiniz. Ve zincirleri şıngırdatmak sadece kendinize olumsuz ilgi getirir. Bu enerjinin bitmesini beklemek daha iyidir.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta havada çok top var. Hokkabazlık yapmayı öğreniyorsun. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, aile evinizde, Oğlak burcunda Venüs ve Mars ile, kaynaklar evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bir aile üyesiyle bir araya geldiğinizde öyle bir sinerji oluşur ki durdurulamaz hale gelirsiniz. Terazi, bu bir kardeş, kuzen veya yaşayan partneriniz olabilir. Şimdi oturun ve bu pozitif enerjiden yararlanmak için bir plan yapın. Gelecek için verimli tohumlar ekiyorsun ama bu o kadar kolay ve rahat ki, kestirip kaçırabilirsin.

1 Mart Salı günü iş evinizdeki güneş, yatırım evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Balık burcunda da yeni ay var. İşinizden elde ettiğiniz avantajlara bakıyor olabilirsiniz. Bunlar, eğitim yardımından şirket hisselerini harika bir fiyata satın almanın bir yoluna kadar değişebilir. Sağlık sigortasında indirimler veya emeklilik için tasarruf etmenin bir yolu olabilir. Bir işiniz varsa, kendiniz için emeklilik tasarrufları ayarlamayı düşünün.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü Kova burcundaki Merkür, romantizm ve macera evinizde Satürn ile kavuşuyor. Terazi, bu enerjinin en iyi kullanımı, sevgilinle sert, takla atan ve seni terleten bir şey yapmaktır. Ormanda bir gün zip astarı yapın veya bir dağdan snowboard yapın. Bugün zor bir şey yaparak fayda sağlıyorsunuz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Ateşte çok fazla ütün var. Aslında, bu hafta bir şenlik ateşi. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, iletişim evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs ve Mars ile ilişkiler evinizde Boğa burcundaki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bugün aşk sözleri birinin dudaklarından kulaklarınıza kadar gidebilir. Akrep, sevgilinizden veya yakın zamanda tanıştığınız o ilginç yabancıdan telefonunuza bir mesaj gelebilir. Hayranlık duyuyorsunuz, hatta hayal kuruyorsunuz ve harika bir romantizm başlayabilir.

1 Mart Salı günü, yaratıcılık evinizdeki güneş, ortaklıklar evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Akrep, bir grupta çalmak veya sanat dersleri almak için biriyle bir araya geliyor olabilirsiniz. Siz ve arkadaşınız, düşünce balonlarında komik şeyler söyleyen sevimli hayvanlarla basılmış gömlekler satmak için bir T-shirt işine başlayabilirsiniz. Sanatsal olmak için güzel bir gün.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, evinizde ve ailenizde Satürn ile kavuşuyor. Otorite olduklarını hisseden biri, planlarınız hakkında tam olarak ne düşündüklerini size söyler. Bu bir ebeveyn, büyükanne ve büyükbaba veya açık sözlü teyze olabilir. Politikanız, nesliniz ve şu anda sahip olduğunuz saç renginiz hakkında fikirlerini söyleyebilirler. Huzuru korumak istiyorsan, bir arkadaşının evinde uyumak isteyebilirsin.


Yay Burcu

Yay Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzde olağanüstü yoğun bir hafta var. Gece yarısı yağını yakıyor olabilirsiniz. 28 Şubat Pazartesi günü, finans evinizde Venüs ve Mars Oğlak burcunda, rutinler evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün bazı milyoner alışkanlıkları edinebilirsiniz. Yay, birden fazla gelir akışı yaratmaya, paranızı nasıl yatıracağınıza ve kendinizi başarılı insanlarla nasıl kuşatacağınıza bakıyor olabilirsiniz. Arada sırada birkaç değişiklik ve başarıya giden yoldasınız.

1 Mart Salı günü, konut evinizdeki güneş, iş evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Yay, bugün evde çalışıyor olabilirsiniz. Bir odayı boyuyor, ofisinizi düzenliyor veya garajınızı temizliyor olabilirsiniz. Ayrıca güvenlik sistemi, otomatik aydınlatma veya Wi-Fi güçlendirici gibi bir teknoloji bileşeni ekleyerek yayın hizmetinizi evin her köşesinden alabilirsiniz.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, ulaşım evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün hiçbir yere gitmiyorsun. Seyahat engellendi. Ve evden çıkarsanız, yanlış yöne gittiğinizi, çok hızlı gittiğinizi veya buraya park edemeyeceğinizi bildiren rozetli bir kişi tarafından durdurulabilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki bu yoğun hafta boyunca kendinizi zayıflatabilirsiniz. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü Venüs ve Mars ile kendi Oğlak burcunuzda ve güven evinizde, risk alma evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün ilgi odağı oldunuz ve bunu çok güzel bir şekilde başarıyorsunuz. Patronunuz sizi şirket çapında bir toplantıda yerine koyabilir ya da oyundaki lider bir ayak bileğini burktuğunda tüm satırları bilirsiniz. Bugün, üzerinize büyük bir baskı gelebilir.

1 Mart Salı günü iletişim evinizdeki güneş, romantizm evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile altmışlık açı yapıyor. Oğlak burcu, bugün çok müstehcen bir iletişim alabilirsiniz. Bu, eski sevgilinizden, tamamen bittiğinden emin olmadığınız bir metin olarak gelebilir. Ve şimdi bu oldukça ciddileşiyor ve oldukça seksi olabilir.

Haftanın ortasına doğru, 2 Mart Çarşamba günü, Kova burcundaki Merkür, para evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün paraya erişiminiz engellenebilir. Bir kredi kartı şirketi size şüpheli masraflar olduğunu ve bu nedenle kartınızı iptal etmeleri gerektiğini söyleyebilir. Veya ATM’ye gidersiniz ve parası biter. Cebinizde olduğunu sandığınız 20 dolar kayıp gibi görünüyor. Bugün parayla uğraşıyorsanız, bunu çok dikkatli yapın.


Kova Burcu

Kova Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzde yoğun bir hafta var. Mumu her iki ucundan da yakabilirsiniz. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü, Venüs ve Mars’ın Oğlak burcunda, maneviyat evinizde, haritanızın tabanında Boğa’daki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlar. Bugün, atalarınızla konuşmak ve onların bilgi ve güçlerini ortaya çıkarmak için geçmişe dönebilirsiniz. Kova, fotoğraflara bakıyor, bir soy ağacı kuruyor ya da tıpkı büyük büyük anneannenizin yaptığı gibi ekmek yapıyor olabilirsiniz.

1 Mart Salı günü, para evinizdeki güneş, aile evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile 60’lık açı yapıyor. Bugün, bir aile üyesiyle mali bir anlaşma olabilir ve elinizde bir miktar nakit parayla dönebilirsiniz. Bu akraba, parasını genel olarak aile üyelerine dağıtıyor olabilir ve bu sayede beklenmedik bir kazanç elde edersiniz. Ve bu, hiçbir ip bağlı olmadan geliyor gibi görünüyor.

2 Mart Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, kendi burcunuzda olan Merkür, güven evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bugün kararlılığınız ve sabrınız test ediliyor. Birisi yeteneklerinizi sorgulayabilir, ancak kendinizden şüphe duymanız için hiçbir neden yok. Kova, bu ne kadar ilerlediğinizi fark etmenize yardımcı olmak için Evren tarafından gönderilen bir meydan okumadır. İçinizdeki gücün farkına varın ve bunda kanatlarınız varmış gibi süzüleceksiniz.


Balık Burcu

Balık Burcu 28 Şubat – 6 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumu

Önümüzdeki bu yoğun haftayla, çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmak çok kolay. Hafta 28 Şubat Pazartesi günü dostluk evinizde Oğlak burcunda Venüs ve Mars ile, iletişim evinizde Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. Balık, lisede tanıdığın birinden haber alabilirsin. Bu kişi sizi sosyal medyada bulabilir ve birdenbire sanki hiç vakit geçmemiş gibi sohbet etmeye başlarsınız. Hatta yıl içinde bu kişiyle bir araya gelme şansı bile var.

1 Mart Salı günü, Balık burcundaki güneş (doğum günün kutlu olsun!), güven evinizde, kısa mesafeli seyahat evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile 60’lık açı yapıyor. Doğu Sahili’ndeki o küçük eyaletlerden birindeyseniz, bir sonraki kasabaya veya farklı bir eyalete kısa bir geziye gidiyor olabilirsiniz. Ve şık bir şekilde gidiyorsun. Balık, trenle seyahat edebilir veya arkadaşınızın kırmızı deri iç mekana sahip eski Jaguar E-type’ına binebilirsiniz.

2 Mart Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, Kova burcundaki Mars, dinlenme ve iyileşme evinizde Satürn ile kavuşuyor. Bu düşük enerjili bir gün. Mümkünse bütün gün pijamalarınızla kalın. Kendinize bir fincan çay yapın, dışarıdaki yağmuru dinleyin ve sonunu daha çok sevip sevmediğinizi görmek için Game of Thrones serisinin tamamını yeniden izleyin. Bu, öz bakımı çok ciddiye almak için iyi bir gün.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.