Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 21 Şubat – 27 Şubat Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 21 Şubat – 27 Şubat haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yardıma çağrıldınız. Aries, atlamaya hazırsın.

Tamamlamak yerine sürece odaklandıkça hafta yavaş başlar. 22 Şubat Salı günü finans evinizde Ay, Kuzey Düğümü ile karşıt konuma geliyor. Kendinizi bir rutinin içinde sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Eski evrak işlerini gözden geçiriyor, yatırımlarınıza bakıyor ve vergilerinizi ödemek için malzemeleri bir araya getirmeye başlıyorsunuz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, anlayış ve empati evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Şirketiniz hayır için bir şeyler yapıyor olabilir. Koç, bağış yapma veya zamanının bir kısmını iyi bir amaç için bağışlama fırsatın var. Bu, çalışmalarını topluluğunuza odaklayan ulusal veya uluslararası bir hayır kurumu için olabilir. Artık gerçekten bir şeylere katkıda bulunabilirsiniz.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, beceri setinize ekleme yapıyorsunuz. Boğa, hazırlıklı olmayı seviyorsun.

Hafta, birkaç şeyi halletmek için biraz zamanınızın olduğu, rahat bir şekilde yavaş bir başlangıç ​​yapar. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşıt açıya ulaşır. Bu, nasıl yapılacağını bildiğiniz şeyleri yaparak ve bazı gevşek işleri bağlayarak keyifli ve hoş bir gün geçirmenizi sağlayabilir.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru eğitim evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, geleceğin evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Bugün, uzun vadeli planlara bakıyor olabilirsiniz. Bir derece almak için okula geri dönme veya yakın gelecekte kullanabileceğiniz bazı pratik becerileri edinmek için çevrimiçi bir kurs alma olasılığı vardır. Bu, gerçekten zevk aldığınız ve aynı zamanda satılabilir bir beceri olan bir aktivitede uzman olmayı keşfetmek için iyi bir gün.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta odak noktası para meseleleri. İkizler, kendine yatırım yapıyorsun.

Bir süredir masanızda duran dağınık yazışmaları ve projeleri temizlerken hafta rahatsız edici derecede yavaş başlıyor. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşıt konuma geliyor. Eski evrakları karıştırırken ve eski fotoğrafları tararken bir kitap dinlemek için bir ruh sağlığı günü ayırmayı düşünün.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, yatırım evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, halk evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Bir yatırım kategorisi için çok heyecanlanmış olabilirsiniz ve dalmaya hazırsınız. Bu yönüyle sadece fiyatların hoş, mutlu yükselişini ve iyi haberleri görebilirsiniz. Ancak potansiyel olumsuzluğa da bakmak akıllıca olacaktır. Genel olarak, bu enerji olumlu olsa da, kaldıraçlı bir yatırım için sonuç trajik olabilir.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir romantizm ciddileşebilir. Yengeç, bağlılık hakkında düşünüyor olabilirsin.

Hafta, günlük yaşam aktivitelerinin enerjisiyle, her şeyi organize ederek ve her şeyi yerli yerine oturtarak huzurlu bir başlangıç ​​yapar. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Bu gün, evinizi daha konforlu hale getirmek için bir gün. Bir ev geliştirme projesi yapıyor, yorgan dikiyor veya kilerinizi yeniden düzenliyor olabilirsiniz. Ev işlerinin zevkli kısımlarını yapıyorsun.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru ilişkiler evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, anlaşmalar evinizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Yengeç, sen ve sevgilin bu ilişkiyi daha ciddi bir düzeye taşıyor olabilirsiniz. Birlikte bir ev almaktan, hatta evlenmekten bahsediyor olabilirsiniz. Ancak bu yönüyle, hepsi varsayımsaldır. Yazılı bir şey yok. Hiçbir takvim tarihi ayarlanmadı. Bu tartışmanın başlangıcıdır.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinize iyi bakmanız için ilham aldınız. Leo, daha fazla dinlenmekle başlar.

Hafta yavaş ve dolambaçlı bir başlangıç ​​yapıyor. Kendinizi sosyal medyada kaydırma, kaydırma ve kaydırma yaparken bulabilirsiniz. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Bu, kariyeriniz hakkında düşünmeniz gereken bir gün. Zihninizin geleceğe, teknoloji ve yapay zekanın sektörünüzü ne kadar etkileyeceğine doğru dolaşmasına izin verin. Şu anda işinizde oldukça rahat olabilirsiniz, ancak ileride ne olacağını düşünmek akıllıca olacaktır.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru sağlık ve esenlik evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, güç evinizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Leo, bedenin, zihnin ve ruhun için pek çok iyilik yapma gücüne sahipsin. İyi bir gece uykusu almakla başlar. Bugün sekiz saat dinlenmek için yatak odanızda bazı ayarlamalar yapmayı düşünün. Bu, yeni bir yatma zamanı rutini oluşturmak, yatak odasının sıcaklığını düşürmek veya beyaz gürültü makinesi almak anlamına gelebilir.


Başak Burcu

Başak Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta fırsatlar birkaç yönden geliyor. Başak, her şeyi düz tutabilirsin.

Küçük projeleri organize etmek, planlamak ve bitirmek için ekstra zamanla hafta harika bir başlangıç ​​yapar. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Vergiler için muhasebecinize vermek üzere malzemeleri bir araya getiriyor olabilirsiniz. Bu, ifadeleri indirerek ve eski kağıt parçalarını parçalayarak kağıtsız kalmayı düşünmek için iyi bir zamandır. Ve hafta geçtikçe ofisinizi tamamen yeniden düzenleyebilirsiniz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, macera ve risk alma evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, ortaklık evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Bir arkadaşınız size bir iş fikriyle gelebilir. Başak, iş ortağı olma konusunda uzun bir tartışma yaşayabilirsiniz, ancak bugün her şey teorik olarak kalıyor. Bu yönüyle, tarihleri ​​veya yapılması gereken belirli eylemleri belirlemek zordur. Bu enerji büyük resme bakmak içindir.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta romantizmi kendine çekiyorsun. Terazi, gizli bir hayranınız olabilir.

Hafta, sosyalleşmek için daha az zaman ve iş için daha fazla yükümlülük ile durgun bir başlangıç ​​yapıyor. 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Ay, Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Terazi, çek defterinizi dengeliyor, vergi memuru için makbuzlarınızı düzenliyor veya ofiste işlerinizi hallediyor olabilirsiniz. Bu hafta öğütme taşına burun burun ve sorunsuz bir şekilde bir görevden diğerine geçiyorsunuz.

23 Şubat Çarşamba günü, haftanın ortasına doğru, aile evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, temizlik bölgenizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Evin şeklini almak için aile ile birlikte çekiyor olabilirsiniz. Bazı tadilatlardan sonra temizlik yapıyor veya onarım işini kendiniz yapıyor olabilirsiniz. İyi bir planlama enerjisi var ve boya, duvar kağıdı ve renk açısından düşünüyor olabilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir kariyer fırsatı oluşmaya başlayabilir. Akrep, sabrınız meyvesini veriyor.

Haftaya, sevdiğiniz insanlarla daha fazla zaman geçirerek sakin bir başlangıç ​​yapın. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Aile üyeleri, kaynakları paylaşmayı tartışmak için bir araya gelebilir. Vasiyetler, tröstler ve gelecek planlaması hakkında bir tartışma olabilir. Veya yatırım yapmak için kaynakları bir araya topluyor olabilirsiniz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru anlaşmalar evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, liderlik evinizdeki Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Amiriniz, bugün size açılan potansiyel bir rol hakkında sizinle konuşabilir. Akrep, bu bir ekibi veya hatta bir şirket bölümünü yönetmek anlamına gelebilir. Aynı zamanda, başka bir şirkete geçen bir iş arkadaşınız, oradaki açılışlar için sizi arayabilir. Bunların çoğu sadece konuşmak. Bugün bununla ilgili somut bir şey yok.


Yay Burcu

Yay Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, daha fazla para kazanmak için planlar oluşturabilirsiniz. Yay, refah enerjisi içeri akıyor.

Hafta, baştan yapmanız gereken bazı işlerle sinir bozucu bir şekilde yavaş başlıyor. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Güney Ay Düğümü ile kavuşuyor. Düzenleme, ince ayar ve rötuşlar yapmaya odaklanılıyor. Bu, her zamanki büyük düşüncenizden ve yapmaktan hoşlandığınız kapsamlı değişikliklerden oldukça farklıdır. Ancak görevleri çabucak bitirmeye odaklanırsanız, küçük bir macera için zamanınız olabilir.

23 Şubat Çarşamba günü, haftanın ortasına doğru, para evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, konut evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Yay, evinize bağlı bir para kazanma fırsatı var. Bir oda arkadaşı edinmeyi veya boş odanızı Airbnb’de yayınlamayı düşünüyor olabilirsiniz. Belki garajınız harika bir atölye çalışması yapar. Veya ünlü yulaf ezmeli kuru üzümlü kurabiyelerinizi ticari olarak üretmek için hayalet mutfağı kurma planlarınız var. Yakında karlar içeri akabilir.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta insanların dikkatini çekiyorsun. Oğlak, sen manyetiksin.

Kalan projelere odaklanmanız ve masanızdan işleri kaldırmanız için zamanla verimli bir hafta başlıyor. 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Ay, Kuzey Ay Düğümü ile karşıt konuma geliyor. Oğlak, bir iş kurmaya, bir terfiyi kabul etmeye veya hayatınızda büyük bir değişiklik yapmaya hazırlanıyor olabilirsiniz. Büyük olasılıkla bu hafta olmayacak, ancak ördeklerinizi arka arkaya alıyorsunuz (ve çok fazla ördek var).

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, kendi burcunuzda ve güven evinizdeki Mars, iletişim evinizde Balık’taki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Bugün, normalden çok daha ikna edicisiniz. Oğlak burcu, insanları yanınıza alabilir, takipçiler bulabilir ve Alaska’da yaşayan insanlara klima satabilirsiniz. Bugün, bir bağlantı kurmak için birlikte çalışmak istediğiniz birine ulaşın.


Kova Burcu

Kova Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harika bir iş fikriniz olabilir. Kova, sen yenilikçi bir düşünürsün.

Kesintiler, küçük rahatsızlıklar ve tekrarlayan görevlerle boğuştuğunuz için hafta inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapar. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Bu enerji, hayatınızın düzenli olduğundan ve harekete hazır olduğunuzdan emin olmak için yavaşlamakla ilgili. Ancak arabanın anahtarını kaybetmek, beyaz gömleğinizin üzerine kahve dökmek, kedi kumu almayı unutmak gibi küçük rahatsızlıklar vardır. Kova, soğukkanlılığınızı korumaya çalışın.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, Mars Oğlak burcunda, sınırı olmayan evde, finans evinizde Balık burcunda Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Parlak bir para kazanma fikriniz olabilir. Bunu bir peçeteye özetleyebilir, tartışmak için bir arkadaşınızı arayabilir, hatta bir patent vekili aramaya başlayabilirsiniz. Şu anda, bu sadece planlama aşamasında. Henüz programında hiçbir şey yok. Bugün, fırsatları getirmek için Evrene olumlu titreşimler gönderme günü.


Balık Burcu

Balık Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir arkadaşınızla heyecan verici fırsatlar var. Balık, bir kasırga romantizmi olabilir.

Birkaç yükümlülük ve keyif alacağınız sakin bir enerji ile haftaya kolay, havadar bir başlangıç ​​yapın. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Şimdi biraz derin düşünmek için zaman var. Balık, bir yorgan yapabilirsin ya da el aletleriyle biraz ağaç işleri yapabilirsin. Hava güzelse, köpekle uzun bir yürüyüşe çıkabilir, insanların şöminelerinden çıkan dumanı koklayabilir ve ayaklarınızın altında buz kristallerinin çatladığını duyabilirsiniz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, topluluk bağlantıları evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, kendi Balık burcunuzdaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Bir yardım gezisi için veya karbon ayak izinizi azaltma hakkında bilgi edinmek için bir grup arkadaşınızla bir araya gelebilirsiniz. Bandosu olan arkadaşlarınızı desteklemek, seyirciler arasında oturup yüksek sesle tezahürat yapmak için güzel bir gün. Bugün bir arkadaş için oradasın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.