Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 14 Şubat – 20 Şubat Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 14 Şubat – 20 Şubat Haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 14 Şubat – 20 Şubat Haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bir yol ayrımındasınız. Koç, yeni bir yöne gitme fırsatın var.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, itibar evinizdeki Plüton Oğlak burcunda, öz-değer evinizde Boğa burcundaki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparken başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Koç, kabilenle bağlantı kurma fırsatın var. Duygusal veya ruhsal bir bağınız olan insanları bulabilirsiniz. Misyonu gerçekten yankı uyandıran bir grup bulabilirsin. Bu grubu çevrimiçi olarak sosyal medya veya bir video aracılığıyla duyabilirsiniz.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapar. Şimdi, büyük bir kararınız olabilir. Seçenek A, sizi neyden yapılmış olduğunuzu bulmanız için zorlayan bir şeye yönlendirebilir. Veya B’yi seçebilir ve aşina olduğunuz ve yapabileceğinizi bildiğiniz bir şeye geri dönebilirsiniz. Rahat ve sıkıcı olan her şeye sahiptir. A seçeneği daha uzak bir ihtimal ama kendinize bahse giriyorsunuz. Seçenek B, daha önce yaptığınız güvenli bahistir.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta hikayenizi değiştirebilir ve böylece hayatınızı değiştirebilirsiniz. Boğa, yeni bir yöne gidiyorsun.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü Plüton’un Oğlak burcunda, kişisel felsefe evinizde, kendi Boğa burcunuzda Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Boğa, kişisel anlatınız dünyanızı şekillendiriyor. Temel olarak, neye inanırsanız onu alırsınız. Ve bu yön size hikayenizi dönüştürme ve böylece deneyiminizi değiştirme fırsatı verir. Bu işleme yeniden çerçeveleme denir. Sadece bir şeye farklı bir perspektiften bakmaktır. Bugün, hayatınızdaki şeylere olumlu bir dönüş yapın ve fırsatlar çiçek açmaya başlayacak.

15 Şubat Salı günü, kariyer evinizdeki Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi birkaç seçenek arasında karar veriyor olabilirsiniz. Yeni bir şirkete geçme veya mevcut şirketinizde farklı bir departmana geçme fırsatınız olabilir. Ya da şu anki işinizde yerinde kalabilirsiniz. Boğa, genellikle kendini daha rahat hissettiren şeyleri tercih edersin. Ancak bu sefer daha zor olan yolu seçtiğiniz için ödüllendirilebilirsiniz. Bir seçim yapmadan önce tüm fırsatları değerlendirin.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta gerçek bir aşk öpücüğü alabilirsiniz. İkizler, özel bir şey oluyor.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, mahremiyet evinizde, sırlar evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri olmayan nadir bir durum. Bugün başka biriyle derin ve anlamlı bir bağ kurabilirsiniz. Potansiyel bir ortakla çok özel bir şey paylaşabilirsiniz. Bu, romantik bir bağlantıya dönüşen bir arkadaşlık olabilir. Yavaş yavaş alıyor olabilirsiniz, gerçekten birbirinizi keşfediyorsunuz. Ve bugün, ikiniz arasındaki bağı güçlendiren sırları ifşa ediyorsunuz.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş bilgi evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. İkizler, bugün büyük bir seçimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Okula geri dönüp dönmeyeceğinize karar veriyor olabilirsiniz. Derece, gelecekte daha iyi bir iş anlamına gelebilir, ancak günlük yaşamınızda büyük bir aksama olabilir. Belki okuldasınız ve şimdi işinize odaklanmak veya işinizi kurmak için bir yıl ara vermeyi düşünüyorsunuz. Bu kavşakta, bir yön tanıdık yoldur ve bir tanesi yeni bir yere götürür. Ve seçeneklerinizi tartmak size kalmış.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşk kapınızı çalıyor olabilir. Yengeç, hoşgeldin matı koymanın zamanı gelmiş olabilir.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, ilişkiler evinizde Plüton Oğlak burcunda, dostluk evinizde Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Bir süredir tanıdığınız biri, bir tanıdıktan daha fazlası olmak isteyebilir. Yengeç, bu kişi bir aşk ilişkisi için seni takip ediyor olabilir. Bu, uzun süredir “arkadaş bölgenizde” bulunan bir kişi olabilir. Burada yeni bir ilişki düzeyi kurmanız için bir fırsat var. Kanser, o kapıyı açmaya hazır mısın?

15 Şubat Salı günü, finans ve yatırım evinizdeki Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Vermeniz gereken bir finansal karar var. Bu, gelecek için paranızı nereye koyduğunuzu içerebilir. Denenmiş ve gerçek tasarruf hesapları, yatırım fonları veya arka bahçeye gömme yöntemlerine bakıyor olabilirsiniz. Veya ETF’lerin, endeks fonlarının ve hatta kripto para birimlerinin olanaklarını keşfediyor olabilirsiniz. Bu, artılarını ve eksilerini gözden geçirmek için bir elektronik tablo gerektirebilecek önemli bir karardır. Seçimlerinize ciddi bir şekilde bakmak için kendinize zaman tanıyın.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, küçük değişikliklerle hayatınızı iyileştiriyorsunuz. Leo, kontrolü eline alıyorsun.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü sağlık ve esenlik evinizdeki Plüton Oğlak burcunda, geleceğin evinizde Boğa burcunda Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen ender bir durum. Bugün, genel sağlığınızı iyileştirmek için bazı adımlar atma konusunda kendinizi yetkin hissedebilirsiniz. Diyetinizi değiştirebilir, kişisel bir antrenör alabilir veya bir meditasyon uygulamasına başlayabilirsiniz. Günlük tutmaya, bitkisel ilaçlara bakabilir veya kraniyosakral tedavi alabilirsiniz. Bugün kendinize öncelik verebilirsiniz.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş, ilişkiler evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bir ilişki kararıyla karşı karşıyasınız. Bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımayı düşünüyor olabilirsiniz. Ya da olduğu yerde tutabilirsin. Ya da belki çekip gidebilirsin. Bugün farklı bir şey yapmazsan geleceğin değişmeyeceğini biliyorsun. Leo, bu karara dahil olan birden fazla kişi olabilir ve bu daha da zorlaştıracaktır. Ama kendine güven. Ne yapmak istediğini biliyorsun.


Başak Burcu

Başak Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, pozitif ilişki enerjisi boldur. Başak, çok görünürsün.

Hafta, 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, romantizm ve eğlence evinizde, haritanızın en üstünde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen ender bir durum. Bugün, oldukça görünürsünüz ve dileklerinizi bildirmek çok kolay. Sanki başının üzerinde bir işaret var. Bir aşk ilişkisini çekmek istiyorsanız, sadece bu mesajı Evrene göndermeniz yeterlidir. Başak, bu, profilini bir flört sitesinde yayınlamak veya arkadaşlarının kör bir randevuda seni düzeltmesine izin vermek için iyi bir zaman. Bu harika bir şeyin başlangıcı olabilir.

15 Şubat Salı günü, iş evinizdeki Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. İşinizle ilgili bir seçeneğiniz olabilir. Size bir terfi veya başka bir takıma transfer olma fırsatı sunulabilir. Ama aynı zamanda, şu anda yaptığınız şeyi yaparak yerinde kalabilirsiniz; bu, aileye, eve veya yaratıcı projelere odaklanmanız için daha fazla zaman ve enerji anlamına gelir. Artıları ve eksileri gözden geçirmek için bir arkadaşınızla görüşmek isteyebilirsiniz.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, başkalarının istediklerini kendi istediklerinizle dengeleyebilirsiniz. Terazi, uyum buluyorsun.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, evinizin ve ailenizin evinizdeki Oğlak burcundaki Plüton ile, güç evinizde Boğa burcundaki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapıyor. Bu, 2016’dan beri nadir görülen bir durum. Bugün, ailenize karşı sorumluluklarınızı ve yükümlülüklerinizi yapmak istediklerinizle dengeliyor olabilirsiniz. Terazi, memnun etmeyi seversiniz ve bu bazen kendi isteklerinizi bir kenara bırakmak anlamına gelir. Ama aynı zamanda içsel bir denge ihtiyacınız var. Her iki dünyanın da en iyisini nasıl bulabileceğinize ve istediğiniz şeyin peşinden giderken ebeveynlerinizi veya çocuklarınızı nasıl mutlu edebileceğinize bakın.

15 Şubat Salı günü, Kova burcundaki güneş, romantizm evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Terazi, romantik bir ilişki konusunda kararsız olabilirsiniz. Tüm bilgileri ve diğer insanların duygularını dikkate aldığınız için kararları zor bulabilirsiniz. Ve şu anda, bir aşk bağlantısıyla ilerlemeyi veya uzaklaşmayı seçiyor olabilirsiniz. Bir şey kesin. İlişkiniz aynı kalmayacak. Bunu konuşmak için güvenilir bir arkadaşınızı görevlendirmek isteyebilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir atılım ilişkinin iyileşmesine neden olabilir. Akrep, başkalarının iç motivasyonlarını görüyorsunuz.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, iletişim ve düşünme süreci evinizde, ilişkiler evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Bugün bir iletişim atılımı yaşayabilirsiniz. Partneriniz ve ihtiyaçlarını size nasıl ilettikleri hakkında önemli bir gerçeği fark edebilirsiniz. Akrep, bu aydınlanmayı dört aşk diliyle ilgili bir video izlediğin için ya da kendi ailendeki ilişki modelini tanıdığın için almış olabilirsin. Üzerinde çalıştığınız iletişim araçları ile bu bireyle daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz.

15 Şubat Salı günü, Kova burcundaki güneş, evlerinizde, Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. Eviniz hakkında büyük bir karar vermeniz gerekiyor. Bu evde kalmak veya yeni bir yere taşınmak için ayrılmak arasında seçim yapıyor olabilirsiniz. Veya bu seçim sizinle kimin yaşadığıyla ilgili olabilir. Belki biri taşınmak veya taşınmak ister. Akrep, karar verme konusunda çok iyisin ama kendi seçimlerini açıklamadan önce diğer kişinin ne istediğini tam olarak anlamayı seviyorsun.


Yay Burcu

Yay Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinizi başarıya giden yola koyabilirsiniz. Yay, bir aydınlanma tezahür etmenize yardımcı olur.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, finansal başarı evinizde, günlük rutinler evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Bugün, kişisel başarınızın, programınızı ve rutinlerinizi nasıl boğduğunuza bağlı olduğunu fark edebilirsiniz. Yay, kendiliğindenliği seversiniz, ancak başarı tutarlı bir eylem gerektirir. Düzenli bir rutin, olağanüstü bir hayata yol açabilir.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş iletişim evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. Başkalarının sizi farklı görmesine neden olabileceğini bilerek, bir sırrı ifşa edip etmemeye karar veriyor olabilirsiniz. Kendiniz hakkında bir sır saklamaya çalışmak çok iştir. Suyun altında bir plaj topunu tutmaya çalışmak gibi. Uzun bir süre için yapmak oldukça imkansız. Şimdi seçme şansın var. Yay, eskiden olduğu gibi devam edebilir veya gerçek ve otantik bir hayat yaşamak için yeni bir yola girebilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başarı, eğildiğinizde gelir. Oğlak, biri size yardım etmeye hazır.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, kendi Oğlak burcunuzda ve güven evinizde, risk alma evinizde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapan Plüton ile başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen ender bir durum. Oğlak burcu, ne istediğini biliyorsun. Yıllardır başarı merdivenine odaklandınız. Ancak bazen tırmanırken belli bir seviyede dinlenmeyi seversiniz. O zaman enerjinizi tekrar tırmanışa odaklama zamanı. Bu, ani bir atılım ve size yardım eli uzatmaya istekli bir kişi ile sonuçlanabilir. Bugün, ihtiyacınız olan kaynakları alabilirsiniz.

15 Şubat Salı günü Kova burcundaki güneş para evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. Şimdi iki para kazanma yöntemi arasında karar vermek için yol ayrımında duruyor olabilirsiniz. Çok fazla güvenlik ve kesinlik sunan geçmişe, denenmiş ve gerçek yöntemlere bakıyor olabilirsiniz. Oğlak burcu, geleceğe, çeşitlilik ve büyüme sunan yenilikçi fikirlere de bakıyor olabilirsiniz. Birini diğerine tercih etmeniz gerekli değildir. Belki hem güvenliğe hem de büyümeye sahip olmanın bir yolunu bulabilirsiniz.


Kova Burcu

Kova Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, daha manevi bir yolda yürüyor olabilirsiniz. Kova, doğru yoldasın.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü, maneviyat evinizdeki Oğlak burcundaki Plüton ile, temeller evinizde Boğa burcundaki Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen ender bir durum. Evrenle bağlantınız, evde yaptığınız ruhsal rutinlerle güçleniyor. Kova, ruhsal uygulamaları günlük yaşamınıza katmak akıllıca olacaktır. Bu, dua etmek, meditasyon yapmak veya manevi metinleri okumak için iyi bir gün. Ve bunu yaptığınızda, günün geri kalanının ölçülebilir şekilde daha iyi olduğunu görürsünüz.

15 Şubat Salı günü, Kova burcundaki güneş (doğum günün kutlu olsun!), fiziksel benliğinizin evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapar. Şimdi, ileride birden fazla yol görüyorsunuz. Hayatınız için bir aşk ilişkisinde ilerlemeyi veya başka birine geçmeyi içerebilecek farklı seçenekler görüyorsunuz. Mevcut şirketinizde kalabilir veya daha iyi bir pozisyon arayabilirsiniz. Mevcut mesleğinize devam edebilir veya kendi işinizi kurmak için şube açabilirsiniz. Bugün, bundan beş yıl sonra olmak istediğiniz yere bakın. Aklınıza gelebilecek en heyecan verici hayatı hayal edin, sonra oraya nasıl geldiğinizi görmek için geriye gidin.


Balık Burcu

Balık Burcu 14 Şubat – 20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir ilişki için takip edilebilirsiniz. Balık, biri seni daha iyi tanımakla ilgileniyor.

Hafta 14 Şubat Pazartesi günü dostluk evinizde Plüton Oğlak burcunda, iletişim evinizde Boğa burcunda Kuzey Düğüm ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen nadir bir durum. Bir arkadaş ölümsüz aşkını itiraf edebilir. Ve sen de aynı şeyi hissedebilirsin. Bu, ikinizin de hayatında büyük değişiklikler anlamına gelebilir. Şimdi, daha özgün bir şekilde yaşıyor, gerçek duyguları ifade ediyorsunuz ve bu sizi yeni olasılıklara açıyor.

15 Şubat Salı günü, Kova burcundaki güneş, gizli yetenekler evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Gerçekten yapmak istediğin bir şeye sahip olabilirsin ama bunu bir süreliğine sır olarak sakladın. Balıklar, çizgi film çizmeye veya davul çalmayı öğrenmeye büyük ilgi duyabilirsiniz. Ve şimdi bir seçimle oturuyorsun. Gelecek yıl daha fazla zamanınız olacağını düşünerek, yapmak istediğiniz şeyi ertelemeye devam edebilirsiniz. Veya bu aktiviteyi şimdi hayatınıza dahil edebilir ve ne gibi harika şeylerin ortaya çıkabileceğini görebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.