Boğa Burç Yorumları 20 Şubat 2022

Boğa burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 20 Şubat 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

20 Şubat 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu, kremalı turtaların yüzünüzde sağa sola uçuştuğu günlerden biri olacak, bu yüzden kaldırabileceğinizden emin olmadığınız hiçbir şeyi üstlenmeyin. Dikkatli olun ve vurulmak istemiyorsanız eğilmeyi unutmayın.


20 Şubat 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Son olarak, sevilen birinin giderek tuhaflaşan davranışları daha anlamlı olacaktır.


20 Şubat 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün Terazi ayı, Venüs ve Mars arasında sert bir kare ile başladığından, bugün yol biraz inişli çıkışlı olabilir, tatlı Boğa. Bu kozmik sürtüşme odaklanmanızı zorlaştırabilir ve sıradan işler hayatın normal parlaklığını azaltıyor gibi göründüğü için mevcut durumunuzdan ilham almamış hissedebilirsiniz. Kendinize hemen şimdi bir mola verin, tamamlamayı planladığınız herhangi bir iş veya angaryadan bir adım geri çekilmek için kendinize izin verin ve bunun yerine bir gezi için arkadaşlarınıza veya ailenize ulaşın. En yakınınızdan ve en sevdiklerinizden destek almak, ruhunuzun şu anda karşı karşıya olduğu tüm zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir ve çalışma haftası bir kez daha başlamadan önce auranızı yükseltebilir.


20 Şubat 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, bugün günlük işlerinizle normalden daha fazla meşgulsünüz. Bu, özellikle ayın denge arayan Terazi ve sorumlu altıncı sağlık evi, günlük ritüeller ve durum tespiti yoluyla geçişi düşünüldüğünde geçerlidir. Her ne kadar bazılarınız için bu, işyerinde büyüleyici bir romantizm olasılığını düşündürebilir. Ne de olsa ay, aynı anda cüretkar Mars ile yüzleşecek ve sıkıcı yapılacaklar listeniz ile uzun vadeli vizyonlarınız arasında sürtüşme yaratacaktır. Anlamı: Aşkının tüm dikkatini senden almasına izin verme, yoksa fazla mesai yapmak zorunda kalırsın.


20 Şubat 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gününüze dikkatli gidin, Boğa. Ay Terazi’deki Satürn Kova’da üçgen açı yaptığında, kariyeriniz ve işinizle ilgili duygusal olarak kutulanmış hissediyor olabilirsiniz. Luna nispeten tarafsızdır, ancak burcunuz Satürn’e kare çizerek bir gerilim duygusuna işaret ediyor. Artı, Ay, Oğlak burcunda hem Mars’ı hem de Venüs’ü kareler, bu da stresinizin kaynağının yön olabileceğini ve buna uygun fırsatlar olabileceğini ima eder, işinizi alabilir. İdeal olarak, kariyerinizde ilerleme kaydedeceksiniz, ancak ay karesi Mars ve Venüs ile sizi her çabanın varsayılan değerini araştırmaya teşvik eder.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.