Başak Haftalık Burç Yorumları (21 Şubat – 27 Şubat Haftası)

Başak burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası neler bekliyor? Başak burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 21 Şubat – 27 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 21 Şubat – 27 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta fırsatlar birkaç yönden geliyor. Başak, her şeyi düz tutabilirsin.

Küçük projeleri organize etmek, planlamak ve bitirmek için ekstra zamanla hafta harika bir başlangıç ​​yapar. Ay, 22 Şubat Salı günü Boğa burcunda Kuzey Ay Düğümü ile karşı karşıya geliyor. Vergiler için muhasebecinize vermek üzere malzemeleri bir araya getiriyor olabilirsiniz. Bu, ifadeleri indirerek ve eski kağıt parçalarını parçalayarak kağıtsız kalmayı düşünmek için iyi bir zamandır. Ve hafta geçtikçe ofisinizi tamamen yeniden düzenleyebilirsiniz.

23 Şubat Çarşamba günü haftanın ortasına doğru, macera ve risk alma evinizdeki Oğlak burcundaki Mars, ortaklık evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapıyor. Bir arkadaşınız size bir iş fikriyle gelebilir. Başak, iş ortağı olma konusunda uzun bir tartışma yaşayabilirsiniz, ancak bugün her şey teorik olarak kalıyor. Bu yönüyle, tarihleri ​​veya yapılması gereken belirli eylemleri belirlemek zordur. Bu enerji büyük resme bakmak içindir.


Başak Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu hafta çok büyük olabilir, ancak sonuçta şans önemli bir rol oynayacak. Parmaklarınızı çaprazlayın ve sahip olduğunuz her şeyle zorluklara adım atarken bile en iyisini umut edin. Çarşambadan Cumaya kadar, ihtiyacınız olan hemen hemen her şey için arkadaşlarınıza güvenebileceksiniz, bu yüzden zamanlama doğruysa onların yardımını aldığınızdan emin olun. Bu hafta sonu zemin kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz, ancak bu sizi oyunun son dakikalarında inanılmaz bir geriden gelen zafer için hazırlamalıdır.


Başak Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Keskin odak noktanız bu hafta dengesiz olacak ve farkında değilseniz bazı hıçkırıklara yol açacaktır. Mevcut kusursuz organizasyonunuzun zirvesinde kalmanın en iyi yolu, tüm listelerinizi iki kez kontrol etmek, rutinlerinize bağlı kalmak ve gerçekleşmesi gereken herhangi bir değişiklik için profesyonel yardım almaktır. Yirmi dördüncü ve yirmi altıncıdaki iletişimlerinizde mantıklı kalın. Dinlemede ve özellikle ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Açık fikirli olun ve konuşmanın çoğunu başkalarının yapmasına izin verin.

Ani konuşma tarzınıza yalnızca işte ve hayatınızın rekabetçi alanlarında saygı duyulacaktır. Mümkünse arkadaşlarınızı, sevgililerinizi ve ailenizi kişiliğinizin daha yumuşak tarafında tutun. Bu hafta yeni ve heyecan verici biriyle tanışabilirsin, bu yüzden yeni insanlara ve romantik karşılaşmalara karşı kendini daha savunmasız bırak. Evrenden istediğimiz şeylerin bazen beklenmedik paketlerde geldiğini unutmayın. Yeni tip insanlara açık olun ve hayalinizdeki partnerle tanışabilirsiniz. Mevcut herhangi bir romantik ortaklıkta, bir kez olsun liderliği ele almalarına izin verin. Arkanıza yaslanıp rahatladığınızda, onların seveceğiniz ve takdir edeceğiniz bir başka yönünü görebilirsiniz.


Başak Burcu 21 Şubat – 27 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Haftaya yavaş bir başlangıç ​​olabilir, ancak daha sonra yaratıcılığınız tavan yapacak, Başak!

23 Şubat Çarşamba günü Oğlak burcundaki Mars Neptün Balık burcunda altmışlık açıyla döndüğünde, profesyonel projeler ve kendini ifade etme hayalleri yükselir. Yeni fikirler ve sanatsal içgörülerle dolup taşan profesyonel projeleriniz konusunda son derece tutkulu hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi güvenilir meslektaşlarınızla paylaşmaktan korkmayın. Aynı gün, Yay burcundaki son dördün ay yoğunlukla parlar ve burcunuzu kareler. Bitiş çizgisine aceleyle koşmuş hissedebilirsiniz. Ardından Oğlak burcundaki Venüs ertesi gün Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı oluşturarak eğlenceye katılıyor. En son altmışlık, varsa meslektaşlarınız ve müşterilerinizle olan ilişkinizi sağlamlaştırmak için mükemmeldir. Özellikle arkadaşça hissedebilirsiniz! Ayrıca kazançlı ilişkiler kurmak için harika olabilir. Ancak Kova’daki Merkür, Boğa’daki Uranüs’le kare açı yaptığından iletişim biraz zor olabilir. Çalışmanızı bir sonraki seviyeye taşımak için uzlaşmanız gerektiğini fark edebilirsiniz! Neyse ki, Merkür, ortak varlıklarınızı ve yatırımlarınızı nasıl dönüştürmek istediğiniz konusunda açık sözlü olmanıza yardımcı olabilecek Koç’taki Chiron’u seksenli yapar. Planlarınız hakkında savunmasız olmak uzun bir yol kat edebilir!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.