Başak Haftalık Burç Yorumları (14 Şubat – 20 Şubat Haftası)

Başak burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası neler bekliyor? Başak burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 14 Şubat – 20 Şubat haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 14 Şubat – 20 Şubat haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, pozitif ilişki enerjisi boldur. Başak, çok görünürsün.

Hafta, 14 Şubat Pazartesi günü, Plüton’un Oğlak burcunda, romantizm ve eğlence evinizde, haritanızın en üstünde Boğa’da Kuzey Düğüm ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu, 2016’dan beri meydana gelmeyen ender bir durum. Bugün, oldukça görünürsünüz ve dileklerinizi bildirmek çok kolay. Sanki başının üzerinde bir işaret var. Bir aşk ilişkisini çekmek istiyorsanız, sadece bu mesajı Evrene göndermeniz yeterlidir. Başak, bu, profilini bir flört sitesinde yayınlamak veya arkadaşlarının kör bir randevuda seni düzeltmesine izin vermek için iyi bir zaman. Bu harika bir şeyin başlangıcı olabilir.

15 Şubat Salı günü, iş evinizdeki Kova burcundaki güneş, Kuzey Düğüm ve Güney Ay Düğümü ile kare açı yapıyor. İşinizle ilgili bir seçeneğiniz olabilir. Size bir terfi veya başka bir takıma transfer olma fırsatı sunulabilir. Ama aynı zamanda, şu anda yaptığınız şeyi yaparak yerinde kalabilirsiniz; bu, aileye, eve veya yaratıcı projelere odaklanmanız için daha fazla zaman ve enerji anlamına gelir. Artıları ve eksileri gözden geçirmek için bir arkadaşınızla görüşmek isteyebilirsiniz.


Başak Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Başak, bu hafta ortakları çok düşünüyorsun. Çıktığın kişiyle nerede duracağına kesin bir bağlılık istiyorsun ve bunun ortaya çıkmasına hazırsın. Ay, Neptün’e karşı çıkacağından ve insanların nerede görünmediğini size göstereceğinden, bu biraz kısıtlamalarla başlayabilir. Yeni bae ile seyahat planları bu şanslı uyumun eşiğinde olabilir. Siz ve sevginizin birlikte dört gözle bekleyeceğiniz bir şeye sahip olmanız ikiniz için de ilham verici olabilir. Bu, bir ortaklıkta tam olarak istediğinizi elde etmek için kapıları açmanın mükemmel fırtınasını getirebilir. Korkusuzca ne aradığınız konusunda dürüst olmaya teşvik ediliyorsunuz. Doğru kişi, özellikle sizi en rahat ettirmeye çalışıyorsa, çok fazla şey istediğinize inanmayacaktır. Şu anda yaptığınız bazı konuşmalar, programınızın ve rutininizin yapı taşlarını oluşturmaya odaklanıyor. İhtiyaçlarınızı her zaman ilişkilerdeki sınırlar açısından düşünmek önemlidir, böylece başkalarına aşırı ve kendinize karşı genişlemezsiniz.


Başak Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İşe olan tutkun başlamak üzere Başak!

14 Şubat Pazartesi günü Merkür Kova burcuna geçtiğinde yeni fikirler meyvelerini verecek. Merkür yanınızdayken, alışılmış yöntemleriniz ve süreçleriniz hakkında farklı fikirlere sahip olabilirsiniz. Herhangi bir yeni fırsat veya sürecin beta aşamasını uygulamak için mükemmel bir geçiş olabilir! Fütüristik Merkür, fikirleriniz biraz profesyonelce alışılmadık olsa bile buna göre plan yapmanıza yardımcı olabilir. 16 Şubat Çarşamba günü Aslan burcundaki dolunay sırasında algınızda bir değişiklik olabilir. Cesur Luna, altı aylık bir zihinsel uyum sürecini tamamlıyor ve sonunda geleceği kucaklamadan önce herhangi bir mesleki güvensizlik ve kabadayılık bırakmanın zamanının geldiğini gösteriyor. Daha özgüvenli bir algıyı benimserken, bu sizin profesyonel olarak kendinizi ifade etmenize dönüşecektir. Örneğin, projeleriniz sizi alanınızda farklı kılan daha kişiselleştirilmiş bir imza alabilir. Mars, Oğlak burcundaki Venüs ile aynı gün kavuşum yaptığından, işte yaratıcı becerilerinizi şımartmanın daha kolay olduğunu görebilirsiniz! Hatta yaptığınız şey konusunda özellikle tutkulu olabilirsiniz. Balık sezonu 18 Şubat Cuma günü başladığında taahhütlerinizin nereye varabileceğine açık olun.


Başak Burcu 14 Şubat-20 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü öğrenmen gereken bazı sade derslerin var, ama sadece onları aramaya gidersen sana gelecekler. Haftanın ilk yarısı boyunca kulaklarınızı açık tutun çünkü etrafınızdaki insanların ne söylediğini gerçekten duymanız gerekecek. Bazı sırlar ortaya çıkacak. Perşembe veya Cuma günü çalışmanız gerekiyorsa, düşük profilli olduğunuzdan emin olun. Çevrenizdeki insanlar en iyi ihtimalle huysuz olacaklardır. Hafta sonu, aklınızı başınızdan alacak yeni biriyle tanışabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.