Aslan Burç Yorumları 28 Şubat 2022

Aslan burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 28 Şubat 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 28 Şubat 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Şubat 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Gözettiğiniz biri de sizi fark etti ve ikinizin iyi geçinme şansınız var. Anı da yakalayabilirsin, değil mi? Cennette yapılmış bir maç gibi görünüyor!


28 Şubat 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün işlerin yanlış yola gitmesini önleyecek öngörüye sahipsiniz. Kullanın.


28 Şubat 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bu sabah Kova burcunun isyankar Uranüs ile kesiştiği yerde beklenmedik duvarlar ortaya çıkabilir. Partneriniz veya en iyi arkadaşınız sizden uzaklaşıyor gibi görünüyorsa, bunu kişisel olarak algılamamaya çalışın çünkü muhtemelen sizinle hiçbir ilgisi olmayan içsel düzeyde tahrişler veya hayal kırıklıkları ile uğraşıyorlar. Neyse ki, öğleden sonra Luna ve Merkür arasındaki kozmik bir ittifak, atasözü bulutları dağılırken günün erken saatlerinde ortaya çıkan sorunların temeline inmenize yardımcı olabilir ve açık ve dürüst iletişimin gerçekleşmesini kolaylaştırır.


28 Şubat 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kraliyet muamelesinden daha çok sevdiğin bir şey yok, ama bu kadar çok seçeneğin varken sevgin konusunda kararsız olmak kolaydır, Leo. Luna’nın işbirlikçi Kova ve ahenk arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz arasındaki yolculuğu, platonik bağlantılarınızın yanı sıra doğuştan gelen özgürlük arzunuzu çevreleyen temalara daha fazla vurgu yapacak. Ayın, duygularınıza mantık getirmeye devam edecek olan Merkür’ün yanında oturacağını unutmayın. Bunu söyledikten sonra, kayıtsız veya mesafeli görünmemeye dikkat edin. Denge her şeydir.


28 Şubat 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Leo, kariyer yolunun yörüngesi şimdi her zamankinden daha net görünebilir! Oğlak burcundaki hem Mars hem de Venüs, güçlü bir oyuncu olarak mevcut pozisyonunuzda görünmenize yardımcı oluyor. Yetenekli bir lider olduğunuzu göstermek ve hatta iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi derinleştirmek için normalden daha fazla sorumluluk alıyor olabilirsiniz, bu da sizi çalışma ortamlarında oldukça popüler hale getiriyor. Şans eseri, bu iki gezegen Boğa burcunda geri giden kuzey ay düğümü ile üçgen açı yaptığından, sıkı çalışmanız meyvesini veriyor. Şu anda yaptığınız iş, kariyerinizin ilerlemesinde rol oynuyor.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.