Aslan Burç Yorumları 20 Şubat 2022

Aslan burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü neler bekliyor? Aslan burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 20 Şubat 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 20 Şubat 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

20 Şubat 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Tatile birkaç gün kaldı ve henüz aile sofrasında değilsin. Öyleyse dışarı çıkın ve kendi başınıza biraz eğlenin – sonuçta, bu hafta içinde yalnız zaman geçirmek zor olabilir.


20 Şubat 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İnsanların hayatta farklı yollarda olması doğaldır – sadece sabırlı olmaya çalışın.


20 Şubat 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili aslan, bu sabah takviminizi bir kez daha kontrol etmek için biraz zaman ayırın, çünkü Terazi ayı Mars ve Venüs ile sert bir kare açı oluşturuyor. Bu titreşimler, planlayıcınızdaki düzensizliği saptayabilir ve bu da olası bir hata yakalamazsanız haftanızı kaosa sürüklemekle tehdit edebilir. Ne yazık ki, bu öğleden sonra Ay ve Neptün arasındaki dengesiz bir açı, sizi bir veya iki planı iptal etmeye zorlayan ve sevdiğiniz kişiyi hayal kırıklığına uğratabilecek parıldayan kozmik ok olabilir. Bir buluşmayı kaçırmak asla eğlenceli olmasa da, sorumluluklarınıza öncelik vermeniz önemli olacak, ancak daha sonra eğlence ve oyunlar için biraz zaman ayırmaya dikkat etmek isteyeceksiniz.


20 Şubat 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, denge arayışında olan Terazi ve iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevreden oluşan üçüncü eviniz ile sona ermeden önce, sorumlu altıncı günlük ritüel eviniz aracılığıyla harekete geçiren Mars ile karşı karşıya gelecek. Aklında biri mi var, Leo? Aşkınızı hayal etmekle çok meşgul değilseniz, bir dizi görevi tamamlamanız gerekmesine rağmen, bir şeye çok fazla odaklanıyorsunuzdur. Tatlınız ile hızlı bir öğle yemeği için buluşmak seyahat programında olabilir veya olmayabilir, ancak görünüşe göre ne olursa olsun onları kaleme alıyormuşsunuz. Hikayeden çıkarılacak ders? Çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmayın.


20 Şubat 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün Terazi’deki ay, Satürn’ü Kova’da üçgen yaparken, kendinizi her zamankinden daha stratejik olarak daha sosyal hissedebilirsiniz, Aslan. Şimdi profesyonel taahhütleriniz hakkında ne hissettiğinizi tanımlamanın ve iş ortaklarınızla görüşmeye yaklaşmanın zamanı geldi. Konu, Venüs ve Mars’ın Oğlak burcunda olduğu ay karesinden kaynaklanabilir, çünkü kare, işte üstesinden gelmek için ciddi şekilde motive olduğunuz bir engeli gösterir. Sesinizi yükseltmeyi seçtiğinizde, bunu sağduyulu bir şekilde yapın. Meydanın melodramı olmadan endişelerinizi dile getirmek için havalı üçlüye yaslanın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.