Aslan Burç Yorumları 15 Şubat 2022

Aslan burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 15 Şubat 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 15 Şubat 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Şubat 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda, her şey eylemle ilgili. O kadar enerji dolusunuz ki, insanlarınız size ayak uydurmakta zorlanacak. Yürüyüşe çıkacaksın, ama konuşmayı konuşmayacaksın. Bu tür bir tutum, bazılarının kafasını karıştırır ve bazılarını kızdırır.


15 Şubat 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün kontrolü ele almak ve gitmelerini istediğiniz şeyleri göstermek için iyi bir zaman.


15 Şubat 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün senin burcunla yolculuğuna devam ediyor tatlı Aslan ama bu kendini ilk sıraya koyma fırsatına sahip olacağın anlamına gelmiyor. Altıncı evinizde Venüs ve Mars arasındaki kozmik bir ittifak, sizi yapılacaklar listenizle meşgul edecek ve bu da sizi biraz görünmez veya kısıtlanmış hissetmenize neden olabilir. Ne yazık ki, güneş ve kaderin düğümleri arasındaki sert bir t-kare, özellikle hayatta nereye gittiğinizden emin değilseniz, sizi derin bir memnuniyetsizlik duygusuyla bırakabilir. Bu hafta hayatınızda büyük değişiklikler yapmak için acele etmeyin, ancak iş veya aşk hayatınızdan gerçekten mutsuzsanız, değişimi nasıl sağlayabileceğinizi ciddi ve pragmatik bir şekilde düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.


15 Şubat 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün sadece küstah değil, aynı zamanda kolayca tetikleniyorsun, bu yüzden bu zamanda küçük öfke nöbetlerinden uzak durmaya çalış, Leo. Bu yüzden bebekle yağmur kontrolü yapmanız gerekiyorsa, bunu yapmaktan çekinmeyin. Örneğin, ayın burcunuzdaki yolculuğunun ortasında, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla görev yöneticisi Satürn’e doğrudan bir muhalefet yapacak, bu da kısıtlamalar ve genel sınırlamalar duygularını tetiklemeye bağlı. Bazılarınız için bu, özellikle otorite ve bireysel özgürlük duygunuz söz konusu olduğunda, bazı katı sınırlar koymanız için nazik bir hatırlatmadır.


15 Şubat 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yerini bulmak senin gibi bir süperstar için bile zor olabilir, Leo. Kova burcundaki güneş, Boğa burcundaki geri giden kuzey ay düğümü ile kare açı yaptığından, fütürist profesyonel vizyonunuzu sürdüren gerçek taahhütler bulmak zor olabilir. Ancak, olmak istediğiniz yere ulaşmak için bir fedakarlık veya uzlaşma ile uzlaşmanız gerekebilir. Hedeflerinizi, standartlarınızı veya sınırlarınızı feda etmeniz gerektiğini söylemek değildir. Bununla birlikte, profesyonel büyümeyi sürdürmek için uzlaşma yoluyla konfor alanınızdan çıkmanız gerekebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.