Yengeç Haftalık Burç Yorumları (17 Ocak – 23 Ocak Haftası)

Yengeç burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Yengeç burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 17 Ocak-23 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, hayatınızdaki bir ilişkiyi değiştiriyor olabilirsiniz. Kanser, değişim iyi sonuçlar getirebilir.

Hafta, 16 Ocak Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ilişkiler evinizde Plüton ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Artık bir ilişkiyi dönüştürmek için arzunuz var. Çıkıyor olmanız ve özel olmak istemeniz veya ilişkiyi daha kalıcı bir duruma kaydırmak istemeniz mümkündür. Yerleşik bir ortaklık içindeyseniz, belki onu diğer yöne dönüştürmek istersiniz. Yengeç, ilişkinin dinamiği ikiniz için en iyisi değilse, bir durumdan uzaklaşmayı veya danışmanlık aramayı düşünün.

17 Ocak Pazartesi günü, iş-yaşam dengesi evinizde Oğlak burcunda geri giden Venüs, borç evinizde Kova’daki Satürn’e yarı-sekstil yapıyor. Bugün, sürekli para peşinde koşmaktan bıkmış olabilirsiniz. Faturaları ödeme konusunda asla endişelenmeyeceğiniz bir hayatın hayalini kuruyor olabilirsiniz. Taocu usta Lao Tzu, “Arzu olmadan dinginlik vardır ve dünya kendi kendine yerleşir” demiştir. Yengeç, içe bakarak, sahip olduklarınızda mutluluk ve şükran bulabilirsiniz. Bu daha sonra nasıl yaşadığınızda ve ne elde etmek istediğinizde dışa dönük olarak tezahür edecektir. Bu hafta ruhsal olarak büyüyorsun.


Yengeç Burcu 17 Ocak-23 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında insanlara karşı çıkmak isteyebilirsiniz, ancak sakin kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Duygularınız her yerde ama zihniniz oldukça keskin ve net olmalı. Çarşambaya kadar sakinleşirsiniz ve pozitif enerji akışı işleri çözmenize yardımcı olurken, muhtemelen hayatınızdaki büyük sorunları düşünmeye başlayacaksınız. Bu hafta sonu toplantılar tuhaf olacak. Ağzınız beyninizden çok daha hızlı çalışacak, bu nedenle durum gerektiriyorsa geri çekilmeye hazır olun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.