Terazi Haftalık Burç Yorumları (24 Ocak – 30 Ocak Haftası)

Terazi burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Terazi burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Terazi burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 24 Ocak-30 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta birisi size yardım eli uzatıyor. Terazi, sandığınızdan daha fazla destekleniyorsunuz.

Hafta 23 Ocak Pazartesi günü Kova burcundaki güneşin Merkür ile kavuşum yapmasıyla aşk ve romantizm evinizin gerilemesi ile başlıyor. Terazi, belki partnerinizden cesaret verici bir mesaj alırsınız. Bu ilişkiyi daha samimi bir yere götürmek isteyebilirsiniz. Fantezileri tarif ediyor ve olasılıklar hakkında konuşuyor olabilirsiniz. Fiziksel olarak birbirinizle birlikte olmasanız bile, çok eğleniyor olabilirsiniz.

Aynı gün ulaşım evinizdeki Yay burcundaki Mars, kredi ve borç evinizde Boğa burcundaki Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum yapıyor. Aracınızla ilgili sorunlar veya A noktasından B noktasına nasıl gideceğiniz bugün oldukça dikkat dağıtıcı olabilir. Merkür geri harekettedir ve bu nedenle mekanik veya otomobil bayileriyle uğraşıyorsanız çok fazla hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki aya kadar bu etkileşimden kaçınmanın bir yolu varsa, onu al. Aksi takdirde Terazi, sinirlenmeye hazır olun.


Terazi Burcu 24 Ocak-30 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Hayat bu haftanın başlarında sizin ve insanlarınızın için oldukça ilginç ve Pazartesi günü gelen ağır haberler en azından Çarşamba gününe kadar herkesin sincaplar gibi gevezelik etmesini sağlayacak. Konuyu canlı tutun, çünkü sıralamak isteyeceğiniz pek çok açı var. Perşembe ve Cuma günleri işler biraz yavaşlayabilir, bu nedenle projeler umduğunuz gibi ilerlemezse üzülmemeye çalışın. Bu hafta sonu öncülük etmeniz gerekebilir çünkü arkadaşlarınız ve iyi dilekleriniz arasında kafa karışıklığı hüküm sürecek.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.