Oğlak Haftalık Burç Yorumları (10 Ocak – 16 Ocak Haftası)

İçerikler

Oğlak burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Oğlak burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yıldızların ritmiyle hareket ediyorsunuz. Oğlak, akıştasın.

9 Ocak Pazar günü, güneşin Oğlak burcunda (doğum günün kutlu olsun!) güven evinizde, sezgi evinizde Yay burcunda Mars’a yarı-sekstil yapmasıyla hafta başlıyor. Artık psişik yeteneğiniz arttı ve diğer insanların duygularını bir sünger gibi alıyorsunuz. Bu senin için biraz zorlayıcı olabilir, Oğlak. Bir toprak burcu olarak normalde kaya gibi sağlamsın. Bugün, başkaları üzüldüğünde, kendinizi üzgün hissetmeye başlayabilirsiniz. Ve insanlar hiper olduğunda, duvarlardan zıplıyor olabilirsiniz.

10 Ocak Pazartesi günü güneş, hareket ve dans evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapmak için ilerliyor. Bugün ritmin var. Oğlak, egzersiz sınıfında olabilir, balo salonu dansı dersi alabilir veya çoraplarınızın içinde muşamba mutfağınızın zemininde bir shuffle dansı deniyorsunuz. Güzel hareketler içinde olmak için harika bir gün.


Oğlak Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Güneş ve geri giden Venüs, 8 Ocak’ta Plüton’a yakın bir bağlantıyla güneşinizle bağlantı kuran bir ittifak oluşturur. Buradaki enerji, aklımızı o kadar konuşkan bırakabilir ki, özellikle bir tartışmaya girdiyseniz veya odaklandıysanız, odaklanamayız. Bu senaryoların kafanızda tekrar tekrar oynaması muhtemel olduğundan, son zamanlarda saygısızlık hissettim. İlişkilerdeki anlaşmazlıklar veya sorunlar şu anda merkezde olabilir, bu nedenle sizden daha güçlü biriyle soğukkanlılığınızı kaybetmemeye çalışın. Neyse ki güneş, 10 Ocak’ta rüya gibi Neptün ile rahatlatıcı bir bağlantı kurarak masaya şifalı, sakin bir ambiyans getiriyor – geçici bile olsa. Yakın zamanda bir anlaşmazlık yaşadıysanız, şimdi bir zeytin dalı uzatmanın tam zamanı. Bu hafta, Mars ve Neptün’ün karşı karşıya geldiği 11 Ocak’ta eski yaraları ve güvensizlikleri bırakma fırsatı ortaya çıkacak. Bu titreşimler, özellikle son zamanlarda eşiniz, arkadaşınız veya aile üyeniz tarafından değersiz hissediyorsanız, gücünüze adım atmak için mükemmel bir fırsat sunacaktır.


Oğlak Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Mesleki konularda doğru bakış açısını korursanız, bu haftanın astrolojik enerjisi harika bir şeye yol açar, Oğlak.

9 Ocak Pazar günü Koç burcundaki ilk çeyreğin altında ev ve aile odak noktasına geliyor. Haftanın başında ev işleri ve ev projelerini halletmeye hazır hissedeceksiniz. Bununla birlikte, Neptün güneşe altmışlık açı yaptığı ve Mars’la kare açı yaptığı için gül renkli camlar geri dönüş yapabilir ve nazik bir Mercurial teslimatı ile size fayda sağlayabilir. Altmışlık, işte aktif dinleme becerilerinin kullanılmasını ifade eder. Aktif dinleme değilse, iş arkadaşlarınızla veya mesleki konularda daha olumlu konuşmayı bekleyebilirsiniz. Ancak, temel sorunlar, rahatsızlıklar ve hatta ortaya çıkarmakta zorlandığınız stres faktörleri hakkında konuşmak isteyebileceğiniz için meydan, işleri biraz zorlaştırabilir. Ton, çim ve zamanlama konuşmalarınızın anahtarıdır! Ardından Merkür geri giden Uranüs ile açı yapacak ve bu da finans sektörünüz ile yaratıcılık sektörünüz arasında gerginliğe neden olacaktır. Tutkularınızdan para kazanmak, hatta şu anda sanatsal yeteneklerinizin değerini görmek zor olabilir. Merkür istasyonları 14 Ocak Cuma günü geri hareket yapacağından, finansal çabalardan uzak durmak isteyebilirsiniz.


Oğlak Burcu 10 Ocak-16 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu hafta başlarında bazı arkadaşlar için hakemlik yapmanız gerekecek, ancak bu mücadeleye fazlasıyla hazırsınız. Her iki bakış açısını da tamamen görebilir ve adil olduğunu düşündüğünüz aramaları yapabilirsiniz. Her ne olursa olsun, haftanın ilerleyen saatlerinde işinize odaklanın ve hemen büyük başarıların gelmeye başladığını göreceksiniz. Hafta sonu, büyük haberlerinizi veya başarınızı kutlamakla ilgili olacak ve size yardımcı olması için birkaç tatlıyı iple çekebilmelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.