Kova Haftalık Burç Yorumları (31 Ocak – 6 Şubat Haftası)

Kova burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Kova burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Kova burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, uçucu, değişken enerji resme giriyor. Neyse ki Kova, değişimi seviyorsun.

Hafta 30 Ocak Pazar günü, Güneşin Kova burcunda (doğum günün kutlu olsun!), kendi kaderini tayin etme evinde, aile evinde Boğa burcundaki Uranüs’e kare yapmasıyla başlıyor. Evde sizi bile şaşırtan bazı değişiklikler olabilir. Birlikte yaşadığınız biri aniden dışarı çıkabilir. Daha büyük çocuklarınızdan biri eve taşındıklarını söylemek için arayabilir. Kova, ev sahibinizden kiranızdaki değişikliklerle ilgili bir not alabilirsiniz. Kova, şimdi bir yenileme projesi başlatarak bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

1 Şubat Pazartesi günü Kova burcunda yeni ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Heyecan verici yeni enerji geliyor ve bunu ilk gün hissedebilirsiniz. Maceracı ve meraklı bir ruha sahip (sizin T’ye uyan) kişi için fırsatlar var. Bu enerji oldukça değişkendir. Sıkılmanız pek olası değil. Büyük düşünün ve Evrenin sizin için önemli bağlantılar kurmasını izleyin.


Kova Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Manevi auranız haftanın başında inanılmaz derecede ağır gelebilir, ancak bu sadece dönüşen ve kozanızdan çıkan sizsiniz! Enerjinizi canlandıracak sitrin, kaplan gözü ve carnelian gibi bazı yaratıcı kristalleri bu ruh halinizi yukarı kaldırmak için yanınızda taşımak isteyebilirsiniz! Bunu yaparken bir kehanet kartı çekin çünkü 31 Ocak’ta rehberlik için kesinlikle hizada olacaksınız, bu da ilişkilerinizde biraz kör nokta olabilir. Yeni aydan sonra ruh haliniz canlanabilir ve hatta ruh halinizi sarsabilir, bu da hayatınızdaki gücü ve sevgiyi görmenizi sağlar. Arkadaşlıklarınız şu anda çok önemli – özellikle 4 Şubat’ta. Onların desteğini aldınız ve bu hafta sonu sizinle bir ay fantezi partisine katılmak bile isteyebilirler! Anahtar, başkalarının rahatı için mutlu gibi davranmamaktır! Yolda bir sürü harika şey var ve yıldız tozundan yapılmış olduğunuzu unutmayın! Hayatı fazla ciddiye almayı bırakın ve daha çok eğlenin. Evet, bu hafta sizi bir yetişkin olmaya çağırıyor, ancak yine de, özellikle romantizm bölümünde eğlenmek söz konusu olduğunda, içinizdeki çocuğu zaman zaman artırabilirsiniz.


Kova Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kova, Şubat ayı başlarken Ocak ayının stresini geçmişte bırakmanın tam zamanı!

Ocak ayı bitmeden, otuzuncu ayda Boğa burcundaki Uranüs ile burcunuzdaki güneş arasında son bir kare var. Kare, yolunuzu takip etmek için profesyonel özgürlük arzunuzu vurgular, ancak Uranüs zihniyetinizde bir değişikliği gösterir. Profesyonel keşfinizle güvende hissetmek için yaptığınız şeyin değerini görmenin zamanı gelebilir! Kare ayrıca daha iyi bir iş-yaşam dengesi bulmaya da işaret edebilir. Bir şeyi somutlaştırmak veya ideal bir profesyonellik imajına sahip olmak istiyorsanız, 1 Şubat Salı günü Kova burcunda yeni ayın altında tezahür ettirin. alan! Profesyonel süper güçlerinizden yararlanmak istiyorsanız, bunu yapmak için Merkür istasyonları 3 Şubat Perşembe günü Oğlak burcuna geçtiğinde bunu yapmak daha kolay olabilir. İş yerinizde yazma ve konuşma becerilerinizde daha özgüvenli hissedebilirsiniz.


Kova Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü büyük bir şey oluyor ve sizin ve (büyük olasılıkla) birkaç arkadaşınız için oyunun kurallarını değiştiriyor. Büyük değişikliklerle başa çıkmakta harikasınız, ancak bu yeni anlaşmayı oldukça dikkatli bir şekilde incelemek için birkaç gün harcamanız gerekecek. Her açıyı görmekten memnun olduğunuzda, bu hafta sonu rahatlayabilecek ve bu yeni durumun getirdiği pozitif enerjinin tadını çıkarabileceksiniz. Birisi Pazar günü sizinle bire bir görüşmek isteyecek ve sohbet sizi biraz tuhaf hissettirebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.