Koç Haftalık Burç Yorumları (3 Ocak – 9 Ocak Haftası)

Koç burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Koç burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Koç burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, konseptten tamamlamaya bir şeyler alabilirsiniz. Koç, tezahür ettirmeyi öğreniyorsun.

2 Ocak Pazar günü, kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki güneşle, özgürlük evinizde Kova burcundaki Satürn’e yarı-sekstil yaparak hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Koç, son zamanlarda yaşadığın bazı sorunlar nedeniyle işin için bir çıkış noktası arıyor olabilirsin. Ancak tembel iş arkadaşlarına, duyarsız yöneticilere veya kaba müşterilere kızmaktansa, bu bir plan yapmak için iyi bir gün.

3 Ocak Pazartesi günü Jüpiter Balık burcunda, maneviyat evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Şimdi kafan fikirlerle ve alınacak yollarla dolu bir yol ayrımındasın. Aniden, bir haritayı beğenmeden önce birçok seçeneğin ortaya çıktığını görürsünüz. Daha önce yaptığınız bir şeye geri dönebilir veya yeni bir yol seçebilirsiniz. Koç, bu seni ülkenin farklı bir yerinde (hatta dünyanın farklı bir yerinde) çalışarak eğitime götürebilir. Hayatınızın senaryosunu tamamen yeniden yazabilirsiniz. Bu nadir özellik size seçenekleri göstermek için burada.


Koç Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Yaptığınız tek şey çalışmak olsa bile, haftanın ilk kısmı büyük bir macera gibi gelecek. Enerjiniz ne olursa olsun yeni şeylere yönlendirilir. Çarşamba günü, yeni kurallar, evrak işleri veya yakınlardan gelen talepler nedeniyle hayat oldukça karmaşık bir hal alacak. İşleri olması gerekenden daha zor hale getirmek yerine sadece başa çıkmaya çalışın. Cazibeniz tüm hafta sonu boyunca fazla mesai yapacak ve yeni biriyle tanışırsanız, muhtemelen sizi daha iyi tanımak isteyeceklerdir.


Koç Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

2 Ocak'ın Oğlak burcundaki yeniayı sırasında nabzı atıyor ve romantik hedeflerinizi gerçekleştirmeye hazırsınız. İlişkilerinizi sağlamlaştırmak için yapabileceğiniz çok şey var. Ayrıntı odaklı Oğlak burcundaki güneş, 1 Ocak'ta Boğa'yı cezbederken Uranüs ile muhteşem bir üçgen açı yapıyor. Herhangi bir dış müdahaleden bağımsız olarak onu hareket ettirme isteğine ve kararlılığına sahipsiniz. Ortaklığın seviyesini yükseltmeye hazır olmasanız bile, o kişiye yeniden taahhütte bulunmak isteyeceksiniz. Kendinizi aşktan alıkoymamaya çalışın! Genel duygu, kolektif mücadeleye dair bir farkındalık yaratabilir ve şu anda dünya için her şeyi hissediyor olabilirsiniz. Burada yapmak için bulunduğunuz işin kesinlikle yeterli olduğunu ve şu anda size bu şansın verilmesinin büyük bir parçası olduğunu unutmayın. Güneşin gökyüzündeki mesajı, ne pahasına olursa olsun kendinize ve başkalarına karşı sabırlı olmanızdır. İlişkilerin bir maraton olduğunu unutmayın, bir sürat koşusu değil. Şimşek hızında gitmenize gerek yok. Yavaşla. Bu sloganı, kafanız karıştığında not edin, aksi takdirde aşk hayatınız söz konusu olduğunda kendinizden şüphe etmeye başlayacaksınız.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.