Koç Haftalık Burç Yorumları (17 Ocak – 23 Ocak Haftası)

Koç burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Koç burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Koç burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 17 Ocak-23 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, hayatınıza biraz heyecan katıyorsunuz. Aries, küçük bir maceraya hazırsın.

Hafta, 16 Ocak Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin zaman ve zaman işleyişi evinizde Plüton ile kavuşum yapmasıyla başlıyor. Şimdi yeni yılda hayatınızın nasıl geçtiğini düşünüyorsunuz. Koç, aynı tekrarlayan rutinlere tekrar tekrar yenik düşen bir rutubete sıkışıp kalmış olabilirsiniz. Ama muhtemelen hayattaki çeşitliliği seviyorsun. Bugün takviminizi çıkarın ve yapılacak yeni ve heyecan verici şeyler planlayın. 2022’den en iyi şekilde yararlanın.

17 Ocak Pazartesi günü, kariyer evinizdeki Oğlak burcundaki Venüs retrosu, teknoloji evinizdeki Kova burcundaki Satürn’e yarı-sekstil yapıyor. Bugün, kullanıcı dostu olduğunu iddia eden bir yazılım parçasıyla boğuşabilirsiniz, ancak bunun yerine, daha çok “kullanıcı için elverişsiz”. Bu, şirketinizin kullandığı yeni bir yazılım platformu veya işinize entegre etmeye çalıştığınız bir program olabilir. Bunu aşmak için yeterli sabrı bulmanız gerekecek. Enerjiyle, dizüstü bilgisayarınızı frizbi olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Ve seni suçlamayacağız.


Koç Burcu 17 Ocak-23 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında iyi bir enerjiyle dolusunuz ve büyük olasılıkla sosyal grubunuzu süpürecek büyük bir şeye ilk ulaşan siz olacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri yavaşlayın. Oturum açmadan önce her şeyi oldukça dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekir ve veriler yavaş gelebilir. Hafta sonu çok daha tatlıdır ve belki de şehir dışından, tarzınızı seven yeni tatlılarla tanışmayı bekleyebilirsiniz. Pazar günü kıyaslandığında oldukça inişli çıkışlı olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.