İkizler Burç Yorumları 29 Ocak 2022

İkizler burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 29 Ocak 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Çok iyi tanımadığınız biriyle görüşmelisiniz. Bu sadece spontane bir mesaj olabilir veya belki bir süredir planlıyorsunuzdur, ama öyle ya da böyle aranızda yeni, daha güçlü bir bağ kuracaksınız.


29 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Gözlerini daha geniş açarsan, şu anda yapılması gerekenleri görebilirsin.


29 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu, gücünüzde durmanızı ve kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermenizi istediğinden, bugün işler sizin için oldukça kesik ve kuru hissedecek. Bencil bir alanda olacağınız için değil. Sadece alacağınız yerde vermeye daha meyilli hissedeceksiniz. Nasıl olduğunuzu sormadan sizi duygusal olarak terk eden ve yalnızca arkanızda olduğunu bildiğiniz insanlarla ilişki kurmanızı isteyen insanlar için zamanınız veya enerjiniz olmayacak. Kulağa pek eğlenceli gelmeyen davetleri geri çevirdiğiniz için kendinizi suçlu hissetmeyin; sadece kalbinin tatmin bulduğu yere git.


29 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Asla asla deme, İkizler. Romantik bir ortaklıkta aradığınız netlik, düşündüğünüzden daha yakın. Bu, özellikle gezegensel yöneticiniz Merkür düşünüldüğünde doğrudur, çünkü içten içe için için yanan Plüton’u Oğlak burcunda sekizinci seks eviniz, birleşmeler, işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla bir araya getirecektir. Konuşmalar tabudur ve romantik alışverişleriniz gizemli bir havaya sahiptir, ancak yine de şüphe duyguları yaşamaya eğilimlisiniz. Karanlık tarafta, tavşan düşünce deliğinden aşağı inmek kolaydır, bu nedenle toksisiteden uzaklaşın ve belirli bir sonuca aşırı odaklanmanıza izin vermeyin.


29 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Son birkaç hafta boyunca, Oğlak burcundaki Venüs retrosu sayesinde birleşme, yatırım veya satış potansiyeliniz karmik olarak zorlanmış olabilir. İkizler, paylaşılan profesyonel varlıklarınız ve fonlarınız konusunda derin bir dönüşüm geçirmiş olabilirsiniz. Bu nedenle, Venüs istasyonları bugün yönlendirirken, mali açıdan daha usta hissedebilirsiniz. Gerileme, özellikle dönüştürmeye veya yararlanmaya değer profesyonel bir girişim varsa, size düşünmeniz gereken çok şey bıraktı. Ancak finansal arayışlarla ilerlemeden önce, bir taahhütte bulunmanın tam zamanı olmayabileceğinden, Merkür geri hareketini aklınızda bulundurun.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.