Haftalık Burç Yorumları (31 Ocak – 6 Şubat Haftası)

Haftalık burç yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi,Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu

Koç Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, sahneye yeni enerji fışkırıyor. Ve Koç, uyumlu bir akış içindesin.

30 Ocak Pazar günü Güneşin Kova burcunda, dostluklar evinizde, değerler evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile kare açı yapmasıyla hafta başlıyor. Yakın zamanda yakın arkadaş olmaya başlayan biriyle tanışmış olabilirsiniz. Ya da belki birkaç ay öncesine göre tamamen farklı bir kalabalıkla takılıyorsunuz. Şu anda, beklenmedik değişiklikler size fayda sağlıyor. Bugün, sosyal bağlantılarınızın bir envanterini çıkarmakta fayda var.

1 Şubat Pazartesi günü Kova burcunda yeni ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Bu, tüm yıl için bir enerji değişimi getiriyor. Koç, duvarlardan sekiyormuş gibi hissedebilirsin. Ama bu enerjide senin için çok fazla uyum var Koç. Su Kaplanı cesur, meraklı, yaratıcıdır ve bir yüzleşmeden geri adım atmaz. Bu enerji kavga çıkarmakla ilgili değildir, bunun yerine bu aceleci enerjiyi önemli bir hedefe ulaşmak için kanalize edebilirsiniz.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir değişiklikten etkilenmezsiniz. Boğa, rüzgar ne kadar sert eserse essin dimdik ayaktasın.

Hafta, 30 Ocak Pazar günü, kariyer evinizdeki Kova’da güneşin kendi Boğa burcunda Uranüs’e kare yapmasıyla başlıyor. Denenmiş ve doğru olana bağlı kalmak senin doğanda var. Verimli ve karlı sonuçlar getiren pragmatik kararlara odaklanırsınız. Ama örümcek hissin karıncalanıyor olabilir. Bazı kapıları kapatacak ve bazılarını açacak bazı değişiklikler geliyor. Bu, yıl için hedeflerinizin bir hazine haritasını çıkarmak için iyi bir zaman.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Şimdi sahneye yeni yıkıcı ve öngörülemeyen enerji sıçradı ve büyük olasılıkla bir şey çökecek. Gelen yeni bir enerji seli, fiyatları bir roller coaster gibi yukarı ve aşağı çekebilir. Bu yıl kenara çekilip aceleci ruhların parlak nesnelerin peşinden koşmasına izin vermek iyi bir fikir. Kargaşa dindiğinde, Boğa, ileride açık bir yol göreceksin.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir epifani ile uyanabilirsiniz. İkizler, yeni bilgiler topluyorsun.

30 Ocak Pazar günü inanç evinizde Güneşin Kova burcunda, maneviyat evinizde ise Boğa burcundaki Uranüs ile kare açı yapmasıyla hafta başlıyor. İkizler, olayların birleştiği yerde size yeni bir anlayış getiren ruhsal bir uyanış, bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Daha yüksek güçlerle bağlantınız artıyor. Ama hala 21. yüzyılın dikkat dağıtıcı unsurlarıyla oldukça meşgulsünüz. Meditasyon, sizinki gibi hızlı bir zihin için bir meydan okuma olabilir. Fikirlerinizi kağıda dökmek için günlük tutmayı düşünün.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Bu canlı enerji, parmak uçlarınızda dans etmenizi sağlayabilir. Bir projeden diğerine atlarken adımlarınızda daha fazla moral var. İkizler, bu, eski kıyafetleri yeniden satmak, o güçlendirici kurgusal olmayan kitabı yazmak veya evcil hayvan bakıcılığı işinizi genişletmek için yan işinize başlama yılıdır.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, başka biriyle inşa ediyorsunuz. Kanser, bir bağlantı kuruyorsun.

Hafta 30 Ocak Pazar günü, Güneşin Kova burcunda, kaynaklar evinizde, dostluk evinizde Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Yengeç, bir arkadaşınla iş kurmayı düşünebilirsin. Becerilerinizi bir araya getirerek büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Kendinizi bir programa koymak önemlidir. Aksi takdirde, “toplantılarınız” kahve sohbetlerine ve saatlerce birlikte kahkahalara dönüşecektir.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Bu Kaplan, sıradan ev kediniz değil. İnsanların daha bölgesel, sahiplenici ve düpedüz kedicik olduğunu görebilirsiniz. Yengeç, 2022’de kavramları gerçeğe damıtmak çok önemli. İhtiyacınız olmayan ne varsa, fazlalığı kaldırın. Ve kalacak olan en değerlisidir. Bu, bu yıl size mutluluk ve refah verecektir.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aşık olabilirsiniz. Leo, sevginizin nesnesine şaşırabilirsiniz.

Hafta, 30 Ocak Pazar günü Güneşin Kova burcunda, ilişkiler evinizde, haritanızın en üstünde Boğa burcundaki Uranüs’e kare yapmasıyla başlar. Leo, yerden iki santim kadar yüksekte süzüldüğünü hissederek aşık olabilirsin. Bu yepyeni bir ilişki olabilir, o kadar göz kamaştırıcı ve parlak ki ona bakmak zor. Uranüs işin içinde olduğu için, bu sıradan bir aşk ilişkisi olmayabilir. Bu, bir köpek yavrusuyla, yeni telefonunuzla veya yeni bir TV dizisinin yıldızıyla aşk olabilir. Ama genel olarak, duygu harika.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Leo, ilk günden itibaren çekişmeli enerjiyi hissedebilirsin. İnsanlar istediklerinin peşinden gitmeye hazırlar ve “hayır”ı cevap olarak kabul etmiyorlar. Bu yıl, enerjinizi hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir ekip oluşturmaya odaklayabilirsiniz.


Başak Burcu

Başak Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta öğreniyor ve gelişiyorsunuz. Başak, bilgi biriktiriyorsun.

30 Ocak Pazar günü, iş evinizde Güneşin Kova burcunda, macera evinizde ise Boğa burcunda Uranüs’e kare açı yapmasıyla hafta başlıyor. Başak, öğrenme eğrisi dik bir şeye atlıyor olabilirsin, o kadar dik ki paraşüt getirmiş olmayı dilersin. Bunu kesinlikle halledebilirsin. Büyük projeleri yönetilebilir adımlara böldüğünüzde en iyisini yaparsınız. Sonra her seferinde bir adım atın.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Başak, doğal bir psişik hissin var, bu yüzden enerjilerin kaymasını hissedebilirsin. Daha önce tıkandıkları yerde bir şeylerin açıldığını görmen muhtemeldir. Bu, vizyon tahtanızı güncellemek için iyi bir gün.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yanlışlıkla aşık olabilirsiniz. Terazi, küçük bir kayma ve romantizme düşebilirsin.

Hafta 30 Ocak Pazar günü Güneşin Kova burcunda, romantizm ve risk alma evinizde, samimiyet evinizde Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Terazi, şaşırtıcı bir yerde uyanabilirsin. Ya da yanlışlıkla biriyle dudaklarınızı fırçalarsınız. Ve şimdi, Alice’in tavşan deliğinden düşmesinden daha hızlı bir şekilde bir romantizme düşüyor olabilirsiniz. Bu eğlenceli, heyecan verici olabilir ve durmanız gerekip gerekmediğini merak etmenize neden olabilir.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Bu yeni enerjiyi hissederek uyanabilir ve sevinçten zıplayabilirsiniz. Bu, sizi yeni insanlarla tanışmaya ve harika bağlantılar kurmaya odaklayan uyumlu, heyecan verici bir enerjidir. Önümüzdeki yıl boyunca, arkadaş çevrenizi kolayca genişletebilirsiniz. Bu su Kaplan enerjisini gerçekten sevebilirsin.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta evde ilginç şeyler oluyor. Akrep, bir enerji değişimi var.

Hafta 30 Ocak Pazar günü Kova burcunda, yuva evinizde, ilişkiler evinizde Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Akrep, şimdi büyük bir adım atabilir, eşinizle birlikte hareket edebilir ve temizlik işlerini ayarlayabilirsiniz. Ya da belki çocuklarınızdan biri yuvadan ayrılıyor, kendi dairesine taşınıyor ve sizi boş bir odayla bırakıyor. Eh, çoğunlukla boş, çünkü hala yanlarında götürmek istemedikleri epeyce hatıra var. Bugün evde değişiklikler olabilir.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Bu enerji değişiminde tahriş hissedebilirsiniz. İnsanlar daha kavgacı, inatçı ve hatta kaba görünüyor. Ama bu aynı zamanda sizin için birçok fırsatın olduğu bir yıl olacak çünkü insanlar bu kadar net görebildiğinizi dikkatsizce kaçırıyorlar. Evet, oynaklık var ama aynı zamanda hazine de olacak.


Yay Burcu

Yay Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta iletişim faydalı olabilir, ancak sizi biraz sıcak suya da sokabilir. Yay, “gönder”e basmadan önce iki kez düşünün.

Hafta 30 Ocak Pazar günü Kova burcunda, iletişim evinizde, iş evinizde Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Patronunuza veya iş arkadaşlarınıza herhangi bir iletişim gönderirken ekstra, ekstra dikkatli olun. Yay burcu, bugün yanlış kişiye e-posta göndermek çok kolay. Öte yandan, çok açıklayıcı olan tesadüfi bir e-postanın alıcısı olabilirsiniz. Önemli bir gerçeği öğrenebilirsiniz.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Muhtemelen bu yeni enerjiyi hemen fark edeceksiniz. Maceracı ruhla rezonansa gireceksiniz, ancak bununla birlikte gelen gürültü, atıp tutma ve saçmalamalardan rahatsız olacaksınız. Ama bu senin için şanslı bir yıl, Yay. Son birkaç yıldır üzerinde çalıştığınız şeylerin çoğu bu yıl meyvelerini veriyor.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta finansal fırsatlar önünüzde. Oğlak, hazineyi ortaya çıkarıyorsun.

30 Ocak Pazar günü güneş Kova burcunda, para evinizde, risk alma evinizde Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yapmasıyla hafta başlıyor. Bugün riskli bir yatırımla chiplerinizi potaya sokmayı düşünebilirsiniz. Oğlak burcu, bir arkadaşınızın veya YouTube’da çok yüksek sesle konuşan bir adamın tavsiyesi üzerine belirsiz bir kripto para birimine atlıyor olabilirsiniz. Riskler, ödüllerin yanı sıra kayıplar da getirebilir. Bugün işler her iki yöne de gidebilir.

1 Şubat Pazartesi günü Kova burcunda yeni ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Bu yıl sizin için Oğlak, odak noktası, zaten nasıl yapacağınızı bildiğiniz şeylerden yararlanmak, halihazırda sahip olduğunuz işi ölçeklendirmek ve bağlantılarınızdan en iyi şekilde yararlanmak. Bulunduğunuz yolu beğendiyseniz, gaza basmanın zamanı geldi.


Kova Burcu

Kova Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, uçucu, değişken enerji resme giriyor. Neyse ki Kova, değişimi seviyorsun.

Hafta 30 Ocak Pazar günü, Güneşin Kova burcunda (doğum günün kutlu olsun!), kendi kaderini tayin etme evinde, aile evinde Boğa burcundaki Uranüs’e kare yapmasıyla başlıyor. Evde sizi bile şaşırtan bazı değişiklikler olabilir. Birlikte yaşadığınız biri aniden dışarı çıkabilir. Daha büyük çocuklarınızdan biri eve taşındıklarını söylemek için arayabilir. Kova, ev sahibinizden kiranızdaki değişikliklerle ilgili bir not alabilirsiniz. Kova, şimdi bir yenileme projesi başlatarak bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

1 Şubat Pazartesi günü Kova burcunda yeni ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Heyecan verici yeni enerji geliyor ve bunu ilk gün hissedebilirsiniz. Maceracı ve meraklı bir ruha sahip (sizin T’ye uyan) kişi için fırsatlar var. Bu enerji oldukça değişkendir. Sıkılmanız pek olası değil. Büyük düşünün ve Evrenin sizin için önemli bağlantılar kurmasını izleyin.


Balık Burcu

Balık Burcu 31 Ocak-6 Şubat Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, yeni enerji insanları hayatınıza getiriyor. Balık, arkadaş çevren genişliyor.

Hafta 30 Ocak Pazar günü Güneşin Kova burcunda, sezgi evinizde, iletişim evinizde Boğa burcunda Uranüs ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Psişik yeteneğin bugün listelerin dışında. Balık, avuç içi okuma, Tarot kartları veya runik sembolleri keşfediyor olabilirsiniz. Gün için Iching’iniz sizi kazançlı bir fırsata yönlendirebilir. Ve piyango numaralarını hayal ediyorsanız, muhtemelen bir bilet almalısınız.

1 Şubat Pazartesi, Kova burcunda yeni bir ay meydana geliyor ve bu, su Kaplanı yılının başlangıcını işaret ediyor. Şimdi muhtemelen yeni enerjinin dalgalar halinde geldiğini hissediyorsunuz. Psişik hisleriniz size bir sörf tahtası kapmanızı söyleyebilir. Bu enerjiden gelen büyük fırsatlar ve çok sayıda oynaklık var. Bu yıl, başkalarıyla bağlantı kurmak sizi yeni işlere, ilişkilere ve harika yatırım tavsiyelerine götürecek. Balık, ne kadar çok yeni insanla tanışırsan o kadar çok fırsatın olur.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.