Günlük Burç Yorumları 6 Ocak 2022

İçerikler

6 Ocak Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 6 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızdan saklanmamaya çalışın, tatlı Koç, çünkü Balık burcu sizi duygularınızla temasa geçmeye teşvik ediyor. Tipik olarak iyimser ve olumlu bir eğiliminiz olsa da, uygun şekilde ele alınmayan stres veya travma, sizi sinirlilik ile mücadele etmeye bırakabilir ve en çok değer verdiğiniz insanlara karşı sert tepkiler verebilirsiniz. Neyse ki, tatlı Venüs şifa veren Neptün ile bir ittifakı paylaştığından, iş sizin için dengeleyici bir çıkış görevi görebilir. Gün boyunca mevcut görevlerinize odaklanın. Sonra akşamları kalbinizde neler olduğunu anlayın.


Boğa Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık ayı, haritanızın topluluğu yöneten sektöründe bir ışık tutarken, şu anda etrafınızda iyi hisler hissedeceksiniz, küçük Boğa. Komşuluk sevgisi birçok şekilde tezahür edecek, bu yüzden yan komşunuza bir el sallamayı unutmayın. Birisi için kapıyı tutmak veya iyi bir amaca bağış yapmak gibi küçük iyilikler yapmak ruhunuzu besleyecek ve Evren bu tür fedakar işler için sizi ödüllendirmenin yollarını bulacaktır. Ay, güneşle tatlı bir bağlantı paylaştığında, sizi sezgisel mesajlara açarak yatmadan önce bir meditasyon seansına girmeye çalışın.


İkizler Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi yöneten haritanızın sektöründe seyahat ederken Balık burcu sizi duygusal olarak açarken, bugün iş arkadaşlarınıza her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz. İş arkadaşlarınız, gardiyanlarını indirecek havasında olacaklar, ancak yine de, genellikle çok konuşkan olmayan biriyle sohbeti başlatmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ay yerleşiminin rahat doğası, iş gününe rahat bir ambiyans getirecek, ancak sizi ilgilenmeniz gereken acil görevlerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışın. Aksi takdirde, yarın yetişmeniz gereken tüm işleri düşündüğünüz için bu gece uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz.


Yengeç Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık ayı, haritanızın maneviyatı yöneten sektöründe seyahat ederken, bugün etrafınızı kimlerle çevrelediğinize dikkat edin, küçük Yengeç. Bu ay yerleşimi sizi özellikle çevrenizdeki enerjilere karşı hassas hale getirecek ve ekşi eğilimleri olan insanlar sizi hem fiziksel hem de duygusal olarak tüketebilir. Eğer sallayabiliyorsanız, Nancy’nin ofis çevresinde dolaşan olumsuz etkilerine karşı sizi korumaya yardımcı olması için işten önce bir meditasyon seansı almaya çalışın. Akşam ilerledikçe, evren sizinle konuşmaya istekli olacağından, ruhsal uygulamanızla yeniden bağlantı kurmanın yollarını arayın.


Aslan Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda yanınızda duygusal bir yük taşıyorsanız, Balık burcu sekizinci evinizden geçerken, şimdi onu boşaltmanın tam zamanı. Zodyakın başka hiçbir üyesi senin kadar gurur duymaz, tatlı Aslan, işte bu yüzden duygusal ihanetlerden kurtulmak özellikle zor olabilir. Geçmişinizden çözülmemiş herhangi bir drama ile barışmaya çalışın ve çok uzun süredir omuzlarınızda oturan kinleri bırakmayı seçin. Öfkeli kalmanın kalbinize yardım etmediğini unutmayın. Sadece sana zarar veren insanlar için alan yaratır.


Başak Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda eşinizle aranızda bazı duvarlar hissettiyseniz, bugün onların yıkılacağı gün, çünkü Balık burcu aşk hayatınıza şifa getiriyor. Bununla birlikte, ortalıkta size gelmesini beklemek yerine, önce eşinize açarak topu yuvarlamanız gerekebilir. Şu anda bekarsanız, bu titreşimler, özellikle son zamanlarda özellikle stresliyseniz, radikal öz-sevgiyi uygulamak için mükemmeldir. Ya o özel kişiyle kanepede sarılarak ya da en sevdiğiniz kitapla kıvrılarak evde bir akşam geçirmeye karar verin.


Terazi Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tipik yeme, uyku veya egzersiz rutinlerinizden uzaklaştıysanız, bugün tekrar rutine dönmeye çalışmalısınız. Balık ayı, haritanızın sağlıklı yaşamı yöneten bölümünü harekete geçirecek ve hangi alışkanlıkların sizin için iyi olup olmadığı konusunda ciddi olmanızı isteyecektir. Günlük ritüellerinizi oturtmak sizi yükselterek daha fazla enerji, daha iyi ruh hali ve zihinsel netlik sağlayabilir. Ancak, hemen ciddi ayarlamalar yapmak için kendinize çok fazla baskı uygulamayın. Yeni yıl gelişmeye devam ederken hepimizin kendimize karşı sabırlı olması gerekiyor ve siz de bir istisna değilsiniz.


Akrep Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcu, kişisel ifadenizi yöneten haritanızın sektöründe seyahat ederken, bugün şımarık tarafınız ortaya çıkacak ve oynayacak. Kendinizi normalden biraz daha az topraklanmış hissedebilseniz de dolabınız, saçınız ve aksesuarlarınızla denemeler yaparak bu dalgalara binmelisiniz. Resminizle oynamak size basit ama yaratıcı bir çıkış noktası verecek ve arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan alacağınız ekstra ilgi, siz gün içinde süzülürken ek bir avantaj olarak hareket edecektir. Akşam yaklaşırken, bu kozmik iklimin size ilham vereceğinden emin olduğunuz için, yol kenarına düşmüş herhangi bir tutku projesiyle yeniden bağlantı kurmaya çalışın.


Yay Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Tipik olarak zodyakın daha dışa dönük üyelerinden biri olsanız da, bugünün Balık ayı, rahat evinizin konforuna çekildiğiniz için içeride kalmanız için size ilham verecek. Arkadaşlarınız sizi eğlenceli bir gece geçirmeye ikna etmeye çalışsa bile, bu gece yeniden şarj etmek için gerçekten evde kalmaya çalışmalısınız. Bu titreşimler ayrıca sizden biraz kendinize bakmanızı da isteyecektir, bu yüzden en sevdiğiniz yiyecekleri sipariş ettiğiniz, en rahat pijamalarınızı giydiğiniz ve işten çıktığınız andan uyku saati gelene kadar kanepede uzandığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin.


Oğlak Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İster en iyi arkadaşınız, ister yerel bakkalınızdaki kasa görevlisi olsun, Balık ayı, haritanızın iletişimi yöneten sektöründe seyahat ederken, etrafınızdaki insanlarla bağlantıda hissedeceksiniz. Her güne genellikle sakin ve hatta belki de sabırlı bir tavırla yaklaşırken, karşılaştığınız insanlara, varlıkları kısacık olsa bile, kendinizi onlara açılırken bulacaksınız. İş arkadaşlarınızla, uzaktaki arkadaşlarınızla ve hatta Uber sürücünüzle hoşça vakit geçirerek bu heyecanlara kapılın. Kendi başına iyi iş çıkarıyorsun küçük Keçi, ama senin gibi kendi kendine yeten bir burç bile arada sırada sıradan insan bağlantılarından faydalanabilir.


Kova Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Seninki gibi altın kalpli, cömert olmak sana kolayca gelir tatlı Kova, ama bu, umursadığını göstermek için cüzdanını açman gerektiği anlamına gelmez. Ay, sulu Balık burcunda seyahat ederken, taptığınız insanları sevgiyle duş almak gibi hissedeceksiniz, bu da size doğaçlama hediye verme konusunda ilham verebilir. Ancak, sıradan akşam yemekleri veya içecekler için harcadığınız para ciddi şekilde artmaya başlayabileceğinden, şu anda başkaları için ne harcadığınızı izlemek isteyeceksiniz. Kendinize, gerçek dostluklarda en önemli şeyin dikkatiniz olduğunu hatırlatın ve arkadaşlarınıza sürpriz bir buket yerine bir veya iki tatlı mesaj göndermeye karar verin.


Balık Burcu

6 Ocak 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzdan geçerken bugün her şey seninle ilgili küçük Balık. Popülariteniz ve enerji seviyeleriniz şu anda kozmik bir destekten faydalanacak ve öngörülemeyen Uranüs ile tatlı bir bağlantı bu sabah beklenmedik sürprizlere yol açabilir. Evren sizinle iletişim kurma ve sizi şımartma havasında olacağından, eşzamanlılıklar ve küçük nimetler için gözlerinizi dört açın. Akşam gelişmeye başladığında, önümüzdeki yıldaki hedeflerinizi düşünmek için biraz zaman ayırın ve kendinizden en ufak bir şüphe duymadan bu tür hırsların peşinden koşma konusunda daha iyi olmaya karar verin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.