Günlük Burç Yorumları 18 Ocak 2022

18 Ocak Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 18 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Ocak 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünkü Yengeç burcundaki dolunay duygusal olarak yüklü olsa da, ay ateşli Aslan’dan geçerken bugün kendinizi daha hafif ve daha çok hissetmeye başlamalısınız. Bu titreşimler giyinmek, eğlenmek ve kendinizi hissetmek için mükemmeldir, bu yüzden egonuzun ortaya çıkmasına izin verme konusunda kendinizi kötü hissetmeyin. Kendinizi ilk sıraya koymak, özellikle Luna’nın şifalı asteroit Chiron ile yararlı bir bağlantı paylaştığı öğleden sonraları, şu anda bir öncelik olmalıdır. Ne yazık ki, ay, Merkür ve Uranüs’ün bulunduğu bir t-kare sayesinde gökyüzünde gerilim yükselmeye devam edecek, bu nedenle gergin konulardan veya olumsuz insanlardan kaçınmak isteyeceksiniz.


Boğa Burcu

18 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, kuzey ay düğümü burcunuza girerken, önümüzdeki 18 ay boyunca burada kalacak. Bu titreşimler imajınıza ve kişisel mizacınıza büyük dönüşümler getirecek, bu yüzden önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca gelgitlerle hareket etmeye hazır olun. Bu kozmik iklimde ve yaşamınızda gezinmeye gelince, sürücü koltuğunda olduğunuzu unutmayın. Gücünüze adım atmak ve bir şeyleri kendiniz gerçekleştirmek, bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmanın tek yoludur ve en yüksek potansiyelinize engel olan herkesi bırakmak zorunda kalabilirsiniz.


İkizler Burcu

18 Ocak 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, gururlu Aslan’dan geçerken bugün parlak gözlü ve gür kuyruklu olacaksın, tatlı İkizler. Bu titreşimler konuşkan yönünüzü ortaya çıkaracak ve yeni arkadaşlar edinirken bağlantıları güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Ancak bu öğleden sonra, Luna, Merkür ve Uranüs arasında sert bir t-kare tezahürü olarak enerji değişimini fark edeceksiniz. Bu kozmik iklim, sezgilerinizden veya yargılarınızdan şüphe duymanıza neden olarak psişenizi alt üst edebilir. Küçük şeyleri strese sokmamaya çalışın ve mümkünse, bu enerjinin nihayet dağıldığı akşama kadar büyük kararlar vermekten kaçının.


Yengeç Burcu

18 Ocak 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, ay gururlu Aslan’dan geçerken bugün kimliğine veya imajına yatırım yapmak için biraz alışveriş yapmak istersen sorun değil. Aslında, düğümler değişip Boğa ve Akrep arasında yol almaya başladığında, önümüzdeki 18 ay boyunca bakışınızı revize ediyor olabilirsiniz. Bu kozmik iklim, kendinizin eski sürümlerini yayınlamanıza neden olabilecek arkadaş ve ortak ağınızı geliştirmenizi isteyecektir. Önümüzdeki bir buçuk yıl içinde sosyal durumunuzu değiştirmeye direnmemeye çalışın, ancak bu yeni arkadaşlıklarda kendinizi kaybetmemeyi unutmayın.


Aslan Burcu

18 Ocak 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, istediğin şeylerin peşinden gitmek ve kendini ilk sıraya koymak konusunda kendini kötü hissetme, küçük Aslan, ay senin burcunda ilerlerken. Kader düğümleri İkizler ve Yay’dan Boğa ve Akrep’e geçtiğinden, iş hayatınız ve yaşam durumunuz söz konusu olduğunda bu duyguyu akılda tutmak özellikle önemli olacaktır. Önümüzdeki 18 ay boyunca kariyer yolunuzda büyük değişimler tezahür edecek ve profesyonel hedefleriniz doğrultusunda şiddetle çalışarak bu kozmik iklimden en iyi şekilde yararlanmak isteyeceksiniz. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca yapacağınız sıkı çalışma, ileride yaşam alanınızda bir yükseltme ile sonuçlanabilecek büyük getirilere sahip olacak.


Başak Burcu

18 Ocak 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kader düğümleri İkizler ve Yay’dan Boğa ve Akrep’e geçerken, sevgili Başak, bu öğleden sonra büyük değişimler sana doğru gidiyor. Bu kozmik iklim, önümüzdeki 18 ay boyunca bilgi açlığınıza ve kişisel felsefelerinize ışık tutacak ve dünyayı yeni bir perspektiften görmenize yardımcı olacak. Bu titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmak için yeni ruhsal kavramlardan çekinme ve meditasyon pratiğinle daha disiplinli olmaya çalış. Düşünme tarzınız önümüzdeki bir buçuk yıl içinde büyük ölçüde değişecek, bu nedenle olumlu ve üretken bir eğilimle liderlik etmeniz önemli olacak.


Terazi Burcu

18 Ocak 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu öğleden sonra gerçekleşen düğüm kayması sayesinde, mali durumunuzu büyütme fırsatları önümüzdeki 18 ay içinde ortaya çıkacak. Kuzey ay düğümü Boğa burcuna geçerken ve güney ay düğümü Akrep’teki yerini alırken, kendinizi verimsiz ya da anlamsız harcama alışkanlıklarından akıllı yatırımlar ve tasarruflar lehine atarken bulacaksınız. Bağlı bir ilişkiniz varsa, gelecek bir buçuk yıl boyunca kendinizi o özel kişiyle finans işlerine katılırken bulabilirsiniz, bu da gelecek için mali hedeflerinizin ne olduğu konusunda ciddi konuşmalar yapmanızı önemli hale getirir. Partneriniz banka hesabınızı oluşturmaya başlayamıyorsa, bu tür meseleleri daha ciddiye alacak birini bulmanın zamanı gelmiş olabilir.


Akrep Burcu

18 Ocak 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün burcunuza giriyor ve sizi en yüksek potansiyelinizden alıkoyan tüm insanları veya durumları serbest bırakmanızı istiyor. Geçmişten kalan bitmemiş bir işiniz varsa, önümüzdeki 18 ay boyunca sizi rahatsız etmek için geri gelebilir, bu nedenle ara sıra kendinizi birkaç hayalete hazırlamanız gerekir. Bu arada, kuzey ay düğümü, kalp meselelerini yöneten, romantik ilişkilerinize istikrar ve büyüme getiren haritanızın sektörüne girecek. Önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca, özellikle ruh eşinizle ilerlemenize yardımcı olacaksa, hayatınızın belirli yönlerini bırakmaktan korkmayın.


Yay Burcu

18 Ocak 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün havada mistik bir hava asılı kalacak, sevgili Archer, ay ateşli Aslan’ın içinden geçerken, haritanızın maneviyatı yöneten bölümünü harekete geçirecek. Evren sizinle iletişim kurmanın ve size rehberlik etmenin yollarını araacağından, şu anda iç sesinizi dinlediğinizden emin olun. Luna’nın Merkür ve Uranüs ile sert bir t-kare oluşturduğu bu öğleden sonra, yanlış iletişimlere ve lojistik hatalara dikkat edin. Bu titreşimler en iyi planların bile ters gitmesine neden olabilir, bu nedenle uyum sağlamanın ve akışa ayak uydurmanın yollarını ararken hatalarınızın sorumluluğunu kabul etmeye istekli olmanız önemlidir.


Oğlak Burcu

18 Ocak 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, kuzey ay düğümü meşgul İkizler’den başarılı Boğa’ya doğru yol alırken, geçen bir buçuk yılda harcadığınız tüm sıkı çalışma bugün meyvelerini vermeye başlayacak. Ancak, bu titreşimler önümüzdeki 18 ay içinde yavaş yavaş ortaya çıkacağından, bir anda para kazanmayı beklemeyin. Büyük tezahür şu anda size yöneliyor ve güveninizi ve gururunuzu artırmaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte, yeni keşfettiğiniz başarının sosyal hayatınız üzerinde de bir etkisi olacak, bu da kendinizi harika başarılarınızdan çok da heyecanlanmayan insanları bırakırken bulabileceğiniz anlamına geliyor.


Kova Burcu

18 Ocak 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün romantik hayatınız için zorlu geçecek, çünkü Aslan ayı haritanızın kalp meselelerini yöneten bölümünü harekete geçirirken öğleden sonra Merkür ve Satürn ile sert bir açı oluşturuyor. Bu kozmik iklim altında, özellikle son zamanlarda duyulmadığınızı veya kendinize yeterince zaman ayırmadığınızı düşünüyorsanız, tartışmaların ortaya çıkması muhtemeldir. Bununla birlikte, bu durumu tam olarak çözmeden önce biraz sakinleşmeniz gerekebilir veya partnerinizin ve ilişkinizin dayanabileceği sınırları zorlayabilirsiniz.


Balık Burcu

18 Ocak 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, kuzey ay düğümü bu öğleden sonra Boğa ve üçüncü evinizdeki yolculuğuna başlarken, zihniniz önümüzdeki 18 ay boyunca daha istikrarlı hale gelecek. Önümüzdeki bir buçuk yılda yavaş yavaş geliştireceğiniz yeni bir beceri veya yetenek öğrenmek için ilham alabilirsiniz. Odağınız geçmişte olduğundan daha tutarlı olacak ve bu, almak istediğiniz yeni çalışmalara kendinizi adamanıza yardımcı olabilir. Sadece bu bilginin zamanla yavaş yavaş birikeceğini unutmayın ve şurada burada birkaç tıkanıklığa uğrarsanız kendinize karşı sabırsızlanmamaya çalışın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.