Günlük Burç Yorumları 1 Şubat 2022

1 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 1 Şubat Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Şubat 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Kova’da yolculuğuna devam ederken, yabancılarla bağ kurmanızı kolaylaştıracak, bugün kolayca arkadaş edineceksiniz, küçük Ram. Şimdi, özellikle de hayır işleriyle veya bir dersle meşgul olma fırsatı varsa, topluluğunuza dahil olmak için mükemmel bir zaman. Profesyonel müttefikler çevrenizi genişletmek de kolay olacak, bu nedenle sektördeki yanınızda olmasını umduğunuz herkese ulaştığınızdan emin olun. Bu gece, arkadaşlarınızı ailenize ait en sevdiğiniz restoranda akşam yemeğine davet ederek bölgenizdeki küçük işletmeleri desteklemenin yollarını arayın.


Boğa Burcu

1 Şubat 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova ayı, haritanızın kariyerinizi yöneten sektöründeki bazı şeyleri sallarken, bugün iş yerinde beklenmedik şeyler bekleyin, küçük Boğa. İşleri kendi şartlarınıza göre yapmaya özendireceğiniz için, modası geçmiş gibi görünen politikalara veya prosedürlere bağlı kalmak sizin için bir sorun haline gelebilir. Bir takım oyuncusu olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, ancak özellikle günün getirdiği herhangi bir kaosu veya stresi yumuşatmaya yardımcı olabileceğini düşünüyorsanız, üstlerinizle yeni fikirleri tartışmaktan korkmayın. Gün içinde vakit geçirirken, bugün geliştirilen yeni profesyonel bağlar daha sonra işe yarayacağından ağ oluşturma fırsatlarını araştırın.


İkizler Burcu

1 Şubat 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Kova ayı yeni bilgi için bir özlemi tetiklediğinden, beyniniz bugün alışılmadık şeylere çekilecek. Genelde aklınıza gelmeyecek tuhaf konuları araştırarak zihninizi paraya çevirin. Arkeolojik, bilimsel ve hatta paranormal web sitelerinde gezinmek, bilginizi genişletmenize yardımcı olabilir ve kendinizi içinde bulduğunuz gizemli evrende huşu içinde durmanıza neden olabilir. Bu yeni keşfedilen bilgi hem zihninizi hem de ruhunuzu doldurmakla kalmaz, aynı zamanda Bir sonraki kokteyl partinizde değineceğiniz heyecan verici konularla dolu olun. Sadece herhangi bir komplo teorisi boşluğuna düşmemeye çalışın, yoksa asla sürünerek çıkamazsınız!


Yengeç Burcu

1 Şubat 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda seni hayal kırıklığına uğratan insanlardan veya durumlardan uzak durmaya çalış küçük Yengeç, yoksa sabrını kaybedebilirsin. Haritanızın dönüşümü yöneten sektöründe aktif olan Kova ayı ile, hayatınızdan kederi kesmenin cazibesi gerçek olacak. Her zaman sinirlerinizi bozan ve ilişkiyi aniden ve hızlı bir şekilde bitirmenizi isteyen o arkadaşınızla bir devrilme noktasına gelebilirsiniz. Kalbiniz size hayatınızdan bir şeylerin gitmesi gerektiğini söylüyorsa, dinlemelisiniz. Sadece zarafetinizi hatırlamaya çalışın, özellikle de bir ilişkiyi bitirmek için çağrıldıysanız.


Aslan Burcu

1 Şubat 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ilişkiniz varsa, Kova ayı haritanızın aşkı yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden, şimdi işleri sallamak için mükemmel bir zaman olacaktır. Öğle yemeğinde sadece sıcak bir mesajla olsa bile, şu anda sevgilinizi şaşırtmanın yollarını arayın. Dışarıdaki tüm bekar Lion’lar için, işten sonra en sevdiğiniz boş zaman etkinliklerini kucaklayarak şu anda bağımsızlığınızı takdir etmeye çalışın. Bu gecenin havası sizi biraz eğlenmek için dışarı çıkmaya teşvik edecek. Bu nedenle, ilişki durumunuz ne olursa olsun, içki içmek veya oyun gecesi için bir grup arkadaşınızı bir araya getirmeye çalışın.


Başak Burcu

1 Şubat 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, şu anda profesyonel özgürlük senin için gerekli olacak, özellikle de kendi programını dengelerken. İşinizin belirli yönlerinden memnun değilseniz, bunları amirinizle tartışmak için iyi bir zaman olabilir. İletişim, işinizle ilgili yaşadığınız sorunları ele almanın anahtarıdır. Aksi takdirde, asi bir ruh haline girebilirsiniz. Protokolü bozma yolundan çıkmamaya çalışın ve bunun yerine nasıl çalışmayı tercih edeceğinize dair önerilerde bulunun. Mevcut pozisyonunuzdan memnun değilseniz, şimdi başka bir yerde iş aramak için harika bir zaman olacaktır.


Terazi Burcu

1 Şubat 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda bir hobiniz veya özel bir ilginiz yoksa, Kova burcu beşinci evinizi aydınlattığı için şimdi bir tane aramanın tam zamanı. Egonuz, yaratıcı yönünüzü güçlendirmenin yollarını arayacak ve bu da nihayetinde auranıza ve çekiciliğinize katkıda bulunacaktır. En çok hangi sanatsal mecralara çekildiğinizi düşünün ve bunları zihninizde deneyin. Bir sonraki yaratıcı maceranızı daralttıktan sonra, başlamak için neye ihtiyacınız olduğunu araştırmak için çevrimiçi olun. Tedarik etmeniz gereken herhangi bir sınıf veya materyali takip ettiğinizden emin olun, aksi takdirde bu fikirler sonsuza kadar bir fantezi olarak kalacaktır.


Akrep Burcu

1 Şubat 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük Akrep, bugün olağandışı olanı evinize getirmeye çalışın, Kova ayı sizden içinizdekileri sallamanızı ister. Alanınızı yeni kristallerle, yerel tuhaflıklar mağazanızdan sanat eserleriyle veya hatta yeni bir sehpa kitabıyla süslemek, ruhunuzun canının çektiğini fark etmediğiniz şekillerde havayı değiştirebilir. Bu akşam, herkesin kendine özgü bir konu getirmesi ısrarıyla, akşam yemeğine birkaç arkadaşınızı alarak bahsi yükseltin. Siz ve müttefikleriniz birbirinizi yeni konseptler ve bilgilerle yükseltirken yemek odanız neşeyle dolacak.


Yay Burcu

1 Şubat 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Demetteki en bağımsız ve özgür burçlardan birisin sevgili Okçu, ki bu senin en çekici özelliklerinden biri. Bununla birlikte, özellikle konulara veya hobilere olan ilginizi hızla kaybederseniz, macera arzunuz bazen ilgi alanlarınızın önüne geçebilir. Kova ayı doğal merakınızı uyandırdığı için, son zamanlarda ihmal ettiğiniz özel ilgi alanlarınıza yeniden bağlanmaya çalışın. Sosyal düzeyde, bu yalnızca ofiste başka bir günü kapsasa bile, katıldığınız herhangi bir toplantının merkezi olacaksınız. Fikirleriniz konusunda açık ve özgür olun, ancak diğer insanların olayları nasıl gördüğünün değerini düşürmemeye çalışın.


Oğlak Burcu

1 Şubat 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ne kadar pratik olsanız da, harcama alışkanlıklarınız dalgalanma eğilimindedir ve bu da, düzenli bir yuva yumurtanız yoksa sizi sıcak suya indirebilir. Sevgili Keçi, bugün tasarruf hesabınıza bakmak için biraz zaman ayırın, beklenmedik bir masraf çıkması durumunda iyi bir yerde olup olmadığınızı anlamaya çalışın. Oyun parası ve acil durum parası için bir bütçe ayırarak kumbaranızı çeşitlendirmenin yollarını arayın. Ayrıca, özellikle ustalaşmayı başardığınız ancak asla yararlanmaya çalışmadığınız belirli bir beceri varsa, şu anda hobilerinizden para kazanmayı da düşünmelisiniz.


Kova Burcu

1 Şubat 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda canınız sıkılıyorsa, Ay burcunuzda yolculuğuna devam ederken, şimdi ortalığı sallamanın tam zamanı. Yalnızca gününüzü düzenlediğiniz sıra dahilinde olsa bile, değişimi sağlamanın yollarını arayın. Zodyakın en yaratıcı üyelerinden biri olarak, özellikle hayatınız fazla tahmin edilebilir hale geldiyse, kolayca sıkılmaya eğilimlisiniz. Yeni bir stil anlayışını benimsemek, özellikle biraz alışveriş yapmanızı sağlıyorsa, moralinizi yükseltmeye yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda ilgi alanlarınızı veya hobilerinizi çeşitlendirmek için de harika bir zaman, bu yüzden ikisinden de çekinmeyin.


Balık Burcu

1 Şubat 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, bugün sezginizi beslemek için zaman ayırın, Kova ayı ruhunuzdaki yeni yolları aydınlatırken. Birkaç duvar örmeniz ve düşüncelerinizi ve duygularınızı sıralamak için sessiz olmanız gerekiyorsa sorun değil, ancak tecrit duygularına neden olmamaya çalışın. Duygusal desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, akşam yemeği için arkadaşlarınızla veya telefonda sohbet ettiğinizden emin olun. Sadece onları kontrol ettiğinizden ve yaşamları hakkında sorular sorduğunuzdan emin olun, yoksa ilişkinizde enerjisel bir dengesizlik ortaya çıkabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.