Günlük Aşk Burç Yorumları 18 Ocak 2022

18 Ocak Günlük Aşk Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 18 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Ocak 2022 Salı Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, tüm bakış açın büyük ölçüde değişiyor ve bu aşk hayatında önemli bir rol oynuyor. Bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bu, değişim yaratıcısı Uranüs’ün doğrudan duyusal güdümlü Boğa’da konuşlanacağı ve istikrar arayan ikinci değer sistemlerinize kendiliğindenlik ve ivme getireceği için şu anda dikkate alınması özellikle önemlidir. Dahası, ay romantik beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme evinizde parıldarken – kalbinizin arzularına duygusal bir vurgu getirirken – Luna, düşüncelerinizi ve tutkularınızı karıştırarak eşzamanlı olarak geri giden Merkür ile doğrudan karşıtlık içinde olacaktır. Acele etmeyin ve netleşene kadar acele etmeyin.


Boğa Burcu

18 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, sizin için büyük bir gün. Yeni başlayanlar için, Uranüs doğrudan burcunuza yerleşecek ve bu da gelecekteki vizyonlarınıza devrim ve netlik getirecek, ancak dahası var. Kader düğümleri astrolojik ekseninize kayacak. Kuzey ay düğümü resmi olarak burcunuzu işgal edecek, güney düğüm ise taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla Akrep’e girecek. Şimdi, güney ay düğümü, serbest bırakılması gerekenleri temsil ettiğinden, bu, ilişki sektörünüzde gecikmiş sonları getirebilir, bu yüzden artık size hizmet etmeyen şeyle barışmaktan çekinmeyin.


İkizler Burcu

18 Ocak 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bilgili gezegen yöneticiniz Merkür, özgürlüğü seven Kova ve genişleme, bilgelik ve inanç sistemlerinden oluşan dokuzuncu eviniz aracılığıyla gerilemeye devam ediyor ve bu da sizi bir adım geri atmaya ve sonraki adımlarınızı düşünmeye teşvik ediyor. İkizler, şu anda bekar veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, belirli bir yargılama çağrısı yapmaktan çekiniyor olabilirsiniz veya belki de yön duygusundan yoksun olabilirsiniz. Dürtüsel kararlar almaya gerek yok. Tam tersine, Uranüs şifa ve bilinçdışı kalıplarla ilgili on ikinci eviniz aracılığıyla doğrudan Boğa’ya yerleşecek, bu da süreçte çok iyi bir fikir değişikliğine sahip olabileceğiniz anlamına geliyor.


Yengeç Burcu

18 Ocak 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Merkür’ün özgürlüğü seven Kova ve seks, paylaşılan kaynaklar, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla retrograd yolculuğunun ortasında, haberci gezegen, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve finans eviniz aracılığıyla doğrudan bugünün Aslan ayının karşısına oturacak. değer sistemleri. Dolayısıyla, ister bekar olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, bu, merakınızı keşfetme arzusu ile konfor bölgenizin neşesi arasında sürtüşme yaratabilir. İlginizi çeken bir duruma yaklaşmaya karar verebilir veya vermeyebilirsiniz, ancak kesin olan bir şey var: karar verme süreci kolay olmayacak. Sezgini kullan, Yengeç.


Aslan Burcu

18 Ocak 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ezici bir dolunaydan sonra, Luna nihayet burcunuzda ilk kez sahneye çıkıyor. Bekar veya evli, ay burcundayken genellikle duygusal olarak daha dışavurumcu olursun, Aslan. Her ne kadar, ayın doğrudan Merkür geri hareketinin karşısında oturacağı göz önüne alındığında – taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla – bu da mantıksal zihniniz ve duygusal dünyanız arasında sürtüşme yaratır. Örneğin, bu retrograd döngü, geçmiş bir aşk durumunu ikinci bir bakış için geri getirebilir veya belki de size bekleyen bir konuşmayı tekrar gözden geçirme fırsatı sunabilir. Ancak, olaylara nesnel olarak bakmak istemenize rağmen, duygularınızı kolunuzda taşıyorsunuz.


Başak Burcu

18 Ocak 2022 Salı Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinle bir check-in yapmak için bir saniye ayır, Başak. Örneğin, dün geceki Yengeç burcundaki dolunaydan sonra, ay kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili sekizinci evinize kayar, bu da çok ihtiyaç duyulan bir mola vermenin zamanı geldiği anlamına gelir. Bekar? Romantik bir bağlılık fikrine gönülsüz olduğunuzdan değil. Sadece hak ettiğin bir yalnız zamana ihtiyacın var. Öz-sevgiyi uygulamak ve iyileşmenize odaklanmak, özellikle sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla Merkür’ün yaralı şifacı Chiron’a altmışlık açısıyla teşvik edilir. Unutmayın, ilişkinizin dinamiği iç dünyanızı yansıtır. Acele etmeyin.


Terazi Burcu

18 Ocak 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Evrende büyük bir gün ve senin için bir istisna değil, Terazi. Örneğin, resmi olarak Boğa-Akrep eksenine giren kader düğümlerine ek olarak – yani ikinci değerler eviniz ve sekizinci yakınlık eviniz – devrimci Uranüs aynı zamanda doğrudan Boğa’da ve sekizinci seks evinizde, paylaşılan kaynaklarda ve ruh eşinizde yer alacaktır. bağlantılar. Bunu söyledikten sonra, ister şu anda bekar olun, ister halihazırda alınmış olun, bu önemli değişimler size artık en yüksek iyiliğinize hizmet etmeyen zehirli karışıklıklardan kurtulma fırsatı sunacaktır. Bugünün Aslan burcundaki ayı, destek için arkadaşlarınıza güvenmenizi hatırlatıyor.


Akrep Burcu

18 Ocak 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Zaman geldi, Akrep. Bugün, kaderin düğümleri, astrolojik ekseniniz aracılığıyla resmi ilk çıkışlarını yapacaklar ve güney düğüm, önümüzdeki 18 ay boyunca burcunuzu aktive edecek. Bu inkar edilemez yeni başlangıca ek olarak, özgürlüğü seven Uranüs, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılarınız aracılığıyla doğrudan Boğa’ya yerleşecek. İster bekar, ister bağlı olun, kesin olan bir şey var: aşk hayatınız söz konusu olduğunda beklenmeyeni bekleyin. Bunun geldiğini görmüş olabilirsiniz veya görmüş olabilirsiniz, ancak önemli değil çünkü size doğru geliyor. Merkezinizde kalın.


Yay Burcu

18 Ocak 2022 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Duygusal olarak ezici bir dolunaydan sonra Luna, macera, bilgelik, inanç sistemleri ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla Aslan’da aylık ilk çıkışını yapıyor ve dünyevi arayışlarınızı ve uzun mesafeli bağlantılarınızı çevreleyen temalara vurgu ve netlik getiriyor. Romantik bir durumda sonraki adımları mı düşünüyorsunuz, Yay? Anlaşmalardan, uzlaşmalardan ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi olan Merkür’ün, anında değiş tokuşlarla ilgili üçüncü eviniz aracılığıyla Kova’da geri harekette olduğunu akılda tutmak önemlidir. Her şey göründüğü gibi değildir, bu yüzden henüz sonuçlara varmayın. Yeni gelişmeler için tetikte olun.


Oğlak Burcu

18 Ocak 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak, aşk hayatında meyve vermenin ortasında bir şeyler var. Bu, özellikle dünkü dolunay düşünüldüğünde geçerlidir, ancak dahası da var. Ay, sinematik Aslan’a ve seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinize kayacak ve önemli bir ortaklığın temelini çevreleyen temalara enerji ve duygusal vurgu getirecek. Bununla birlikte, bu yoğunlukla dolu ay geçişine ek olarak, özgürlüğü seven Uranüs, doğrudan duyusal güdümlü Boğa’ya ve aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinize yerleşecek. Yeni gelişmeler aniden sizi hazırlıksız yakalayabileceğinden, aşk hayatınız söz konusu olduğunda beklenmeyeni bekleyin.


Kova Burcu

18 Ocak 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Modern yöneticiniz Uranüs, bugün doğrudan istasyon yapacak ve bu da ev, aile meseleleri ve duygusal temellerle ilgili dördüncü evinizi kökten değiştirecek ve sarsacak. Kova, eğer işler belirsiz hissediyorsa, umutsuzluğa kapılmayın. Şu anda meydana gelen güçlü değişimler var ve bu değişimin kaderin düğümlerinin Boğa-Akrep eksenine kaymasıyla çok ilgisi var. Bunun dördüncü ev evinize ve kariyerle ilgili onuncu evinize mukadder hareketi getireceğini unutmayın. Her ne kadar, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli evinizin üzerinde ay parıldasa da, bu bir ilişkiye yeni gelişmeler getirebilir.


Balık Burcu

18 Ocak 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Uranüs’ün doğrudan Boğa’da konuşlanması ve bugün üçüncü iletişim evinizin ortasında, aniden beklenmedik bir haber alabilirsiniz, Balık. İster yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla, geçmişinizden biri size ulaşırsa şaşırmayın, çünkü şu anda önemli miktarda netlik kazanacaksınız. Bu arada ay, günlük yaşam tarzınızı çevreleyen temalara dikkat çekerek, günlük ritüellerden oluşan altıncı evinize kayacak. Ama emin olun, Luna’nın düzensiz Uranüs ile karesi, odaklanmayı daha da zorlaştıracak. Açık fikirli olmak, özellikle bugün resmen Boğa-Akrep eksenine giren kader düğümleri ile en iyi bahistir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.