Boğa Haftalık Burç Yorumları (3 Ocak – 9 Ocak Haftası)

Boğa burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Boğa burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Boğa burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, az miktarda rahatsızlık bir atılıma yol açabilir. Boğa, değişime hazırlanıyorsun.

2 Ocak Pazar günü, güneşin uyumlu Oğlak burcunda, bilgelik evinizde, kariyer evinizde Kova’da Satürn’e yarı seksen yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Muhtemelen şu anda büyümeye odaklanıyorsunuz. Dışarısı donmuş olabilir, ancak filizlenmeye hazırsınız. Sorun şu ki şu anda yaptığınız faaliyetler (özellikle işiniz) size büyüme fırsatları sunmayabilir. Bu bir tahriş kaynağı olabilir. Genel olarak, Boğa, kendinizi rahatsız hissetmekten gerçekten hoşlanmıyorsunuz. Ama şimdi bunu hissediyorsun çünkü değişimin eşiğindesin.

3 Ocak Pazartesi günü Balık burcundaki Jüpiter, dostluk evinizde, para evlerinde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Bugün, bir arkadaşınız hem karlı hem de son derece uygulanabilir görünen olağanüstü bir fikirle size gelebilir. Boğa, bu seni heyecanlandırmak için yeterli olabilir. Zaman çizelgenize baktığınızda, geçmiş, biriktirdiğiniz deneyimi ve becerilerinizi bu yeni fikre nasıl uygulayabileceğinizi gösterir. Keşfedilmemiş sulara doğru ilerlemeyi düşünmenin zamanı geldi çünkü batık hazinenin bulunduğu yer orası.


Boğa Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çalışanlarınız bu haftanın başlarında çok önemli olacak, bu yüzden herkesin rolünü bildiğinden ve işareti verdiğinizde ilerlemeye hazır olduğundan emin olun. İyi zamanlar Çarşamba günü başlar ve eğer aşkı arıyorsanız veya o aşka adım atmak için doğru zamanı arıyorsanız, zamanlamanız daha iyi olamazdı. Hafta sonunu öyle ya da böyle kendinize dikkat ederek geçirin. Evi temizleyin, egzersiz yapın veya kendi başınıza TV izleyin.


Boğa Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta size benlik duygunuzla barışık olma seçeneği sunuyor. 2 Ocak'taki yeni ay, ilişkilerinizde sağlıklı bir seçim yapmanızı istiyor. Belki bir karar vermek veya bir anlaşmazlığı çözmek için daha endişeli hissediyorsunuz. Bir gecede değişmeyecek, ama en azından bu, onu bir şekilde daha iyi hale getirmek için bir adım. Bu kozmik hizalanmaların vurgulamak istediği güzellik budur. Yeni ay, ruhunuzun psikolojik derinliklerine doğru değişen içsel varlığınızdaki bu endişeyi vurgulayacaktır. Belki de kendinize son zamanlarda başa çıkma şansı vermediğiniz bazı duygusal işlemler var. Son birkaç gündür tüm dünya enerjisinin gökyüzüne hakim olmasıyla birlikte, işinizde bir kapasiteyle saklanma eğilimi oldu. Gerçekten isteseniz bile bundan kaçınamazsınız. Şu anda hayatınızda sizi onların ruhlarına bakmaya zorlayan belirli bağlantılar var, bu ister bir arkadaşlık, aşk partneri veya hatta derinize yeni giren biri aracılığıyla olsun – bu duygu 1 Ocak'tan itibaren 1 Ocak'ta hissedilecek. güneş ve Uranüs.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.